Sonny Xperia Z2 Alacağımda Yardım Lütfen

• 9 Temmuz 2014
  • 3167 Okunma
  • 80 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. arkadaşlar sonny xperia z2 alacağımda yakında telefonun artıları ve eksileri nelerdir önerirmisiniz peki şarj ömrü nasıldır ve birde android e yeni başlayacağım virüs bulaşırmı acaba

Yazan: muratalperr55
  2. Artıları, mis gibi cihaz. :D Sağlam, kaliteli, hoş. Ne bileyim zaten üst seviye cihaz işte. Eksisi ben göremiyorum, kullananların sıkıntısı varsa yazsın.
    Pil ömrüne iyi demişti arkadaş. :D
    Ben öneririm şahsen.
    Bulaşmaz.

@Akhtoher @yakupb03

Mobil cihaz ile gönderdi
    muratalperr55 bunu beğendi.
  3. Yoğun kullanımda buna internet Wifi dahil bana iki gün gidiyor aynen şarj ömrü çok iyi fazla söze gerek yok al geç :-)

Mobil cihaz ile gönderdi
    muratalperr55 bunu beğendi.
  4. Şarj süresi mükemmel. Akıcılık mükemmel. Tek eksi yanı o da kitkattan dolayı kaynaklanıyor, uygulamaları sdcarda taşıyamıyorsun. Onu da root yaparak çözdüm ben

iPhone ile gönderdi
  5. Güzel Olmasına Güzel Telefon Ancak Sony Z3'ünü Tanıtması Yakındır Ben Olsam Z3'ü Beklerdim Zaten Android Güncelleme Desteği 18 Ay Azami Süresi

Samsung ile gönderdi
    B.A.R.O.N bunu beğendi.
  6. Şarjı idare eder diyebilirim. 1 günü çıkarıyor. Ama kutudan bir kulaklık çıkıyor ki evlere şenlik. İşportacılarda satılan 5 TL'lik kulaklıklar daha iyi. Kulaklığını jelatinini açmadan çöpe atsanız yeridir. Zaten sadece Türkiye'ye özel bir durum bu. Diğer ülkelere bassı çok kaliteli ve ses yalıtımlı bir kulaklık veriyorlar. Bir arkadaş bu durum için Sony'yi aramış ve aldığı cevabı başka bir siteye yazmış. Aynen alıntılıyorum yazıyı:

"Müşteri hizmetlerine sorduğunuzda "bu sony global'in pazarlama tekniğidir, nedeni sizi ilgilendirmez." diyen ukala müşteri hizmetlerine sahiptir. Ve bu kulaklığı istiyorsak üstüne ek 150-200 lira arası bir şey verip alabilirmişiz."

Mobil cihaz ile gönderdi
  7. Cihazı rootlu olan varsa . Biri sizi aradığında hoparlörlerin sadece birinden ses gelmesini çözmek isteyenler ve müzik dinlerken gerçek sese ulaşmak isteyenlere yardimci olabilirim

Mobil cihaz ile gönderdi
    Invoke bunu beğendi.
  8. cevap verecek yüz yok terslemiş samsungda görmedim böyle bişey

9. Kronik sorun olarak kasa açıklığı ve lens kayması olabilir
    Şans işi

10. leğen plastiği samsungda da var bu sorun ama sonyde olması ilginçç

11. Ha birde flaş yanlış konumlandırılmış ama en son üretimlerde düzeltilmiş

12. Şu geçirmezligi korumak için sizce kablosuz şarj dock alınmalı mı ac kapa bir süre sonra kapaklar Yalama olur mu acaba?

Mobil cihaz ile gönderdi
  13. Olur tabi o yüzden manyetik şarj dock'u satıyor Sony

14. İyide oda usb ile şarj oluyo hem telefon o cihazla acaba şarj tutacak mi malum usb ile olan şarjlar çabuk bitiyor.

Mobil cihaz ile gönderdi
  15. Cihaz oyunlarda ne kadar ısınıyor? Benim cihaz gibi çok ısınıyor mu?(m7) Özellikle Clash Of clans da

Mobil cihaz ile gönderdi
  16. alabileceğin en iyi android cihaz ama ben alsam z1 alırım :)

17. Mobil cihaz ile gönderdi
  18. Dock alırsan daha canlı olur. Kablo alırsan sadece kapağı açmamış olursun. :D :hmmm

Mobil cihaz ile gönderdi
  19. Maksat kapağı açmamak ya hocam zaten en iyisi dock birde hafıza kartı alacağım 128 çok gelir demi artı yazma hızı falan varmış sonynın kendi sd kartı var yoksa başka marka ne alayım?

Mobil cihaz ile gönderdi
Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
16/12/2018 - 11:01