Skyfire v0.85.8000 S60v3 *updated*

Sponsorlu Bağlantılar

skyman_352451

Üye
skyfire hakkinda kucuk bir not skyfire waptan veya wlandan giris yapldi telfonunzu bzen otomatik olarak hatsiza cekebilir dipnot olarak bunu syleyim

elektrock

Üye
yükledim gayet güzel ve sorunsuz da yüklendi ama simgesi nerede hiçbiryere koymamış (5800)

fordmuro

Üye
arkadaşlar son sürümünü e 71 e yükledim 1.10.3041 ancak acquiring data connection diyor bağlantı noktası seçmeme izin vermiyor orda öylece o yazı yanıp sönüyor bilen varsa lütfen yardım ..telim hackli uzantı dosyalarınıda bulamadım..

bmwman

Üye
n97 ye olurmu program acaba veya n97 icin buna benzer bi program varmi

RE-TUR

RE-TUR

Üye
Arkadaşlar bende 5800 XM var bu telefon için henüz SKYFİRE uygulama yok mu?

yigit666

Üye
bunun jar dosyası yokmu

malirst

Üye
bu link ölmüş haberin olsun.............

sms2582

Üye
n95 ses sorunu duzelmıyor clıckde kaldırdım olmuyor acil yardım

İSMAİLBAS

Üye
beyler bu skyfiren jar uzantılısı yokmu yaw.hic biryerde bulamıyorum :S

selmam

Üye
arkadaslar ben skyfire yukleyemıyorum dosya acılmıyor nasıl yapcam bılmıyorum yardımcı olursanız sevınırım tel 5800

sWatKinG*

sWatKinG*

Üye
yav kardeşim link açılmıyor

2teknik

Üye
Teşekkürler emeğine sağlık.

aliyasir

Üye
e63 e olur mu bu program acaba

armoni35izmir

Üye
n79 telefonuma yükleme yaptım fakat doğrulamadığından bahseti çalıştıramadım n79 için uyumlumu acaba ?

axlpc

Üye
tşk

emustafam

Üye
kardes n73 program yuklu programı acıyorum loating diyor gelmiyor lütfen nedenini yazarmıınız

burakk_21

Üye
bende 5800XM var pc suite ile yükledim sorunsuz çalışıor ayrıca youtube ve facebook videolarınıda açıor şuan için sorun yok ancak yüklerken bir sürü şey sordu kabul ettim bi sorun olmaz umarım, arkadaşta N95 var program modeme bağlanırken "tcp port 443 and UDP" diye bi sorun çıkartıyor ne yapabiliriz acaba acil yardım???

ketooo

Üye
linnnnnkkkkkkkk ölüüüüüüüüüü

aspirin5278

Üye
Link ölü kardeş

Üst Alt