Skyfire v1.5 | 01.01.2011 | xCHIVALR0US

Sponsorlu Bağlantılar

seven1

Üye
teşekurler

chester_yeahuu

chester_yeahuu

Üye
prefs tam olarak hangi klosörün içine atılıyor hafıza kartının içine rast gelemi atıyoruz
c:data klasörü içersnde skyfire klasörü var. İçindeki prefs dosyalarını değiştir.
Benimde anlamadığım dns nasıl değiştircez. Ben telden ttnet vifi ile giriyorum. Beceremdim gitti.

anık

Üye
c:data klasörü içersnde skyfire klasörü var. İçindeki prefs dosyalarını değiştir.
Benimde anlamadığım dns nasıl değiştircez. Ben telden ttnet vifi ile giriyorum. Beceremdim gitti.

Ayarlar- bağlantı- hedefler turkcell ınternet seç ve seçeneklerden gelişmiş ayarlar dns adresleri burdan ayarlaya bilirsin anlamadıysan resimli anlatabilirim

phasan

phasan

Üye
ben kullanmıyorum allah aşkına bana yardım edermısınız

r@sim

r@sim

Üye
boşuna uğraşmayın vodafondan başka asla bağlanmaz

emsalsiz2000

emsalsiz2000

Üye
bi dk şimdi bu skyfre vodofon netle bağlana biliyormu?

mahmut4545

mahmut4545

Üye
Teşekkürler. :D

mahooooooooo

Üye
Çözüm varmı

tuncay89

Üye
slm
arkadaslar ya 5530xm acmiyormu zaten yuklemedi

lockefekan

Üye
Kardeş benim pc bozuk prefs dosyasındaki dns ayarını değiştiremiyorum bi yardım edin

legandere54

Üye
skyfire sunucudan kaynaklanan bır sorun ne yapsanız yapın nete gıremezsınız

papica

Üye
daha ne diye milleti oyaliyorlar

matchless

matchless

Üye
turkıyede yasak dedıler kullanmadım rusyaya geldım rusyadada kullanamıyorm eskıden yasaklanmadan once kullanıyordum skyfıre cok gusel bı tarayıcı ama burdada malesef kullanamıyorum

ChatLaqqCocuk

ChatLaqqCocuk

Üye
saoL.

RonnsenBob

RonnsenBob

Üye
turkıyede yasak dedıler kullanmadım rusyaya geldım rusyadada kullanamıyorm eskıden yasaklanmadan once kullanıyordum skyfıre cok gusel bı tarayıcı ama burdada malesef kullanamıyorum

Türkiyede yasak flan değil ki symbian işletim sisteminden desteği kesildi.

tekin89

Üye
ya pc ekranı gbi gostere n baska program yokmu yada facebookda paylaşım yapmayı saglıcak bişey

phasan

phasan

Üye
ne yaparsan yap gırılmez

Üst Alt