SlovoEd Dictionary Engine v4.00(3) Türkce S60v3/S60v5 Unsigned By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

kumpas19

kumpas19

Üye
ya arkadaslar biraz medeni olun cocuk size prg sunmus begenmeyen diktirir gider bukadar

safatb

safatb

Üye
Deluxe English Sound için gereken kayıt kodunun başı: "N41A0B-" Verilen listede buna uygun kayı kodu yok. Yardımlarınızı bekliyorum.

berk bilgin

berk bilgin

Üye
Teşekkür

by_suskun2323

by_suskun2323

Üye
emeğine sağlık

123fatih

Üye
yusufemre kardesim paylasımlarının hepsı super bnm ıcın forumda teksın..bu basarılarının devamını beklıyoruz.teskkrler elıne koluna saglık.

vielleicht44

Üye
peki çok bilmiş usta versiyon 3 ün kodlarını vermişsin ama versiyon 4 ün kodları farklı ve senin verdiğin kodlar versiyon 4 uymuyor buna ne diyeceksin ikincisi verdiğin kodlar başka siteden alıntı. hatta linkide vereyimde tüm arkadaşlar sömürsün. ha birde kendini bilmiş sanan arkadaşım millet cebine sözlüğü kurup fulledikten sonra gelen ilk güncellemede illegal yazıyor.buna nasıl çözüm buldun.çözüm bulamadıysan söylede ben çözümünü anlatayım arkadaşlara

Slovoed 4.0 ve diğer diller için kırılma gerçekleşmiştir. Nokia n95 10gündür olarak kullanıyorum bi sorun yok deneme ay sonuna kadar devam edecek ve internete yüklenecektir..

- - - Eklendi - - -

slovoed 4.0 türkçe ingilizce, ingilizce türkçe deluxe ve ses modülleri,
Slovoed 4.0 türkçe-almanca,almanca-türkçe deluxe ve ses modülleri,
Slovoed 4.0 ingilizce-almanca, almanca-ingilizce deluxe ve ses modülleri,
Slovoed 4.0 rusca türkçe,italyanca türkçe ve ses modülleri,
Nokia n95 te 10gündür kullanılıyor şimdilik bi sorun yok:) vakti gelince internete yüklenecektir. Üstelik türkçe arayüzü ile kullanabileceksiniz.:)

- - - Eklendi - - -

vielleicht44=hsyn, o bir malatyalı:)

Siycey

Siycey

Üye
teşekürler

noktafat

Üye
@vielleicht44 kırma işlemi ne alemde? teşekkürler

orhan278

Üye
@vielleicht44 kırma işlemi ne alemde? teşekkürler

dostum iki aydır nerdeyse hergün kontrol ediyorum ama vielleicht44'den ses seda yok. Galiba problem çıktı ama en azından bi mesaj yassaydı olmadı diye iyi olurdu...

farukiurfi

farukiurfi

Üye
tşk

Üst Alt