Skyfire Beta v0.8 Mobil Web Tarayıcı

Sponsorlu Bağlantılar

musti50

Üye
alin arkadaslar

trpower

Üye
Sayfada mail girme yeri yok sadece telefon istiyor. oda işime yaramıyo tabiki

zeyunal

zeyunal

Üye
Arkadaslar bu da benden olsun eger bu programı ilk konuya ek olarak koysalardı iyi olurdu aslında...

Esendağlı

Esendağlı

Üye
Eyvallah kardeş çooook makbule geçti.ellerin dert görmesin.önceki verilen benim n78 de çalışmamıştı.bunu yükledim ve denememi trt nin sitesine girerek yaptım.canlı tv izlemeye çalıştım ama sadece sesi geldi.yani görüntü alamadım.bu programla trt de tv izlediğini yazanlar olmuştu onun için ilk oraya girdim.tekrar teşekkürler.yalnız kapattıktan sonra program dahada açılmadı neden acaba.yardımcı olursan sevinirim

zeyunal

zeyunal

Üye
Dostum valla bende oyle bir sorun olmadı bir kac defa actım kapattım. calısıyordu. simdi yeni bir 4. firmware guncellemesi gelmis e65 in onu yukledim karta yukledigim halde calısmadı tekrar yukledim sorun yok suan.. birde baglantı hızına ve telefonun ram ine baglı olarak degisiyor acıp acmaması bazı seyleri bende de 64mb ram oldugundan goruntu geliyor bazen ses gelmiyor. n95 de 128 mb ram oldugundan tam olarak calısıyor diye dusunuyorum. n78 de de 96mb ram bulunuyor aslında yeterli ama tekrar kurmayı denediniz mi?

Ahmet19077

Üye
Arkadaslar sitede email adresi girmek icin bi bolum yok,nasil kayit olucaz ?

hat_tat

Üye
ayrıca mail adresi ve şifre carsa daha iyi olur tabi yasak değilse paylaşım şimdiden teşekkür ederim.

ecuut

ecuut

Üye
ya mail falanla kaydolmuosun direkt numara isito senden ?

seydiaa

Üye
ya arkadaşlar n95 8 gb telefonumda canavar gibi çalışan program şimdi sessiz çalışıyor ne yaptıysam ses çıkmıyor,ayarlarda mute de işaretli değil,çözemedim bir türlü....

tashova_li

Üye
bende beles net var. oyuzden bu program benim icin en ideali.paylastigin icin saol.ama gel gorki bi sorunum var.uygulamayi yukledim ama ne pcden nede cepten skyfirein register sayfafasina girdigimde email istemiyor.sadece telefon numarasi soruyor. acilen ayrintili bi sekilde yardimci olabilirsen sevinirim.simdiden tesekkurler........

Mematcan

Mematcan

Üye
beyler burada bu programdan youtube giriliyo bakın süper bişey :)

fbselman

Üye
ya beyler sitede maili yazacak yer çıkmıyor bi bkarsanız çok lazım...

E R T A N

Üye
ya arkadaşlar n95 8 gb telefonumda canavar gibi çalışan program şimdi sessiz çalışıyor ne yaptıysam ses çıkmıyor,ayarlarda mute de işaretli değil,çözemedim bir türlü....
ya bu sorun bende de var ve hiçbiyerde çözümünü bulamadım. bilen çözen varsa lütfen söylesin. 30 kere kaldırıp yükledim. bütün ayarlarına baktım ama yok. tel n95 8gb. tel hackli acaba çakışan bişeymi var anlamadım. ustalardan yardım bekliyorum..

besiktasli34

besiktasli34

Üye
Kardes paylaşımın için teşekkürler, fakat ben skyfire sitesinden kayıt yapamıyorum dil sorunum var ama bi terslik var galiba, çok aradım ama kayıt yapabileceğim yolu bulamadım yardımcı olurmusun.
amerikadan bir numara aldım o tamam.

Round-Saturn

Round-Saturn

Üye
N80de çalşırmı

Üst Alt