Sonunda Huexxx ICS çıkardı,kaçırmadan deneyin,IZS v0....

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

fiftycent86

Üye
    Konu Sahibi
Sonunda Huexxx ICS çıkardı,kaçırmadan deneyin,IZS v0....
Arkadaşlar bugün huexx adlı arkadaş sonunda ics tabanlı romunu çıkardı,şuan yeni versiyon,ben kullanıyorum şimdi herhangi bir kasması yok,hatta biraz daha hızlanmış,ama ayarlardan en düşük olan 300 mhz olan hızı ben 800 olarak kullanıyorum acaip hızlandı en ufak kasma yok,ram sıkıntısı yok,anlicağınız ilk versiyon çıkarmasına rağmen güzel hata bulamadım şuan kullananlara tavsiye edilir,tekrar belirtmek isterim çok büyük değişiklik olmasada yinede ben kullanırım diyenler yüklesin farkı yazarsınız artık ;) işte link

Samet.25

Hayirli olsun

technoshark

technoshark

Üye
Teşekkür ederim şuan download etmeye başladım, cumadan sonra test ederim kısmet olur ise.. Paylaşım ve bilgilendirme için teşekkürler.. Ben orjinal fransa romunu kullanıyordum, ama bu elemanın romları da çok sağlam olduğunu bildiğim için merak ettim :) Kısmet olur ise dener buraya da yazarım :)

- - - Eklendi - - -

Hemen not geçiyorum, öncelikle romu kurdum. Ancak ilk gözüme çarpan yukarıdan aşağı çektiğimiz bildirim bende çıkmıyor.. Sende çıkıyor mu dostum ? Kurcaladıkça rom hakkında bilgi veririm.

fiftycent86

Üye
    Konu Sahibi
Ana ekran tuşu varya dokunmatik panelde ona basip kurulum yapabilirsin

denizci35

denizci35

Üye
fabrika ayarlarına alırsan bildirim çubuğu tekrardan gelir

- - - Eklendi - - -

sorunsuz kullanıyorum diğer romlara göre çok güzel hata yok pil durumu 2.3.4 deki gibi gidiyor

• Beğen
Tepkiler: technoshark

cemmesut

Üye
ben de kurdum.harika yanlız bu en düşük hız 300 mhz diye ayarlanmış bunu 800 mhz yaptığımızda tel. zorlama olur mu?

alaStar

alaStar

Üye
En düşük hız telefonun uyku halindeki hızıdır yükseltirseniz uykuda bile yüksek hızda çalışır çok pilinizi yer zorlama olmaz

Optimus White

Optimus White

Üye
evet ben de birkaç gün önce ızs kurdum. hoşuma da gitti açıkçası. ama zeus 7.06 nın methini duydum. dün akşam da on yükledim. bakalım biraz bunu kullanacağım. eğer hoşuma gitmez ise ızs ye geri döneceğim. ızs performans olarak v30c SEA romuna yakın diyorlar.

alaStar

alaStar

Üye
İzs zaten v30c sea romunun üzerine yapılandırıldı

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt