Son Yarışlarda Kullanılacak Lastikler Açıklandı..


>>impacter<<

>>impacter<<

Üye
Bridgestone, 2008 sezonunu son dört yarışında kullanılacak olan lastik hamurlarını açıkadı.Japon şirket, Formula1'in ilk gece yarışına ev sahipliği yapacak Singapur'a yumuşak ve süper yumuşak lastikleri getirecek. Japonya'da ise orta sertlikte ve yumuşak lastikler kullanılacak. Çin'de de sert ve orta sert lastikler yeniden kullanılacak.

Ayrıca 2007 yılında kullanılan süper yumuşak ve yumuşak lastiklerin aksine bu yıl Brezilya'da orta sertlikte ve yumuşak lastiklerin kullanılacağını açıklandı.

Singapur'da yüksek yol tutuşuna ihtiyaç duyulacağını söyleyen Hirohide Hamashima, Japonya'da ve Çin'de geçen yıl kullanılan hamurların kullanılmaya devam edeğini söyledi.

Brezilya yarışında kulanılan lastiklerin farklı olacağını belirten Hamashima, "Geçen yıl gördüğümüz gibi bu yarış çok sıcak olabiliyor. Topladığımız veriler bu değişikliğin takımlar için yararlı olacağını göseriyor." dedi.
 
MaxiCep.com internet sitesi 5651 Sayılı Kanun’un 2. maddesinin 1. fıkrasının m) bendi ile aynı kanunun 5. maddesi kapsamında BTK kurumu tarafından onaylı Yer Sağlayıcı olarak faaliyet göstermektedir. İçerikler, ön onay olmaksızın tamamen kullanıcılar tarafından oluşturulmaktadır.

MaxiCep.com; Yer sağlayıcı olarak, kullanıcılar tarafından oluşturulan içeriği ya da hukuka aykırı paylaşımı kontrol etmekle ya da araştırmakla yükümlü değildir.

MaxiCep.com’un yer sağladığı içeriğin 5651 Sayılı Kanun’un 8 ila 9. maddelerine aykırı şekilde; kişilik haklarınızı ihlal ettiğini ya da hukuka aykırı olduğunu düşünüyorsanız Buradan yada [email protected] mail adresine e-mail göndererek iletişime geçerek bildirebilirsiniz.

Bildirimleriniz dikkatle ve özenle incelenmekte olup kişilik haklarınızın ihlali ya da hukuka aykırılığın tespiti halinde mevzuat kapsamında en kısa sürede işlem yaparak bilgi vereceğiz.
Üst Alt