ŞOkk! SIII Üzerinde[4.3.1]NOTE 3 Deneyimi! NOTE3 Özellkleri [ALTERNATİF HIZLI LİNK](S4Revolutionv12)

Sponsorlu Bağlantılar

ogre842

Üye
Bricik Olma gibi bi sorun yaşanmaz dimi hocam

ogre842

Üye
S3 Hocam Teşekkür Ederim Şuanda Dosyayı İndiriyorum 1gb 'a Yaklaşık Telefonumda hafıza kartı yok telefon hafızasına atsam sorun olurmu acaba

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
telefon hafızası olmaz hocam benim bildiğim kadarıyla olmuyo

ogre842

Üye
Anladım Hocam 2Gb Hafıza Kartı Yeterli Olurmu ?
Birde Telefon Şuan Rootlu Tekrar Root Atmama Gerek Varmı Acaba
Roomdan Memnunmusunuz Acaba

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Anladım Hocam 2Gb Hafıza Kartı Yeterli Olurmu ?
Birde Telefon Şuan Rootlu Tekrar Root Atmama Gerek Varmı Acaba
Roomdan Memnunmusunuz Acaba
2 gb yeterlidir root varsa cwm kurunuz odinle sonra romu yükleyiniz :)

• Beğen
Tepkiler: ogre842
anılbaran

anılbaran

Üye
Avuç içi kontrol denen şeyi çalıştıran var mı ?

• Beğen
Tepkiler: cici60
gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
kardeş ekstra uygulama olarak neler var işe yarayan programlar varmıkardeş bide bu mu daha iyi yoksa 4.3 mü

• Beğen
anılbaran

anılbaran

Üye
Ekran görüntü almayi denedin olmadı da ondan dedim

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
jasper1

jasper1

Üye
Bugün garanti falan dinlemeyip kurdum,harika bi rom :) Sadece ekran görüntüsü aldığınızda "Ekran Görüntüsü Kaydedilemiyor" diyor ama ekran görüntüsünü alıyor.

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Bugün garanti falan dinlemeyip kurdum,harika bi rom :) Sadece ekran görüntüsü aldığınızda "Ekran Görüntüsü Kaydedilemiyor" diyor ama ekran görüntüsünü alıyor.
aynen kardeş en iyi rom diyebilirim google play acık veya indirme yapınca cok acayip kasıyo onun dısında sıkıntı yaşatmadı

anılbaran

anılbaran

Üye
Bazı saçmlıklar var ama.Gaaps durduruldu diye bir hata çıkıyor arada. Bir de çalışmayn özelliği neden roma eklemiş bu adam amacı ne anlamadım.Temassız komut ve dokunmatik ekran hassasiyeti artırrma gibi...İşe yaramayn donanım gerekitren şeyi ben ne yapayım öyle değil mi ama :)

• Beğen
jasper1

jasper1

Üye
aynen kardeş en iyi rom diyebilirim google play acık veya indirme yapınca cok acayip kasıyo onun dısında sıkıntı yaşatmadı

Oda sorun sayılmaz usta,sürekli indirme yapmıyoruz sonuçta :)

• Beğen
cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
Oda sorun sayılmaz usta,sürekli indirme yapmıyoruz sonuçta :)
aynen sorun cıkarsa paylaşalım :)
Bazı saçmlıklar var ama.Gaaps durduruldu diye bir hata çıkıyor arada. Bir de çalışmayn özelliği neden roma eklemiş bu adam amacı ne anlamadım.Temassız komut ve dokunmatik ekran hassasiyeti artırrma gibi...İşe yaramayn donanım gerekitren şeyi ben ne yapayım öyle değil mi ama :)
aynen dostum adam direk note 3 teki ayarlarda ne var ne yok kopyalamış :D hatalar fln takılmalar olursa vs paylaşalım konuya ekliyim :)eklendi..
alternatif denemek isteyenler için
4.2.2 dir
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

gfbli_erdi

gfbli_erdi

Üye
kardeş yüklerken 5x4 mü 5x5 mi seçiyim hangisi daha iyi

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
kardeş yüklerken 5x4 mü 5x5 mi seçiyim hangisi daha iyi
5x5 görünüşte iyi ama hata veriyo ara sıra kapatıldı diyo( mesela google playdan indirme yapıp baska uygulama acınca)
5x4 performans açısndan daha iyieklenen
S4 Revolution v8 4.3: rom cok güzel ama kasıyo diyenler çözüm

v8 - v12 farkları
- v8 de gereksiz yer kaplayan tüm uygulamlar sensörler kaldırılmıştır tüm hatalar giderilmiştir donma sorunu çözüm bulmuştur.
- android 4.3 alt yapısı bulunmaktadır sadece 5x4 lancher + dosyalarım + wigidet eklenmiştir binevi note 3 tema gibi diyebilirz.
- v12'den kat kat hızlı çalışmaktadır
- tavsiyem bu romdur
- eksi özellik web browser 4.3 orjinal browser dır. açılır pencere 4.3 deki gibidir.

4.3 dir
Medyaları görüntülemek için kayıt olmalısınız

seçim size kalmış hatasız kurulumlar..

ciwano0114

Üye
4.3 te ki klavye sorunu giderilmiş mi acaba
. 4.3 sürümün de 3.4 klavyesi yoktu ya??4.3 te ki klavye sorunu giderilmiş mi acaba
. 4.3 sürümün de 3.4 klavyesi yoktu ya??

cici60

cici60

Üye
    Konu Sahibi
4.3 te ki klavye sorunu giderilmiş mi acaba
. 4.3 sürümün de 3.4 klavyesi yoktu ya??4.3 te ki klavye sorunu giderilmiş mi acaba
. 4.3 sürümün de 3.4 klavyesi yoktu ya??
orjinal 4.3 klavyesi mevcut v12dekini yani aynı klavyenin tr si ama

kendi kullandığım klavye

Son düzenleme:

Üst Alt