!ŞOK! Bedava Hostlara MyBB Forum Kurun !ŞOK!

Sponsorlu Bağlantılar

twety24

Üye
/install/

bende butun adımları uyguladım ama uklemeyi yapamıyorum bomboş ekran çıkıyor

Thartyarrem

Üye

Title: The Last Airbender
Description: Air, Water, Earth, Fire. Four nations tied by destiny when the Fire Nation launches a brutal war against the others. A century has passed with no hope in sight to change the path of this destruction. Caught between combat and courage, Aang (Noah Ringer) discovers he is the lone Avatar with the power to manipulate all four elements. Aang teams with Katara (Nicola Peltz), a Waterbender, and her brother, Sokka (Jackson Rathbone), to restore balance to their war—torn world. Based on the hugely successful Nickelodeon animated TV series, the live—action feature film “The Last Airbender” is the opening chapter in Aang’s struggle to survive.

Director: M. Night Shyamalan
Genre: Action and Adventure, Family, Fantasy
Cast: Noah Ringer, Nicola Peltz, Dev Patel, Jackson Rathbone, Shaun Toub, Aasif Mandvi, Cliff Curtis
Quality: HD
Format: hdmov

In theaters: July 2nd, 2010

Şehriyar

Şehriyar

Üye
ben vbulletin 3.7.0 gold kurmuştum bedava host a hemde reklamsız :)

twety24

Üye
/install/

bende butun adımları uyguladım ama uklemeyi yapamıyorum bomboş ekran çıkıyor

bende myyb kurmaya çalışyorum yükleme çıkmıyor

--------------- Ekleme ---------------

mybb kuruyodum birden hata verdi intall dizinide lock dosyasını silin deeedi bende sildim ayrıca yanlış yapmış olabilirim diye diğer iki dosyadan da index php sildim eski ekran çıkmıyor

mybb kuruyodum birden hata verdi intall dizinide lock dosyasını silin deeedi bende sildim ayrıca yanlış yapmış olabilirim diye diğer iki dosyadan da index php sildim eski ekran çıkmıyor

Tebrikler.Mybb versiyonunz 1.4.1den.
Ýnstall sihirbazýnýz kilitlendi. Lütfen /install dizininden lock dosyasýný siliniz.
ye upgrade edildi. bu ne demek

Tebrikler.Mybb versiyonunz 1.4.1den.
Ýnstall sihirbazýnýz kilitlendi. Lütfen /install dizininden lock dosyasýný siliniz.
ye upgrade edildi. bu ne demek

Pillib3b3k

Üye
Olmuo işde ya offffffff :(

gewe

Üye
Merhabalar Negative Ve Maxidemirbiler Bana Yardımcı Olurmusun Kurulum için Kurarmısın....

OUTROLEXS

Üye
benim site bu hatayı veriyo
Fatal error: Cannot redeclare memory_get_peak_usage() in /usr/export/www/vhosts/funnetwork/hosting/xxxxxxxxxx/inc/functions_compat.php on line 120

lütfen yardım

kardeş bndede aynı hata bi ilgilensen

kurutu

Üye
Fatal error: Cannot redeclare memory_get_peak_usage() in /usr/export/www/vhosts/funnetwork/hosting/xxxxxxxxxx/inc/functions_compat.php on line 120
pff bendede aynı çıkıor yardımm

arkadaşlar ben hatayı çözdüm functions_compat.php dosyasın worldpede açın ve içindeki silin sonra ftp ye tekrar atın

çıkmıor bidaha ama install işlemini yapamdım ben onun başka bir sayfaya yönlediriyor.

ohbe yaptım tamam :)

salube

salube

Üye
v bulletinmi bu forum türü yada net uzantılımı

OUTROLEXS

Üye
hepinize teşekkür ederim forum hala boş doldurursunuz siz ....

benimadımname

Üye
funpic. de - den forum kurarsanız siteniz birkaç ay açık kalır daha sonra kapanır.:islik

Üst Alt