Uygulama şok şok şok!!RF2012 android hilesi!!tamamiyle KENDİ bulusum!!By OZgaming

Sponsorlu Bağlantılar

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
    Konu Sahibi
şok şok şok!!RF2012 android hilesi!!tamamiyle KENDİ bulusum!!By OZgaming
öncelikle iyi gunler oyun severler.rf2012nın ucretsız oldugunu duydugumda hemen telefonumu elime alıp googleplayden indirmistım.o kadar heyecanlıydımkı hemen oyuna basladım.fakat stamına,gercek para ve diğer seyleri gorunce butun hevesim,heyecanım bır anda yok oluverdi.aylarca cozum aradım fakat nafıle hiçbirsey bulamıyordum.n sonunda farklı sıtelerden edindigim tecrubeleri bir araya getirerek bır cozum yolu buldumfazla uzatmadan baslamak ıstıyorum.oncelıkle su uygulamayı telefonumuza indiriyoruz;

1) .

2) Ardından uygulamamızı acıyoruz.ve sol usttekı buyutec işaretine basıyoruz.

3) oradan android/data nın içrisindeki rf2012 datasını bulup seciyoruz.filese giriyoruz.

4)ilk cıkan dosynanın altındaki InitData_01.db seciyoruz.zaten yesil renkte.

5)evet simdi buradan oyunda kolayca level atlamak için RF12_LevelSys giriyoruz.

6)ustte grı renkte bulunan Level ıd levelexp levelıcon levelname lerin altında yazılar var.biz buradan levelexp altındakılere dokunacagız.levelıd de 0-49 levelleri goruyoruz.1.levelin yanındaki levelexp sayısına uzunca basıyoruz.karsımıza bir menu cıkıyor ve bizde buradan ılk sıradakı updateyi seciyoruz.sonra metin yazma yeri çıkıyor.oradakı sayıyı sılıyoruz.ve dusuk bir sayı yazıyoruz.(orn:2-3 gibi.)bu sayede yalnızca bir mac yaptıgınızda kolayca level atlıyorsunuz.degıstırdimiz sayının altındakıleride degistirebilirsiniz isternesiz.orn:diyelimki lvl6ya kadar levelexp altındaki sayıları 1 yaptınız.boylelikle yalnızca bir macta level 6 olabılırsınız.

7)evet,yukarıda level atlamayı anlattım.sımdı sıra cash kazanmada!bulundugmuz yerden(yani RF12_LevelSys dan) geri tusu ile cıkıyoruz.ardından altındaki RF12_MatchReward ı seciyoruz.karsımıza bır onceki yere benziyen bır yer cıkıyor.gri yazılı yerde sunlar yazıyor:CompetitionID CompetitionStage RewardCoin RewardCash Rewardxp bla bla... biz burada yalnıca RewardCoin ve RewardCash ile ilgılenecegız.oncelıkle sunu belirteyim;
coin:oyundaki para
cash:gercek para ile alınan para

ilk sıradaki rewardcash sayısına basılı tutuyoruz ve karsımıza gene menu geliyor.updateyi seciyoruz.buraya istediginiz degeri verebilirsin.(tavsıyem 200000 yazın)yazdıktan sonra oka basıoruz.isterseniz bunu altındakılerede uygulayabilirsiniz.bu sayede internatıonal leaguede yaptıgınız mac basına hesabınıza 200000 cash gelicek.bunu rewardcoinede uygulayabilirsiniz.

islemleri hatasız yaparsanız oyuna girip mac yaptıktan sonra hesabınıza dolan cashları gorunce sasıracaksınız :)eger canınz sıkılırsa degistirdimiz degerleri gene eskisi gıbı yapın(sıfır yazın)benden bu kadar :) tamamıyle kendi bulusumdur oncelıkle bunu belirteyim :)lutfen yapanlar ve yapamayanlar yorum sazsınlar elimden geldigince yardımda bulunacagım.ayrıca suan pek musait deilim eve geldigim zaman caspte koyabilrim...

iyi oyunlar :)

mdemir35

Üye
super yaptım ve oldu harika ya emeğine yüreğine sağlık

Jitou

Jitou

Üye
:tşk:

esokmen

esokmen

Üye
Tesrkkurler

silopiliyiz

Üye
supersin kardesim yaptim bende cok iyi oldu ama cok dikatli olmak lazim mesela ben ilk once rain yazan yere 2000 yazdim ilk yorumum sana saygilar

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
    Konu Sahibi
hepinize iyi oyunlar :) artık 2013 cıktı sımdı onu arastırıyorum insallah onada bı care bulurum :)

0ceanS13

0ceanS13

Üye
teşekkürler kardeşim senin gibi güzel beyinler lazım bize:)

Diğer oyunlarda bakarmısın sorun olmassa asphalt fln:)

ozdenizdereli

ozdenizdereli

Üye
    Konu Sahibi
kismet arkadasim su an rf 13 e bakiyorum.yalniz bir sorun var.gqmeloft akilli tabii.oyunlarda yeniden kodlama yapmayi engelleyen yazilimlar var.bu yuzden yazsamda degistirdiklerim siliniyor.biraz arastirma yapiyorum.insallah su kodlamayi engelleyen yazilimi adam gibi kirarim :)