Sonunda polis oluyorum :d

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda polis oluyorum :d
Sabah 7 de telefon geldi ve haftaya mülakata gel denildi sınavı kazanmıştım artık polis olmam için önümde hiç birşey kalmadı paylaşayım dedım 21 yaşındayım bu arada mutluyum :D

• Beğen
Tepkiler: Reşwan, tragedie, jejep ve 2 diğerleri

zaza

zaza

Üye
bir zamanlar bende böyle masum ve sevinçliydim ama işler istediğim gibi gitmedi ve istifamı verdim :)

neyse tebrikler :oke:

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
TEŞŞEKürler babamd polis ondan sıkıntı cekmicem şart görevinde zorlanıcam biraz :)

.eRCaN.

.eRCaN.

Üye
Hayırlı uğurlu olsun...

Gözün aydın...

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
Teşşekürler kardeş :)

Sidretül Münteha

Üye
Sabah 7 de telefon geldi ve haftaya mülakata gel denildi sınavı kazanmıştım artık polis olmam için önümde hiç birşey kalmadı paylaşayım dedım 21 yaşındayım bu arada mutluyum :D

Aa tebrik ederim Tuncay çok şanlısın valla benimde en çokk istediğim meslekti adına hayırlısı olsun

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
Vesselάm;3384476' Alıntı:

Aa tebrik ederim Tuncay çok şanlısın valla benimde en çokk istediğim meslekti adına hayırlısı olsun

Yaş 20 senınde 167 den uzunsan erkekler 167 kadınlarda 165 sınava girerek meslektaş olmamızı sağlıyabilirsin :D Teşekkürler bu arada darısı tüm istiyenlere :)

Sidretül Münteha

Üye
Yaş 20 senınde 167 den uzunsan erkekler 167 kadınlarda 165 sınava girerek meslektaş olmamızı sağlıyabilirsin :D Teşekkürler bu arada darısı tüm istiyenlere :)

21 den gün aldım zaten 1.60 boyumm yaa :dry: amaa alırdı benden hafif kısalar bilee polıslık gorevınde.. Onlarda torpillidir :hmmm ee benımde torpilim var alırlar kesın amaa bu saatten sonraa olmazz galıbaa ben Polıs olmayı cok ıstemıstım yada yunus polisi... Birde anaokul öğretmeni, birde ilahiyatcı :)

Ama polıslıgıde sevıyordumm yaaa aslındaa polıslık sınavlarına gırebilirim amaa ilahiyatcılıktaa ıstıyorum :hmmm

Çokk karışıkk insanım dimii :dry:

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
29 yaşına kadar girme hakkın var memur sınavlarına her sene birini dene elbet biri tutar polis olmak istiyen bi insan saten ufku acık bir insandır :)

Sidretül Münteha

Üye
:lolTeşekkür ederim bakıcaz artık

Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
Allah hayırlı etsin, tebrik eder, yeni görevinde başarılar dilerim.

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
Teşşekürler

mangdaşire

mangdaşire

Üye
tebrik ederim...:evet:

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
    Konu Sahibi
Teşşekür ederim

Kobra_FighterTR

Kobra_FighterTR

Üye
Tebrikler , inşallah mülakatıda geçersin :ehe

Sandrake

Sandrake

Üye
Hayırlısı olsun :) İnş. her şey istediğin gibi olur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt