SlovoEd Dictionary Engine v4.00(3) Türkce S60v3/S60v5 Unsigned By YusufEMRE

Sponsorlu Bağlantılar

trkn59

Üye
usta beni yeni ******leri çıkmadan programı paylaşıma açmışsın üstelik te eski ******leri yeni sürüme uygalayın diyorsun sen bu işten harbiden anlamıyorsun

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
usta beni yeni leri çıkmadan programı paylaşıma açmışsın üstelik te eski leri yeni sürüme uygalayın diyorsun sen bu işten harbiden anlamıyorsun

Çok bilmişlik yapıyorsun birşeyden anlamadan Senden öğrenmicez anlayıp anlamıyacağımızı!
Programı f.u.l.l. Kullanmak isteyen ücretli lisans kodunu alır kullanır, ben sorunsuz kullanıyorum.

ÇoK BİLMİŞLİK YAPIYORSUN ama Sözlük ayrı bir parçadır. Program nasıl sürüm sürüm yükseltilirse, sözlükte o şekilde sürüm sürüm yükseltilir ve bu sözlüğü v3 destekli bütün prolarda kullanabiliyoruz.
Mesajını yazmadan önce git bu işlerle biraz ilgilen biraz bilgi sahibi ol ondan sonra mesaj yaz! EMEĞE SAYGIYIDA ÖĞREN!

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Teşekkürler Abi :)

Flagellvm.Dei

Flagellvm.Dei

Üye
******ler 3.2'nin bunlar yanlış ******

Mertolozzi

Mertolozzi

Üye
Teşekkürler :)

s.akalan

Üye
Hocam N73 te çalıştırdım sis dosyasını sertifika hatası dedi?Nasıl giderebilirim bunu?

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
Hocam N73 te çalıştırdım sis dosyasını sertifika hatası dedi?Nasıl giderebilirim bunu?

Ya programı imzalayıp kuracaksın Yada cihazını h.a.c.k yapmalısın En güzeli .h.a.c.k. Yapman Çünkü başka uygulamalardada aynı sorunu yaşamaman için h.a.c.k. Yapman lazım cihazını.
N73'ün h.a.c.k. Olayıda kolay zaten. Fumda Secman diye bir program var onu yükle h.a.c.k. olayını basit birşekilde halletmiş olursun. Kolay gelsin.

jeki01

jeki01

Üye
selam
sözlüğü yükleyince kod istiyor kod da
N42090-
başlıyor.
Program çalışıyor ama.
Kod için ne yapmak lazım?

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
selam
sözlüğü yükleyince kod istiyor kod da
N42090-
başlıyor.
Program çalışıyor ama.
Kod için ne yapmak lazım?

bölümünde kodlar yanlış yazılmış sanırım Ben daha önce N090'la başlayan kodu girip sorunsuz kullanıyordum ama şimdi işe yaramıyor kodlar belli bir süre sonra kendini yeniliyormu anlayamadım. Bende şuan o şekilde kullanıyorum. Piyasada sağlam s.e.r.i.a.l olanını bulamadım yok heralde. Bulursam ilk mesaja eklerim dostum.

jeki01

jeki01

Üye
tamam
emeğine sağlık.

trkn59

Üye
peki çok bilmiş usta versiyon 3 ün kodlarını vermişsin ama versiyon 4 ün kodları farklı ve senin verdiğin kodlar versiyon 4 uymuyor buna ne diyeceksin ikincisi verdiğin kodlar başka siteden alıntı. hatta linkide vereyimde tüm arkadaşlar sömürsün. ha birde kendini bilmiş sanan arkadaşım millet cebine sözlüğü kurup fulledikten sonra gelen ilk güncellemede illegal yazıyor.buna nasıl çözüm buldun.çözüm bulamadıysan söylede ben çözümünü anlatayım arkadaşlara

resulemre89

resulemre89

Üye
Teşekkürler

Yusuf_EMRE

Yusuf_EMRE

Üye
    Konu Sahibi
peki çok bilmiş usta versiyon 3 ün kodlarını vermişsin ama versiyon 4 ün kodları farklı ve senin verdiğin kodlar versiyon 4 uymuyor buna ne diyeceksin ikincisi verdiğin kodlar başka siteden alıntı. hatta linkide vereyimde tüm arkadaşlar sömürsün. ha birde kendini bilmiş sanan arkadaşım millet cebine sözlüğü kurup fulledikten sonra gelen ilk güncellemede illegal yazıyor.buna nasıl çözüm buldun.çözüm bulamadıysan söylede ben çözümünü anlatayım arkadaşlara
Dostum senin derdin ne
v4ün s.e.ri.a.l.i yok piyasada zaten v3 için olanıda belli bir süre sonra kabul edilmiyor. bu v3lerdede böyle.
Alıntı yapmışsın diyorsun S.e.r.i.a.l.leri kafamdan yazacak halim yokya Biryerden bulup burada milletin hizmetine sunacağız sonuçta.
Nankörlük yapma işine gelmiyorsa git daha iyi bilen yerlerde takıl programınıda oradan indir.
Ben bu programı türkçeleştirmek için ne çok emek vermiştim.
Beni eleştirip duracağına sen daha iyisini yapta milet faydalansın
Daha birtane bile paylaşımın yok gelmiş burada bol keseden atıyorsun.
Bu konularda biraz bilgi sahibi ol ondan sonra gel benimle polemiğe gir.

ahmet_abi

Üye
arkadaşlar kavgaya gerek yok lütfen hep beraber s.e.r.i.a....l ları arayalım ve ilk bulan deneyip paylaşsın :D

david2307

Üye
Tesekkurler

4MaGuS

4MaGuS

Üye
beyler bir gelişme olmasını çok bekliyorum inşallah en yakın zamanda gelir tüm ******ler

berkayholat

berkayholat

Üye
çok teşekkürler

papika

Üye
tamamda milleti kandirmayada gerek yok ******i yoksa programida hava atip sunma

ali.44

ali.44

Üye
Eline sağlık

Üst Alt