Skyfire v1.50(15495) S60v3/v5 SymbianOS9.x Signed

Sponsorlu Bağlantılar

D3LiKANL1

D3LiKANL1

Üye
çok tesekkur ederm kardesim kurdum simdi ama denemedim once tsk ediym dedm eline saglık

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
birşey değil iyi günlerde kullanın..

nureda92

Üye
cok tskkrler cok memnun kaldm.d

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..

cenk bulut

Üye
slm arkadaşlar bende n97 var nasıl yokluycegimi bilmiyorum yardım ederseniz sevinirim

tozcelik

Üye
sitede sorunsuz çalışan tek skyfire ı paylaştığın için teşekkürler ellerine sağlık

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..

POLAT8124

POLAT8124

Üye
bende yukledin videoyu oynatıyor ama ses sorunu var ses gelmiyor eski sürümünde de gelmiyordu. Ama hangi sürüm hatırlamıyorum birinde geliyordu.hepsini demedim yine olmadı.tek n79 yardımcı olur musunuz çok sınırın bozuldu

Kardes sınırını bozma skyfire sebekene tam oıarak baglanması gerek gereken veriyi tam oıarak alması lazım örnek
Ben ironman filmini seyrediyorum tık yok sehir merkezinde ses mükemmel eve geliyorum seyrediyorum ses yok aynı site ayni film bilmem anlatabildim mi ha bide gene ses gelmiyorsa telefonu kapa ac killme ile temizlik yaptımıda gelmiyor ses kolay gelsin millet

feseye

Üye
Arkadaşlar skyfire yükledim ama acılmıyor ülkenizde desteklenmiyor diye bir uyarı cıkıyor neden acaba

yarbay58

Üye
ben yeni denedim 23 06 2010 çalııyor 5800 da saygılar.

Nadir

Nadir

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
iyi günlerde kullanın..

resp

Üye
arkadaşlar ben 4300 fln numaralı olan sorunu halletim fakat bağlanmıyor.connecting yazıo sürekli sonra change connection fln yazıo ok diyince program kapanıyo.aynı şekilde e buddyde de aynısı oluyo.ama kendi browser ından ve opera miniden girebiliyorm.google mapse de giremiyorm.her versiyonunu yükledim ama olmuyo aynı şeyler oluyo.lütfen yardım.

resp

Üye
bu hatayı düzelttim ben zaten.ve dediğim gibi diğer programlarada giremiyorm e buddy fln bolt gibi.

tekin197

Üye
nokia x6 da acquiringda conection hatası veriyor yardım lütfen

Üst Alt