Smart İnstaller Sorunu Anna, Lütfen Qt Symbian İçin Link

Sponsorlu Bağlantılar

tuzluca76

tuzluca76

Üye
    Konu Sahibi
Smart İnstaller Sorunu Anna, Lütfen Qt Symbian İçin Link
arkadaşlar anna yükledim ve smart installerde sorun var telefondayım ve qt nin symbian için linkini bulamıyorum lütfen birisi link versin.

catdog136

catdog136

Üye
annaya qt entegredir. herhangi bir download yapmanıza gerek yok:hmmm

tuzluca76

tuzluca76

Üye
    Konu Sahibi
peki smart installeri napcam birşey yükleyemiyorum. Yükleniyordan sonra yüklemeye hazırlanılıyor geliyor ve orada smart installer download yapmalı ama download olmadığı için yüklenemedi hatası alıyorum birçok uygulamada .s

karasahinemre

Üye
evet smartta sorun var

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
bence soru onda deil. o ekranda ek uygulama indiriyor. ama download olmadığı için yüklenemiyor alman versiyonu yüklü ondan kaynaklanıyor olabilir. normal uygulamalar yükleniyor zaten.

KO9

KO9

Üye
sleepscreen i yükleyebilen varmı qt4.7.3 yükledim hala olmadı annada qt varmı ki mobility ve webkit hata veriyor. Güncelleştirme hatası diye

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
sleepscreen i yükleyebilen varmı qt4.7.3 yükledim hala olmadı annada qt varmı ki mobility ve webkit hata veriyor. Güncelleştirme hatası diye
ben yükledim ama yüklerken qtnin bi dosyasını istedi yok olarak devam ettirdim açılmadı.

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
Bu SmartInstaller olmayan sürüm. Bunu dener misiniz?

Ekli dosyalar

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
evet bu ne için?

KO9

KO9

Üye
al işte şimdide mağaza gitti pöff bu qt niye böle sorun yapıyor. Bu betalabsdan telin ayarını bozmayan bi pro çıkmıcakmı :) dellendirdi beni yaa

DenizhaNq

DenizhaNq

Üye
teşekkürler yeni sürüm mü?

KO9

KO9

Üye
yükleniyor ama seçim ekranı gelmiyor direk normal saat olarak aktif oldu bişey eksik ama ne :?

KO9

KO9

Üye
bi değişim yok yeniden dr başlattım ama ayar ekranı hala gelmiyor

Uruloki

Uruloki

Üye
betalabs sleeping screen nın son sürümü qt 4.7.3, qt-components ve qt mobilyt1.1.3 istiyor onla uğraşıyorum fakat olmadı hala tuş kilid yapınca ekran geliyor fakat ayar menüsü yok

Sensation

Sensation

Emekli Yönetici
betalabs sleeping screen nın son sürümü qt 4.7.3, qt-components ve qt mobilyt1.1.3 istiyor onla uğraşıyorum fakat olmadı hala tuş kilid yapınca ekran geliyor fakat ayar menüsü yok
Konu güncellendi.

Üst Alt