Tavsiye Sonny Xperia Z2 Alacağımda Yardım Lütfen

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Invoke

Invoke

Üye
Cihaz oyunlarda ne kadar ısınıyor? Benim cihaz gibi çok ısınıyor mu?(m7) Özellikle Clash Of clans da

Senin cihaz ne kadar ısınıyor ki? Gayet normaldir büyük ihtimalle sıcaklık seviyesi.
Oyunlarda ısınmaları çok normal. Hele bu sıcak havalarda ve m7 alüminyum kasasıyla daha çok hisssettirir ısıyı.
45 dereceyi gördüm ben nexus 5 de.
(anomaly 2 oynarken)

Çok ısınırsa zaten performans düşürür, dengelemek için.

Invoke

Invoke

Üye
Maksat kapağı açmamak ya hocam zaten en iyisi dock birde hafıza kartı alacağım 128 çok gelir demi artı yazma hızı falan varmış sonynın kendi sd kartı var yoksa başka marka ne alayım?

Sony'nin hafıza kartı pahalıdır ya. :D

turgutilbars

turgutilbars

Üye
Senin cihaz ne kadar ısınıyor ki? Gayet normaldir büyük ihtimalle sıcaklık seviyesi.
Oyunlarda ısınmaları çok normal. Hele bu sıcak havalarda ve m7 alüminyum kasasıyla daha çok hisssettirir ısıyı.
45 dereceyi gördüm ben nexus 5 de.
(anomaly 2 oynarken)

Çok ısınırsa zaten performans düşürür, dengelemek için.
Clash Of clans da ben de 45 dereceyi gördüm. Benim sorunum kısa sürede ısınması 5 dakika içinde hissediyorsun ısıyı. Önceki iphone cihazımda bu kadar çabuk ısınmıyor. Arkadaşımın iphone 4 ü var. Uzun süre fazla ısınmıyor.

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Clash Of clans da ben de 45 dereceyi gördüm. Benim sorunum kısa sürede ısınması 5 dakika içinde hissediyorsun ısıyı. Önceki iphone cihazımda bu kadar çabuk ısınmıyor. Arkadaşımın iphone 4 ü var. Uzun süre fazla ısınmıyor.

Cihazınızın metal olmasından kaynaklanıyor bu. Normal telefonlarda oyun açınca o kadar çabuk ısınıyor lakin M7'nin arka kasası metal olduğu için ısıyı daha çabuk iletiyor.

Bu arada Z2 kullanıcıları telefonun kronik ısı sorunu olduğunu söylemiş. Menüde bile bariz ısınıyor diyenlerde var. Tabi bunu diyen kişi sayısı 3-4/10 anca. Şans işi sanırım.

yakupb03

yakupb03

Üye
Cihazınızın metal olmasından kaynaklanıyor bu. Normal telefonlarda oyun açınca o kadar çabuk ısınıyor lakin M7'nin arka kasası metal olduğu için ısıyı daha çabuk iletiyor.

Bu arada Z2 kullanıcıları telefonun kronik ısı sorunu olduğunu söylemiş. Menüde bile bariz ısınıyor diyenlerde var. Tabi bunu diyen kişi sayısı 3-4/10 anca. Şans işi sanırım.
Ya iki haftadir kullanıyorum cihazı bildiğin zorluyorum havalar sıcak normaldir ama menu olayı yalan kamerada ısınıyor illa 4k ya girmenze gerek yok ısınması için oda 15 dakika sonra falan ısınıyo ki işini halletmş olursun o zamana

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Ya iki haftadir kullanıyorum cihazı bildiğin zorluyorum havalar sıcak normaldir ama menu olayı yalan kamerada ısınıyor illa 4k ya girmenze gerek yok ısınması için oda 15 dakika sonra falan ısınıyo ki işini halletmş olursun o zamana

Siz yaşamıyorsunuz diye başkasının yaşaması yalan değil. Bende belirttim herkeste görülmüyor.

