Smart İnstaller sorununun çözümü + Sisleri bağlantıları kullanmadan yükleme

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asigsasi

asigsasi

Üye
daha önce engin le birebir yapmaya çalıştık olmadı

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum exe dosyasını kaldırınca yükleme yapması lazım

• Beğen
Tepkiler: asigsasi
asigsasi

asigsasi

Üye
sys bin içinde exe dosyası yok pachtes Klasörü olmasın

yaren_dede

yaren_dede

Üye
  • Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
dostum ben onu çoktan denedim fakat olumsuz

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum ben onu çoktan denedim fakat olumsuz

hep söylüyorum ama yine yazayım
bende hack sorun yapmıyor ama mesela bazen wifi ve edge ile yükleme yapmıyor yarıda kalıyor ama 3g bağlantısı varken sorunsuz kurulum yapıyor birde bu şekilde dene belki sendede işe yarar

• Beğen
asigsasi

asigsasi

Üye
deneyeceğim

E_yedi

Üye
usta bıraz kurcaladım sanırım dıl degıstırebılıyoz pes 11 ın dılını turkce yaptım yukledı ama degısıklık yok onu nasıl yapıyoz veya oyle bırsey varmı yoksa sadece gosterısmı

asigsasi

asigsasi

Üye

hep söylüyorum ama yine yazayım
bende hack sorun yapmıyor ama mesela bazen wifi ve edge ile yükleme yapmıyor yarıda kalıyor ama 3g bağlantısı varken sorunsuz kurulum yapıyor birde bu şekilde dene belki sendede işe yarar

yok dostum olmuyor

- - - Eklendi - - -

neyse kesin bir çözüme kadar sis editöre devam

fatih54102

fatih54102

Üye
konuya hakim birisi olarak bazı şeyleri açıklayabilirim.
Smart installer adından da anlaşılacağı üzere akıllı bir yükleyicidir. Yani sisteminizdeki eksik bileşenleri bulur ve bunları yükler. Mesela uygulama yazılırken in app purchase kullanıldı. Normalde hiç bir cepte kurulu değildir bu paket ama smart installer bunu tespit eder ve size yüklemeniz gerektiğii belirtir.
Gelelim aksi duruma. Yani paketten sisi ayırıp sadece uygulamayı kurmaya. O zaman da zaten kimi zaman bilmem ne eksik devam edilsin mi diye sorar. Evet der ve geçeriz ama uygulama çalışırken sorunlar baş göstermeye başlar. Kimisinde bildirim çubuğu görünmez kimisinde uygulamadan atar. Kimisinde yarım ekran çıkar vs.
Smart installer keyfi bir özellik değildir. Çok yaralıdır ama bence tek dezavantajı yavaş işlemesidir. Qt mobility qtwebkit gibi bileşenler kimi zaman nokia tarafından güncelleniyordu. İşte o zaman gerekli oluyordu. Benim naçizane bildiklerim bunlar. Daha ayrıntılı bilgi isteyenler bana ulaşabilir.

güzelce açıklamış ancak dediği gibi çok aşırı yavaş işliyor ve ne zaman denediysem deneyim ilk hata veriyor ikinci açışımda oluyor ama en az 5 dk bekletiyor 100 kblik uygulama için.

asigsasi

asigsasi

Üye
ANIL

ANIL

Admin
Teşekkürler, üstte kalsın :oke:

• Beğen
Tepkiler: Mad EagLe
asigsasi

asigsasi

Üye
hayırlı olsun üst konu olmuş birde bizim soruna bi çare bulsalar

- - - Eklendi - - -

ha bu arada telefonda wap ayarları yoktu wap ayarlarını alıp ayarları öncelik yaptım ve daha önce yarım kalan bi uygulamayı yükledim ardında bi uygulama daha denedim yine yükledim son bi uygulama da yükleyeyım dedim bu sefer yüklemedi indirme başarısız dedi ne tuhaf Birşey oldu bende anlamadim

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
    Konu Sahibi
Dostum sen bi flaş atmayı denesene denedinmi bilmiyorum ama

[ENGİN]

[ENGİN]

Üye
hayırlı olsun üst konu olmuş birde bizim soruna bi çare bulsalar

- - - Eklendi - - -

ha bu arada telefonda wap ayarları yoktu wap ayarlarını alıp ayarları öncelik yaptım ve daha önce yarım kalan bi uygulamayı yükledim ardında bi uygulama daha denedim yine yükledim son bi uygulama da yükleyeyım dedim bu sefer yüklemedi indirme başarısız dedi ne tuhaf Birşey oldu bende anlamadim

hangi uygulamada yuklenemedi hatasi verdi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt