Skyfire v1.5 | 01.01.2011 | xCHIVALR0US

Sponsorlu Bağlantılar

armada_1001

armada_1001

Üye
skyfire 1.5 surumu e71 e uyumlu degil sanirim dns degistirdim, prefs dosyasini kopyaladim tam calisacakmis gibi duruyor ama calismiyor yinede :) sadece conneti kesti hepsi o.e71 de calistiran varmi bilmiyorum ?

armada_1001

armada_1001

Üye
bence skyfire calismaz sorun vadofone veya turkiye falan degil skyfire.com'a girin bakin sadece ipad,iphone ve androit telefonlara hizmet veriyor nokia dahil diger telefonlar yok bunun icinde.Dns veya ip adresi degismesi gerekiyora bu 3 model tekefona ait yurt disi kaynakli ayarlar gerekebilir benimki sadece bi fikir bu isten anlayan arkadaslar varsa denesin belki bizede faydasi olur calisirsa. veya

----------Eklendi @ 06:27:49 ---------- Yazıldı @ 06:21:53 ----------

ben e71 kullaniyorum ayarlarinla oynayip ipad iphone veya androit diye yutturabilirsek skyfireye belki calisir:)

----------Eklendi @ 06:29:04 ---------- Yazıldı @ 06:27:49 ----------

ben e71 kullaniyorum ayarlarinla oynayip ipad iphone veya androit diye yutturabilirsek skyfireye belki calisir:)

----------Eklendi @ 06:48:25 ---------- Yazıldı @ 06:29:04 ----------

dusunsenize bi ovi magazadan skyfire neden kaldirildi?

KELGER

KELGER

Üye
kardeş yutturamayız çünkü onlar skyfire 2.00 ı kullanıyor biz 1.5 i.
bide onlarınki ile s60v5 inki arasında dağlar kadar fark var.onlarınki ıphone tarzı video oynatıyor.yanı medya oynatıcı açılıyor ve videoyu oynatıyoryani.

27fox42

Üye
:off:

hatipcan

hatipcan

Üye
adamlara bak ya ulan bi skyfire vardı onuda yasakladılar pezevengler.....:angry:

ozgur_473

Üye
arkadaslar ben kurdum dns degistirdim prefs degistirdim sonra connecting yazio daha sonra ya ok dicen yada baglanti degistircen buraya try againi geri getirene benden ona +rep (tel 5530 n97 mod,operator vodafone)

ozgur_473

Üye
yapabilen yokmu

ozgur_473

Üye
allah rızası icin biri yapsin sunu

----------Eklendi @ 07:24:13 ---------- Yazıldı @ 07:21:12 ----------

yada tum sitelerde video acan bi program varsa baska onu koyun

dalgaci37

dalgaci37

Üye
yüklemiyor bu dahili bir bileşendir diyor

ozgur_473

Üye
hangi fw yi kullaniyosun

----------Eklendi @ 18:44:46 ---------- Yazıldı @ 18:43:48 ----------

bazilarinda kurulu ve kalkmiyor nokia firmware cleaner ile silmen lazim

catkara

Üye
Sis editör tarzı programlar ile skyfire daki flash desteği sağlayan dosyayı opera ya port edemez miyiz? Bende bilgisayar olmadığından deneyemiyorum

okeane3110c

okeane3110c

Üye
uğraşmayın artk beyler yaa boş bu işler çözüm ya n8 yada android 2.2 :)

kutaykut

kutaykut

Üye
ya calismayan bir suru skyfire konusu aylardir ust siralarda yoneticiler lutfen kaldirin su konulari.herkes biliyo artik calismadigini android ve iphoneda calisiyo ama hala hangi amacla duruyo anlamadim..

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
yaw bende try again cikmiyor change connection cikiyor biri yardim edebilirmi

hotbord_34

Üye
video açılmıyor bendede çalışmadı 5800 de?

KELGER

KELGER

Üye
of ya bıktım küfür edecem sonunda admin lüten kapat şu skyfire ile ilgili konuları adamlar bir şey olmuş gibi gelip yorum yazıyolar cevaba baak adam skyfire açılmıyor yazacağına video açılmıyor yazmış.
boş yere yazdığını kendide biliyor bence artık skyfirenin çalışmadığını bilmeyen yok.

KELGER

KELGER

Üye
arkadaşlar bırakın 5800 ı 97 yi falan filanı hatta n8 i çünkü android manyak bir gün kullan birdaha eline nokia almazsın.
Ben abdroide geçtim htc wildfire s aldım. skyfire adobe flash ram 500mb işlemci 600 telefonu 400 e aldım.çoklu dokunmatik.herşey mükemmel .parası olan bir dakika düşünmesin
artık nokia ile işim olmaz.(h)

PrınceOfPersia

PrınceOfPersia

Üye
arkadaşlar bırakın 5800 ı 97 yi falan filanı hatta n8 i çünkü android manyak bir gün kullan birdaha eline nokia almazsın.
Ben abdroide geçtim htc wildfire s aldım. skyfire adobe flash ram 500mb işlemci 600 telefonu 400 e aldım.çoklu dokunmatik.herşey mükemmel .parası olan bir dakika düşünmesin
artık nokia ile işim olmaz.(h)

nokiamdan vazgecmem ayrica android nokiadada var ve nokianin kenri isletim sistemleri androide bin ceker

hakra777

Üye
yaw arkadaşlar 5800 ile internette video izleyebilecegımız program yokmu ? :hmmm:hmmm

Üst Alt