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
Sony telefonları kullanmadım açıkcası bende düşünüyorum ama sony nin en kötü yanı 6 ayda bir amiral gemi çıkarıyor z s4 ve htc one ile aynı zamanda çıktı ama z nin üstüne z1 z2 z3 hatta z1 compack ve z3compact çıktı hemen eskidi insanda bi sinir oluyor açıkcası alıcaksan güzel cihaz diyorlar

0MG90

0MG90

Üye
S4 den sonra da s4 mini, active falan çıkmadı mı?
Sony kendisi diyor zaten çıkarıcaz diye ve Z nin donanımı hala iyi sayılır ve güncelleme alıyor

Ufukcan77

Ufukcan77

Üye
Sony kendisi diyor zaten çıkarıcaz diye ve Z nin donanımı hala iyi sayılır ve güncelleme alıyor
Sen olaya öyle bir yerden baktınki samsung çıkardı o modeller amiral gemimiyidi? ona bakarsan sonyde o arada sürüsüyle telefon çıkardı yalanmı sony dışında bütün şirketlerin senede 1 amiral gemi politikaıs vardır ama sony 6 ayda bir birde o kötü iyisi çıkıcak bahaneside çok saçma diğer telefonlarında eskileri vardı ama onlar sürekli amiral gmei mi çıkardı hayır sony öyle değil birde desteğide kesildi sayılır destek felanda vermiyor

MCR Killjoy

MCR Killjoy

Üye
Z3 gelecek 6 ay sonra Z4 çıkacak diye onu bekleyeceksiniz, falan filan derseniz telefon alamazsınız. Şunu unutmayın ayrıca Sony telefon tanıtırsa Türkiye'ye gelmesi 4-5 ay buluyor. Kafanız rahat olsun. Alın, kullanın. Sistem gayet iyi daha güncelleme alır. Almasa bile böyle bir telefon içim rom tükenmez.

0MG90

0MG90

Üye
1 yıl mı:D Samesung fanları ile uğraşamam inandığın seye devam et

• Beğen
Tepkiler: Invoke
Invoke

Invoke

Üye

S5 in hemen ardından S5 prime duyuruldu.

Invoke

Invoke

Üye

Normal ya. Kamerada nexus 5 de ısınıyor ve bu kitkatın genel sorunu. Kamera gereğinden fazla işlemciyi kullanıyor. Düzeltilebilir, dert değil bence. Hatta 4.4.4 de 4.4.2 ye göre iyileştirilmiş diyebilirim. Changelog öyle ama bana öyle gibi geldi. :D

Çin malı kablolar kötü bazıları tam oturmuyor oraya
Sony'nin ürününü alsan daha iyi olur

Aynen. :D

Sen olaya öyle bir yerden baktınki samsung çıkardı o modeller amiral gemimiyidi? ona bakarsan sonyde o arada sürüsüyle telefon çıkardı yalanmı sony hariç bütün şirketlerin senede 1 amiral gemi politikaıs vardır ama sony 6 ayda bir birde o kötü iyisi çıkıcak bahaneside çok saçma diğer telefonlarında eskileri vardı ama onlar sürekli amiral gmei mi çıkardı hayır sony öyle değil birde desteğide kesildi sayılır destek felanda vermiyor

Tüm mü şirketlerin? Bir tek apple ve htcde gördük bunu. G2 ile G3 arasında ne kadar zaman var? S5 in hemen ardından S5 Prime tanıtıldı. Samsung da 2.yarı note çıkarıyor.( evet, daha iyi bir durum bence ama sonuçta 2.yarı da sağlam bir cihazla gelmek zorundalar)
Destek vermiyor olayına zaten diyecek bir şey yok. Adamlar gayet iyi sunuyor güncellemeyi. Ayrıca Sony kadar developer destekçisi de bir google vardır herhalde. :p

Son düzenleme:
  • Beğen
Tepkiler: 0MG90
Maxiferre

Maxiferre

Üye
Bende yakın zamanda Z2 almayi düşünüyorum. Z2 Ultra cikarmi acaba 1-2 ay içerisinde oda büyük bi merak konusu

Invoke

Invoke

Üye
Büyük ihtimalle çıkar.

Ama geçen ultrada kamera ve batarya düşüktü. Bu sefer nasıl olur bilinmez. O kadar ince olunca.lens sığmıyor olabilir.

enterneoll

enterneoll

Üye
Maksat kapağı açmamak ya hocam zaten en iyisi dock birde hafıza kartı alacağım 128 çok gelir demi artı yazma hızı falan varmış sonynın kendi sd kartı var yoksa başka marka ne alayım?
çok gelme durumu kişiden kişiye değişir benim gibi çok fazla video ve müzik atan biri için az bile 128 :D paran yettiğince yüksek hafıza al

• Beğen
Tepkiler: yakupb03
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt