Skyfire v1.50(15495) S60v3/v5 SymbianOS9.x Signed

Sponsorlu Bağlantılar

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
ne hatası verdi?

By_Block

Üye
gercekten güzel olmuş teşekkürler emeğine sağlık ;)

erdi501

Üye
ellerine sağlık satioma sorunsuz yüklemeyi başardım allah senden razı olsun

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..

erdi501

Üye
üstad yüklendi program açıldı fakat wireless le bağlanmıyor

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
açılırken bağlantı sorması gerekiyor..

erdi501

Üye
üstad sordu benim evdede wireless router var seçtim onu fakat connecting diyor yaklaşık1 dk sonra bağlanamadı diyor ve kapanıyor program mobil internetimde yok deneyemiyorum onunla oluyormu diye

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
üstad sordu benim evdede wireless router var seçtim onu fakat connecting diyor yaklaşık1 dk sonra bağlanamadı diyor ve kapanıyor program mobil internetimde yok deneyemiyorum onunla oluyormu diye
wireless router bağlantı dağıtıyor mu peki?

mert_535

mert_535

Üye
saol 5530 da deniyorum... Denedim sorunsuz çalıştı saol...

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..

turacı77

Üye
arkadaşlar bu sürümü aylardır bekleyenler var biliyorum ve çıktıgı için birçok kişiyi rahatlattı. ama bende baglantı sorunu oluştu. 5800 kullanıyorum. wireless baglantımı bi iki dakka sora kesiyor. tekrar bglanmayı denedigmde bu sefer wirelessı görmüyor. yükleyene kadar hiçbir problemim yoktu telefonu aldıgım 3 gün oldu zaten. böyle garip kesintiler olmakta. böyle olan arkadaşlar varmı. ben çözemedim sorunu

bursacity

bursacity

Üye
Emeğine saglık üstad çok yararlı bir program olmus facebook'tan video izleniyor vs vs. bende açmıstım konu ama senınkını gormemısım emegıne saglık tekrardır..

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın arkadaşlar..önemli değil ben s60 v5 bölümüne açtım zaten..

tugrul_27

tugrul_27

Üye
gayet güzel çalışıyo nadir arkadaşımıza emeğinden dolayı teşekkürederiz eyvallah nadir devamını bekliyoruz

azadekral

azadekral

Üye
abim teşekkürler eline emeğine sağlık :D

--------------- Ekleme ---------------

menüyü aç orda Unmute Audio seçeneği var onu seç ses açılır..
sağolasın arkadaşım da o kadar cahil değilim. Sesi açık zaten ama gelmiyor. Bazen başlangıçta uyarı veriyor ses hatası gibi birşeyler diyor ama çözüm bulamadım

Cs***MaN

Cs***MaN

Üye
Teşekkürler....

--------------- Ekleme ---------------

sağolasın arkadaşım da o kadar cahil değilim. Sesi açık zaten ama gelmiyor. Bazen başlangıçta uyarı veriyor ses hatası gibi birşeyler diyor ama çözüm bulamadım

Bende harhangi bir ses hatası yok program gayet güzel çalışıyo....

erdi501

Üye
evet üstad dağıtıyor zaten foruma telefonla giriyorum opera mobile yükledim o da video göstermiyo

Progressivity

Progressivity

Üye
buda beta sürümü sonuçta arada kendi kendine kapanması normal final sürümü çıkarsa çok daha iyi olacaktır şimdilik bununla idare edicez

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
alpha çıktı beta dedik beta çıktı tam sürüm diyoruz..

PESER

Üye
ya bu skyfire nin yenisi çıkacak diyolardı bu ay ne oldu

Üst Alt