Skyfire Symbian 6746 S60

Sponsorlu Bağlantılar

ilkturk82

ilkturk82

Üye
arkadaşlar n80 de denedim yüklenirken bilmem ne eksikmiş yüklensinmi diyor yklensin diyorum.sonucmu? yuklenen proya gıremıyor.n80 de deneyen varmı?telefondan ındırdım denıldıgı gıbı.

--------------- Ekleme ---------------

telefondan gırp sıtesıne yukledım ama acılmıyor.n80 de deneyen varmı?

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
arkadaşlar kayıt ıcın abd numarası lazım.bununlada yetmıyor o numaranın sızde olması gerekıyor.cunku o numaraya kod yolluyor.verılen [email protected] ve 123456 olmuyor.sımdı bız bunu nasıl yukleyebılecez?bılen bırı detaylı anlatabılırse cok sevınırım.bu durumda olan bı cok arkada var anladıgım kadarıyla.teşekkurler.

Dostlar yeni verdiğim programlara bakın sizlere yardımcı olacaktır..Saygılar..iyi bayramlar dilerim..
Alttaki linke tıkla o programı yükle oke..

http://www.maxicep.com/s60-3rd-web-.../skyfire-v0-85-8000-s60v3-updated-178069.html

arkadaşlar programı dün telefonun netinden skyfire.com dan indirdim süper çalşıyor,herhangi bir kayıt no filanda istemedi,sonra ister mi onuda bilemem tabiii....

Yeni versiyonlarda istemiyor evet buyrun buradan bakabilirsiniz..Saygılar..iyi bayramlar dilerim..

http://www.maxicep.com/s60-3rd-web-.../skyfire-v0-85-8000-s60v3-updated-178069.html

arkadaşlar n80 de denedim yüklenirken bilmem ne eksikmiş yüklensinmi diyor yklensin diyorum.sonucmu? yuklenen proya gıremıyor.n80 de deneyen varmı?telefondan ındırdım denıldıgı gıbı.

telefondan gırp sıtesıne yukledım ama acılmıyor.n80 de deneyen varmı?

n80 de çalışması lazım buradan yeni versiyonunu indir diğerlerini telefondan kaldır ilk önce saygılar kolay gelsin ..iyi bayramlar dilerim

seydiaa

Üye
ya arkadaşlar n95 8 gb telefonumda canavar gibi çalışan program şimdi sessiz çalışıyor ne yaptıysam ses çıkmıyor,ayarlarda mute de işaretli değil,çözemedim bir türlü....

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
ya arkadaşlar n95 8 gb telefonumda canavar gibi çalışan program şimdi sessiz çalışıyor ne yaptıysam ses çıkmıyor,ayarlarda mute de işaretli değil,çözemedim bir türlü....

Kaldırıp tekrar yürkle kardeşim..Saygılar..

akdbul

Üye
Skyfire uıq 3 için yok mu?

musty35_029

Üye
installserver.exe suan bin dosyasının içinde , yanı telefon hacklı:) telefonum s60v3 0s9.2 bi sorun olmaması lazım.. ama çalıştıktan hmn sonra exiting yazıp cıkıyor.. sorun ne olabilir acaba şimdiden tşk ler

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi

Evet ama yeni versiyonda mail gerekmiyor kolay gelsin..Saygılar..

installserver.exe suan bin dosyasının içinde , yanı telefon hacklı:) telefonum s60v3 0s9.2 bi sorun olmaması lazım.. ama çalıştıktan hmn sonra exiting yazıp cıkıyor.. sorun ne olabilir acaba şimdiden tşk ler

Programı kaldır telefonu kapat tekrar yukle ayrıca yeni versiyonunu yukleuyebilirsin.Saygılar..

musty35_029

Üye
kardeşim şimdide yuklerekn os pipe eklentisi yok genede yuklensınmı dıye soruyor...ewet diyorum gene aynı sorunu verip cıkıyor:S

os pipe eklentisini nerden bulabilirz...:S sorun ondan kaynaklanıyor sanırsam...

musty35_029

Üye
cevap verecek kimse yokmu:S

cs1453

cs1453

Üye
yeni sürümde de istiyor acaba bi dosya mı silmek gerek

musty35_029

Üye
yardımcı olabilcek olan kimse yokmu burada.........:@

black_man

black_man

Üye
kardesım helal olsun ben bole program gormedım super bunu mutlaka kurun super mbıse toutube den vıdeo ızlerken yada izlesene den ızlerken super takılma yok pc de nasılsa burdada ole super yaa

arkadaslar ben super demıstım ama super otesı dehset bıse yaaa her turlu radyoyu veya medıaplayer gereken seylerı bıle ızlıyuoruz yaa hemde super sekılde takılma yok superrrrrrrrrr

herşey ii güselde siteye nsl kayıt olunuyorr?? bulamadım yardım ederseniz sevinirim...:(

l_lostt28_

Üye
kardeşim şimdide yuklerekn os pipe eklentisi yok genede yuklensınmı dıye soruyor...ewet diyorum gene aynı sorunu verip cıkıyor:S

os pipe eklentisini nerden bulabilirz...:S sorun ondan kaynaklanıyor sanırsam...

Arkadaşım yeni vesiyonu ekledsim onu yüklersen sorun halolur kolay gelsin..Saygılar..

yeni sürümde de istiyor acaba bi dosya mı silmek gerek

hayır dostum Programı açtıgında kendisi yukluyor..Saygılar..

musty35_029

Üye
bu programı nokia dan başka bir telefonda kurup calıştırabilen varmı acaba...sadece nokıalara uyumlu bı program olma olasıgı nedir acaba...

telefonum i550...symbian s60v3 os 9.2 surumunu kullanmakta...programı butun surumlerini denedim..defalarca ugrasmama ragmen netice alamadık..kafayı yemek uzereyim... lütfen yardım edin...:@

program 6746 surumunde... maıl adresini giriyiorum biraz bekliyor ve (00 1004) hatalı kodu verip kapanıyordu yeni surumde ise pogramı calıştırır çalıştırmaz...exiting yazıp cıkıyor..hatayı bır turlu bulamadım...denemediğim yol yordam kalmadı :agla

telefonun wireless özellği var...telefonun tarayıcısı cok vasat..hiç bir şey desteklemiyor...operayada bir turlu ısınamadım...bu programa ihtiyacım Var ! şimdiden..anlayışlı.. ve yardım severler arkadaslarıma tşk.

musty35_029

Üye
yahu bu konuda bana yardımcı olabilicek kimse yokmu... 1 haftadır bekliyorum...

lee67

Üye
slm arkadasım bende i550w var bende yukledım ama ospipe eksık dıyo böyle yuklensınmı dedı yukledım ama program çalışmadı benımde tel hacklı yardımcı olabılecek arkadas varmı