Skyfire v1.5.0.15194 Alpha version S60v5 Unsigned

Sponsorlu Bağlantılar

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
Skyfire v1.5.0.15194 Alpha version S60v5 Unsigned

arkadaşlar kendi sitesinde ocak ayında çıkacağını açıkladıkları Skyfire v1.5.0.15194 sürümü şu anda kullanıcılara açılmış durumda. güle güle kullanın çözüm için 3.sayfaya bakınız arkadaşlarımız çözdü ve paylaştı. emeği geçen herkese TEŞEKKÜRLER.

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: the_hydr, usta2525, bobby09 ve 34 diğerleri

anl_tr

anl_tr

Emekli Yönetici
Teşekkürler :good:

:türkiye1:

cabbar100

cabbar100

Üye
Teşekkürler.

düzeltme: yazdıklarımı geri alıyorum bu sürüm berbat ötesi olmuş.

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
rica ederim anıl (: ama server sorunu var onu araştırıyorum şimdi. çözüm bulan arkadaşlar olursa lütfen paylaşsınlar

--------------- Ekleme ---------------

mail attım skyfire'a cevap bekliyorum...

Teşekkürler.

düzeltme: yazdıklarımı geri alıyorum bu sürüm berbat ötesi olmuş.

olayı kişiselleştirmesek daha iyi olur. yeni versiyon çıktı paylaştım.

cabbar100

cabbar100

Üye
rica ederim anıl (: ama server sorunu var onu araştırıyorum şimdi. çözüm bulan arkadaşlar olursa lütfen paylaşsınlar

mail attım skyfire'a cevap bekliyorum...

olayı kişiselleştirmesek daha iyi olur. yeni versiyon çıktı paylaştım.
Ben sana bir şey demedimki dikkatli okursan göreceksin. Program hakkındaki görüşüm bu senle alakalı bir şey değil. Ve paylaşımcıya hiçbir zaman kötü lafım olmaz. Çünkü bende paylaşımcıyım :oke:

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
Bu programdan görsellik beklemiyoruz zaten Tüm Flashları Oynatması en önemli güzelliği :) Keşke diğer tarayıcılarda bu imkanı sunsada seçme olanağımız olsa :) FlashPlayer Desteği çıkana kadar en iyisi bu :oke:

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
Bu programdan görsellik beklemiyoruz zaten Tüm Flashları Oynatması en önemli güzelliği :) Keşke diğer tarayıcılarda bu imkanı sunsada seçme olanağımız olsa :) FlashPlayer Desteği çıkana kadar en iyisi bu :oke:

kesinlikle katılıyorum bir de server sorunu olmasa da programı kullanabilsek süper olacak :off:

bu skyfire'ı adamlar özellikle amerika kanada ve ingiltere için üretmişler ama diğer ülkelerin de kullanımına açık. ancak bağlantıyı ingiltere ya da amerika serverlarından sağlamak gerekiyor. yabancı sitelerden de araştırdım sorun sadece Türkiyede değil. çözmemiz gereken sorun anladığım kadarıyla skyfire'ı ingiltere ya da amerika serverları üzerinden bağlayabilmek. bu konuda pek bilgi sahibi değilim bilen arkadaşlar varsa lütfen yardım etsinler. yabancı bir sitede adam şu şekilde çözmüş: format atmış sonra skyfire'ı tekrar kurmuş daha sonra internet bağlantısını ingiltere serverndan sağlamış (tabi bunu nasıl yaptığını yazmamış) ve çözmüş olduğunu iddia ediyor. ne kadar doğru bilemiyorum...belki bu bilgiler işe yarar arkadaşlar :islik

llakin1907

llakin1907

Üye
sitesinde hala coming in january yazıo anlamadım :S

yükledim fakat bağlanamıyor dediğiniz gibi bakalım bunu nasıl çözeceğiz :D

• Beğen
Tepkiler: meccaz
ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye

denedim kardeşim hatta ingiltere ve amerika dns'leri de buldum ama yok işe yaramadı malesef. daha doğrusu server id vermişler hepsini tek tek denedim bende işe yaramadı. skyfire'a mail attım server sorunu için cevap gelince paylaşırım sizlerle.

sitesinde hala coming in january yazıo anlamadım :S

yükledim fakat bağlanamıyor dediğiniz gibi bakalım bunu nasıl çözeceğiz :D

ocakta çıkacak olan symbian s60 v5 için olacak yani kullandığımız telefonlar için. 5800 v3ü de desteklediği için çalışıyor fakat skyfire'dan kaynaklı problemden dolayı şu an bir çok ülkede bağlantı sorunu var.. yani v5 de çıksa büyük olasılıkla bu sorunu yaşayacağız

aezeg187

aezeg187

Üye
selam beyler bu programda server sorunu var dediginiz gibi peki sorun gidene kadar hangi programi önerirsiniz ?

