Skyfire v0.85.8000 S60v3 *updated*

Sponsorlu Bağlantılar

jinstyle

Üye
arkadaşlar ben ne yaptıysam bu progragramdan yükleme yapamıyorum.mesela rapidshareden yükleme kesinlikle yapmıyor.telefon modelim n82.download yazıcına tıklayınca sag üst köşede yuvarlak kırmızı çember yanıp sönüyor ama bir türlü yükleme yapmıyor.bu sorunu çözen varmı?

oyakutlar

Üye
ya n serisnin hepsnde çalışıoyor zaten gerek varmı n bilmemkaçta çalışoıomu diye sormaya:sss konu 5800 da çalışmaması dokunmayik olması açısından kafayı yicem bu telle zaten:@

Esendağlı

Esendağlı

Üye
mrb şu konuyu ne olursunuz bilen varsa 1 aydır araştırıyorum şimdi NOKİA 5800 EXSPRES MÜZİK MARKALI cep telefonuna skyfireyi yüklüyorum açılıyor ekrana geliyor OK VE CANCEL seçenekleri geliyor fakat onları tıklayamıyoruz sadece ben diil hemen hemen bütün nokia 5800 kulanıcıları dokunmatik eran olduğu içinmi yada skyfire henüz dokunmatik ekran için bir sürüm hazırlamadımı arkadaşlar nokia 5800 için skyfire varsa yada 5800 telefonunda skyfireyi çalıştıran varsa yardımcı olursa çook sevinicez yardım acil
Arkadaşım cihazından get.skyfire.com adresine gir eğer dokunmatikler için sürüm varsa yüklersin.

mustafax_001

Üye
allah razı olsun mükemmel paylaşım süpersinnn

jackalx_06

jackalx_06

Üye
teşekkürler.

*orcun*

Üye
5800'a programı yukledım ama programın nereye yuklendıgını bulamıyorum. kullanan var mı? acaba 58800'da

serrr

Üye
link çalışmıyor

palaska2525

Üye
bende n95 e yükledim sorunsuz çalışıyor vede mükemmel bir tarayıcı!!

~ M e L i S ~

Üye
bende denedim olmuyo

gezicier

Üye
eline saglik teşk.

adı burdasaklı

adı burdasaklı

Üye
link sizler ömür

ஐ๑göкнαη๑ஐ

ஐ๑göкнαη๑ஐ

Üye
bunun 5800da çlışanı var mı?

barkadi

Üye
Ben yükledim çalışıyor kardeş eline sağlık yanlız bi sorum var bu skyfire güvenilir mi mesela facebook a girdiğimiz zmn şifremiz çalınmasın ??

antalyali2008

antalyali2008

Üye
Nokia e71 de kurdum facebook ve youtube videolarını izleyebiliyorum,paylaşım için teşekkürler.

merty24

merty24

Üye
saol

kemalcakir19

kemalcakir19

Üye
Arkadaşlar Skyfire Nokia nokia 5800 uygunmudur acaba ne yaptıysam bir türlü nokia 5800 telefona kuramadım ne yapabilirim

moskvic

Üye
Skyfire nereden ulastini bildirirmisin arkadas

--------------- Ekleme ---------------

Skyfire 5800 icin uygundur ben onu su siteden indirdim arkadas

kemalcakir19

kemalcakir19

Üye
indirdim ama çalıştıramadım bu konuda yardım istiyorum

Godfather

Godfather

Üye