Smart İnstaller Sorunu Anna, Lütfen Qt Symbian İçin Link

Sponsorlu Bağlantılar

Türe

Türe

Üye
bana kuruldu diyo bubles icin ama ekran koruyucuya giriyorum yok :@

Uruloki

Uruloki

Üye
bubbles ekran koruyucu değil ki telefonun tuşlerı kilitle menü tuşuna bas o açılacak

Türe

Türe

Üye
evet şimdi farkettm bende kusura bakmyn :d:

SilentOne

SilentOne

Üye
allahım yha bn play to you kurdum manyak bişi yha hata arkımın pcsine çaktırmadan wmp ayarlarını kurdum tanıttım teli sonra wmp ile müzik açmışken çıqlık videosunu bi gönderdim oyun oyarken çocuk altına saldı yha :)

• Beğen
Tepkiler: ozggurr
gokturk_prensi

gokturk_prensi

Üye
allahım yha bn play to you kurdum manyak bişi yha hata arkımın pcsine çaktırmadan wmp ayarlarını kurdum tanıttım teli sonra wmp ile müzik açmışken çıqlık videosunu bi gönderdim oyun oyarken çocuk altına saldı yha :)
Dlnayı kötü işlere kullanmayın wallaha bi bakmışsınız o desteği çeker nokia :ehe :ehe

• Beğen
SilentOne

SilentOne

Üye
allah korusun ole deme ama dehşet komik oluyo yarın ablamada yapıcam bide video çekicek bişi bulsam tmmdır ozmn görün komediyi :D

• Beğen
Türe

Türe

Üye
hacı play to nun calısması ıcın ne gerekıyo wlan mı ?

tuzluca76

tuzluca76

Üye
    Konu Sahibi
Dlna destekli mönitör tv vs.

Türe

Türe

Üye
tamam teşekkürler

tuzluca76

tuzluca76

Üye
    Konu Sahibi
Birşey değil :)

oguzk582

Üye
bikaç uygulama daha yüklenmiyor

ahmetdemircim

Üye
arkadaşlar bu ta çinli annadan gelen bir sorun. yüklenmeyen qt'li programları yükleyebilmek için telefon dilini ingilizce yapın program yüklenecektir. sonra tekrar türkçeye dönün program çalışmaya devam eder. nokia demekki bunu farketmemişki orjinal annadada aynı sorun devam ediyor.

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
bence türkiye annası çıkınca da aynı sorun olacak dille pek alakası yok bunun..annanın bir bug i bu..

• Beğen
Tepkiler: o.basar86
o.basar86

o.basar86

Üye
bence türkiye annası çıkınca da aynı sorun olacak dille pek alakası yok bunun..annanın bir bug i bu..

Aynı fikirdeyim. Çnkü anna içinde gömülü gelen qt kitinin temel çıkışında Türkçe desteği yok. Bizim ülke için sürüm geldiğinde de bu sıkıntı giderilmezse hiç şaşırmayacağım..

Makale_Helvetia

Makale_Helvetia

Üye
yokmu bir çözüm yolu bulan dil değiştirme yapmadan program yükleyebilen? Allahtan fazla program yükleyen biri değilim :)

cemal344

Üye
Arkadaşlar annayı oviden yükledikten sonra ekran koyucular çalışmadı ve birçok uygulama yüklenemiyor bilginize.

gkyrn

gkyrn

Üye
arkadaşlar bu türkçe anna yükledikten sonra da devam eden qt sorunu için ne yapmamız gerekiyor net bir çözümü olan var mı?sleeeping screen ve ovi store son sürüm yüklenmiyor ne yaptıysam olmadı:angry:

SilentOne

SilentOne

Üye
bakın ovi den sinemalar ugulamasını indirin kurulum bitsin tmmdır qt her daim çalışır

Üst Alt