_F_19o7_B_

_F_19o7_B_

Üye
Ben Opera Mobile 10 Beta 2 öneririm Görsel ve şık tasarımlı Ayrıca dokunmatiği gayet başarılı Sekmeleride gayet kullanışlı Ama işte Tek Sorun Skyfireden Başka hiç bi tarayıcıda Flash sorununu çözemeyeceğiz bu gidişle :)

İndirmek için resmi web adresi;

aezeg187

aezeg187

Üye
dostum ilgin icin cok sagol kurdum ama hep eror veriyor sitelere baglanmiyor ? Onu anlayamadim

dostum ilgin icin cok sagol kurdum ama hep eror veriyor sitelere baglanmiyor ? Onu anlayamadim

mancukya

Üye
Malesef sanirim programla alakali bir sorun dns sorunu degil arkadaslar bosuna ugrasmayin.
Htc diamond win mobile bazli telle skyfire sorunsuz baglaniyor nokia v5 deki programda ya kapamislar yada hata var bundan önceki beta calisiyordu, ama zaten oda yeni sürüm uyarisi veriyordu bu skyfire bunu engellemis simdilik beklemek gerekiyor skyfire serverlerine baglanmasina sirket kendisi izin vermiyor gibi.

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
Malesef sanirim programla alakali bir sorun dns sorunu degil arkadaslar bosuna ugrasmayin.
Htc diamond win mobile bazli telle skyfire sorunsuz baglaniyor nokia v5 deki programda ya kapamislar yada hata var bundan önceki beta calisiyordu, ama zaten oda yeni sürüm uyarisi veriyordu bu skyfire bunu engellemis simdilik beklemek gerekiyor skyfire serverlerine baglanmasina sirket kendisi izin vermiyor gibi.

evet arkadaslar maile cevap geldi. isin ozu su v5 cikana kadar bekleyecegiz malesef.

win mobile platformuyla symbian platformu farkli zaten yabanci sitelerde cozdugunu iddia edenler var fakat biz henuz cozebilmis degiliz. ingltere ya da amerika serveri uzerinden baglantiyi basarabilirsek calisir dye dusunuyorum. bu konuda cok bilgim olmadigindan bilen arkadaslarin yardimlarini bekliyoruz.

aezeg187

aezeg187

Üye
beklemekten baska secenek yok heralde...

zamazingo66

zamazingo66

Üye
arkadaşlar bunun 2 önceki versiyonunu kurdum güncelleme olana kadar kullandım herhangi bi sorun yoktu fakat bu sürümü yüklediğim de oops! falan diye bi hata verdi bende kaldırdım güncellendikçe eski versiyonların kullanılmamasıda kötü bi durum.

mancukya

Üye
Ayrica skyfire ile yasak site falan olmaz dns degistirmeye gerek yoktur uk yada usadaki serverlerinden baglanirsiniz justin, megaupload, youtube gibi sitelere yani Türkiyeden giren kardeslerimizin yasakli oldugu sitelerde dns sorunu yapmaz.
Ama anlamadigim olay bundan önceki betada izin verirken neden bu sürümü mecburi tutup sonra engel koyduklari acaba program icinde oynamama yapildi.

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
Ama anlamadigim olay bundan önceki betada izin verirken neden bu sürümü mecburi tutup sonra engel koyduklari acaba program icinde oynamama yapildi.

sonuçta ücretsiz bir yazılım ve sorun sadece Türkiyede de değil birçok ülkede skyfire ile ilgili aynı sorun yaşanıyor. bunların mantığını anlayamadım gitti.

mancukya

Üye
sonuçta ücretsiz bir yazılım ve sorun sadece Türkiyede de değil birçok ülkede skyfire ile ilgili aynı sorun yaşanıyor. bunların mantığını anlayamadım gitti.

hocam bu nokia uzun müddet kullanmamistim dokunmatik olayini iylestirmek icin programlar varmi mesala menulerde yandaki cizgiden cekili tutulmazsa sistemi sakat yapmislar parmaga daha hareketli hale gelmesine yardimci olan bildigin programlar varmi ?