Tavsiye Sonny Xperia Z2 Alacağımda Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Murat Alper

Murat Alper

Moderator
    Konu Sahibi
Sonny Xperia Z2 Alacağımda Yardım Lütfen
arkadaşlar sonny xperia z2 alacağımda yakında telefonun artıları ve eksileri nelerdir önerirmisiniz peki şarj ömrü nasıldır ve birde android e yeni başlayacağım virüs bulaşırmı acaba

Invoke

Invoke

Üye
Artıları, mis gibi cihaz. :D Sağlam, kaliteli, hoş. Ne bileyim zaten üst seviye cihaz işte. Eksisi ben göremiyorum, kullananların sıkıntısı varsa yazsın.
Pil ömrüne iyi demişti arkadaş. :D
Ben öneririm şahsen.
Bulaşmaz.

@Akhtoher @yakupb03

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper
yakupb03

yakupb03

Üye
arkadaşlar sonny xperia z2 alacağımda yakında telefonun artıları ve eksileri nelerdir önerirmisiniz peki şarj ömrü nasıldır ve birde android e yeni başlayacağım virüs bulaşırmı acaba
Yoğun kullanımda buna internet Wifi dahil bana iki gün gidiyor aynen şarj ömrü çok iyi fazla söze gerek yok al geç :-)

• Beğen
Tepkiler: Murat Alper

zgonacy

Üye
Şarj süresi mükemmel. Akıcılık mükemmel. Tek eksi yanı o da kitkattan dolayı kaynaklanıyor, uygulamaları sdcarda taşıyamıyorsun. Onu da root yaparak çözdüm ben

KinG Tornado

KinG Tornado

Üye
Güzel Olmasına Güzel Telefon Ancak Sony Z3'ünü Tanıtması Yakındır Ben Olsam Z3'ü Beklerdim Zaten Android Güncelleme Desteği 18 Ay Azami Süresi

• Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N
MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Şarjı idare eder diyebilirim. 1 günü çıkarıyor. Ama kutudan bir kulaklık çıkıyor ki evlere şenlik. İşportacılarda satılan 5 TL'lik kulaklıklar daha iyi. Kulaklığını jelatinini açmadan çöpe atsanız yeridir. Zaten sadece Türkiye'ye özel bir durum bu. Diğer ülkelere bassı çok kaliteli ve ses yalıtımlı bir kulaklık veriyorlar. Bir arkadaş bu durum için Sony'yi aramış ve aldığı cevabı başka bir siteye yazmış. Aynen alıntılıyorum yazıyı:

"Müşteri hizmetlerine sorduğunuzda "bu sony global'in pazarlama tekniğidir, nedeni sizi ilgilendirmez." diyen ukala müşteri hizmetlerine sahiptir. Ve bu kulaklığı istiyorsak üstüne ek 150-200 lira arası bir şey verip alabilirmişiz."

yakupb03

yakupb03

Üye
Cihazı rootlu olan varsa . Biri sizi aradığında hoparlörlerin sadece birinden ses gelmesini çözmek isteyenler ve müzik dinlerken gerçek sese ulaşmak isteyenlere yardimci olabilirim

• Beğen
Tepkiler: Invoke

MaxipmaN

Üye
Şarjı idare eder diyebilirim. 1 günü çıkarıyor. Ama kutudan bir kulaklık çıkıyor ki evlere şenlik. İşportacılarda satılan 5 TL'lik kulaklıklar daha iyi. Kulaklığını jelatinini açmadan çöpe atsanız yeridir. Zaten sadece Türkiye'ye özel bir durum bu. Diğer ülkelere bassı çok kaliteli ve ses yalıtımlı bir kulaklık veriyorlar. Bir arkadaş bu durum için Sony'yi aramış ve aldığı cevabı başka bir siteye yazmış. Aynen alıntılıyorum yazıyı:

"Müşteri hizmetlerine sorduğunuzda "bu sony global'in pazarlama tekniğidir, nedeni sizi ilgilendirmez." diyen ukala müşteri hizmetlerine sahiptir. Ve bu kulaklığı istiyorsak üstüne ek 150-200 lira arası bir şey verip alabilirmişiz."
cevap verecek yüz yok terslemiş samsungda görmedim böyle bişey

0MG90

0MG90

Üye
Kronik sorun olarak kasa açıklığı ve lens kayması olabilir
Şans işi

0MG90

0MG90

Üye
Ha birde flaş yanlış konumlandırılmış ama en son üretimlerde düzeltilmiş

yakupb03

yakupb03

Üye
Şu geçirmezligi korumak için sizce kablosuz şarj dock alınmalı mı ac kapa bir süre sonra kapaklar Yalama olur mu acaba?

0MG90

0MG90

Üye
yakupb03

yakupb03

Üye
Olur tabi o yüzden manyetik şarj dock'u satıyor Sony
İyide oda usb ile şarj oluyo hem telefon o cihazla acaba şarj tutacak mi malum usb ile olan şarjlar çabuk bitiyor.

0MG90

0MG90

Üye
İyide oda usb ile şarj oluyo hem telefon o cihazla acaba şarj tutacak mi malum usb ile olan şarjlar çabuk bitiyor.
Hayır o da hızlı şarj ediyor
Manyetik girişi cihaza usb kısmı da şarj aletine takacaksın anlamadın sanırım

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Şarj süresi mükemmel. Akıcılık mükemmel. Tek eksi yanı o da kitkattan dolayı kaynaklanıyor, uygulamaları sdcarda taşıyamıyorsun. Onu da root yaparak çözdüm ben
Cihaz oyunlarda ne kadar ısınıyor? Benim cihaz gibi çok ısınıyor mu?(m7) Özellikle Clash Of clans da

ishak388

ishak388

Üye
alabileceğin en iyi android cihaz ama ben alsam z1 alırım :)

yakupb03

yakupb03

Üye
Hayır o da hızlı şarj ediyor
Manyetik girişi cihaza usb kısmı da şarj aletine takacaksın anlamadın sanırım
Sence bundan mi almalıym yoksa sadece dock kablosu mu?

Invoke

Invoke

Üye
Dock alırsan daha canlı olur. Kablo alırsan sadece kapağı açmamış olursun. :D :hmmm

yakupb03

yakupb03

Üye
Dock alırsan daha canlı olur. Kablo alırsan sadece kapağı açmamış olursun. :D :hmmm
Maksat kapağı açmamak ya hocam zaten en iyisi dock birde hafıza kartı alacağım 128 çok gelir demi artı yazma hızı falan varmış sonynın kendi sd kartı var yoksa başka marka ne alayım?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt