Skyfire Symbian 6746 S60

Sponsorlu Bağlantılar

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
Skyfire Symbian 6746 S60
Merahab arkadaşlar bende bi program ekleyeyim bana göre ve sizde beyeneceksiniz en iyi internet tarayıcı nelermi var herşey internette ne yapabiliyorsak bilgisayrda aynen bu tarayıcıda yapabiliyoruz süper bişi ufaktan flash oyunlar,mynette chat java oyunları,youtube video izle ve ve en güzeli ise canlı tv izleyebiliyoruz şimdiden hayırlı uğurlu olsun pişman olmayacaksınız;) n95 8gb benim tel çalışıyor diğerlerini bilemem :(Opera Yanında hikaye kalır :)

Nasılmı kullanacaksınız google ye girip oradan skyfire yazın ilk çıkan siteye girip kayıt olduktan sonra işletim sisteminize göre programı indirebilirsiniz ücretsizdir..

Symbian Phone
Windows mobile with touchscreen
Windows mobile without touchscreen

Arkadaşlar kayıt problemınız varsa buyrun

[email protected]

123456

Kolay gelsin

Yeni güncelleme için alttaki linkten indirin kolay gelsin..

http://www.maxicep.com/s60-3rd-web-.../skyfire-v0-85-8000-s60v3-updated-178069.html

Ekli dosyalar

• Beğen
Tepkiler: judelav, pronomix, Abdullah689 ve 19 diğerleri

ChavRash

ChavRash

Emekli Yönetici
Teşekkürler.

* Resmin önizlemesi eklendi.

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
Eyvallah ChavRash ;)

selimakyazi61

selimakyazi61

Üye
kardesım helal olsun ben bole program gormedım super bunu mutlaka kurun super mbıse toutube den vıdeo ızlerken yada izlesene den ızlerken super takılma yok pc de nasılsa burdada ole super yaa

--------------- Ekleme ---------------

arkadaslar ben super demıstım ama super otesı dehset bıse yaaa her turlu radyoyu veya medıaplayer gereken seylerı bıle ızlıyuoruz yaa hemde super sekılde takılma yok superrrrrrrrrr

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
querezma bu program gerçekten dediğim gibi bilgisayardaki web tarayıcıdan bi farkı yok süper dahii bişi hızlı ve her türlü herşey yapılabiliyor :) opera ve diğerleri hikaye bu program ayrıca daha beta sürümü full çıkarsa kaçırmayın derim :)

selimakyazi61

selimakyazi61

Üye
querezma bu program gerçekten dediğim gibi bilgisayardaki web tarayıcıdan bi farkı yok süper dahii bişi hızlı ve her türlü herşey yapılabiliyor :) opera ve diğerleri hikaye bu program ayrıca daha beta sürümü fll çıkarsa kaçırmayın derim :)
ya kardesım bu zamana kadar bız bunu nasıl gorememısız yaa ınsallah ılerde lısanas sorunu cıkarmaz cunkı bu program galıba bı server uzerınden calısıyor ama sorun degıl gercekten n95 8gb de kullanıyorum yok bole bıse yaaa pc ye hıc ama hıc gerek yok su anda trt 1 den mac sonrasını ızlıyorum zuahahahaha super yaa demın best fm dınledım sorunsuz takılma yokk hadı harıkaa

psikolaz

psikolaz

Üye
kesınlıkle tavsıye ederım. skyfire ile tanısmam 2 ay önceydı youtube gıbı sıtelerı dırek browsrden acması benı kendıne hayran bırakmıstı arkadaslar gelmıs gecmıs en ıyı tarayıcıdır pısman olmazsınız

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
Kesinlikle hemşerim :)

ya kardesım bu zamana kadar bız bunu nasıl gorememısız yaa ınsallah ılerde lısanas sorunu cıkarmaz cunkı bu program galıba bı server uzerınden calısıyor ama sorun degıl gercekten n95 8gb de kullanıyorum yok bole bıse yaaa pc ye hıc ama hıc gerek yok su anda trt 1 den mac sonrasını ızlıyorum zuahahahaha super yaa demın best fm dınledım sorunsuz takılma yokk hadı harıkaa

Dostum Allahın izniyle onunda çaresi bulunur bence illaki paralı olur Full sürüm çıkarsa böyle başarılı bi program ama bunun çareside bulunur operanın bulunduguna göre :)

player87

Üye
süper bi program diğerlerini çöpe atabilirsiniz

86vural

Üye
arkadaşlar kurulumdan sonra açılışta email ve şifre istiyor kayıt yaptırmak gerekiyor ama kayıtı yaparken amerika telefon numarası istiyor onu yapamadım yardımcı olurmusunuz

psikolaz

psikolaz

Üye
arkadaşlar kurulumdan sonra açılışta email ve şifre istiyor kayıt yaptırmak gerekiyor ama kayıtı yaparken amerika telefon numarası istiyor onu yapamadım yardımcı olurmusunuz

orası hıc onemlı degıl bı numara salla

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
Dostum ücretsiz tamamen kendi numaranıda yazabilirsin +905xxxxxxxxx bu kadar basit :)

irc32

Üye
teşekkür ederim gerçekten harika. ama ses çıkmıyor bende nedense youtubeda (n73)

delikadir21

delikadir21

Üye
kardes güncelleme hatasi veriyor neden acaba? sertifikasiz programlari aslinda yükleyebiliyorum.

ESlNTl

ESlNTl

Üye
    Konu Sahibi
teşekkür ederim gerçekten harika. ama ses çıkmıyor bende nedense youtubeda (n73)

Dostum Mebu Tuşuna bastığında Mute on off yazar oradan ayarlayabilirsin..Saygılar

kardes güncelleme hatasi veriyor neden acaba? sertifikasiz programlari aslinda yükleyebiliyorum.

Arkadaşım Güncelleştirme hatası derken açtıgında Beyaz ekran mı çıkıyor bunumu demek istedin güncelleme hatası olmadı kime yuklediysem :S Nokia internet exlorer den güncelleştirmeleri kapat belki gider :S

delikadir21

delikadir21

Üye
Dostum Mebu Tuşuna bastığında Mute on off yazar oradan ayarlayabilirsin..Saygılar

Arkadaşım Güncelleştirme hatası derken açtıgında Beyaz ekran mı çıkıyor bunumu demek istedin güncelleme hatası olmadı kime yuklediysem :S Nokia internet exlorer den güncelleştirmeleri kapat belki gider :S

ilgin icin tsk. internetten arastirdim bi program bulup skyfire sis dosyasina girip modife ettim ve simdi oluyor.

86vural

Üye
sağolun arkadaşlar.

kardeş bu güncelleme hatasını nasıl modifiye ettin biraz açıklasmışın bende de var aynı sorun.

kardeş bu güncelleme hatasını nasıl modifiye ettin biraz açıklasmışın bende de var aynı sorun.

delikadir21

delikadir21

Üye
sağolun arkadaşlar.

slm kardes. aslinda yeni bir konu actim ve modife ettigim versiyonu oraya yükledim ama henüz konum acilmamis. su siteye yüklüyorum burdan indirebilirsin. rar dosyasinin icinde hem sis hemde sisx var.