Sizlerden tavsiye istiyorum hangisini almalıyım??

• 13 Mart 2013
  • 1161 Okunma
  • 28 Cevap

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
  1. bundan arkadaşlar 3 ay önce falan samsung galaxy s2 telefonum vardı ve babam sayesinde o telefon artık yok,toprağı bol olsun :D şimdi yeni bir telefon alıcam babam destek çıkıcak tabiki kendisi sebebiyet verdiği için :D ve eskisinden daha iyi bir şey almayı düşünüyorum.
    Aklımda
    +Samsung galaxy note 2
    +Nexus 4
    +lg optimus g de olabilir mi??
    +Samsung galaxy s3
    +htc one x+
    +htc one x
    +Bir de sony xperia z (bulunabiliyor sanırım Türkiyede şuan)... gibi modeller var.

Aslında bana kalsa biraz daha beklerim s4 çıksın falan ama işte dediğim gibi alıcaksan parayı vericem almıycaksan vermem bir daha diyo bide.yinede sağolsun :D yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz biraz geniş bir liste oldu ama sizlerin içinde benden daha iyi bilgiye sahip arkadaşlar vardır.teşekkürler şimdiden

Yazan: deepsound777
  2. ben note 2 çok memnunum tavsiye ederim...

3. note 2 gerçekten çok çok güzel bencede ama işte büyüklüğü yok mu onun.kuzenimde var gözün alışınca küçük geliyor ama kafamda soru işareti bırakmıyor değil yani cebinde tabak taşır gibi asdasda

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar yok mu aklı hür fikri hür tavsiyeleriniz ??

4. Xperia z tabii ki biraz bekleyin yakında Türkiye de resmi olarak satışa çıkacak...

5. teşekkürler arkadaşlar başka var mı tavsiye ?

6. vay arkadaş herkez samsun xperia z bunların dışında tel yok mu . htc one x plus al çok memnunum tasarım olsun kamera olsun beatsound olsun dahili hafızası olsun ekran kalitesi olsun ara yüz olsun :) herşeyi ile profosyonel bir şekilde tasarlanmış bir telefon karar senin
    sitemizde malesef samsung fanatiği fazla tutuşmuşlar note 2 eline aldın mi bilmiyorum ama bildiğin tablet ya eğer cep telefonu hissi veriyorsa ben teknolojiden anlamıyorum demektir
    iyi forumlar

7. Ya aslında çok haklısın ve yani one x+ ın tasarıma gercekten hastayım ama htc ne kadar güncelleme veriyor o konuda bilgim yok.ve tabiki simdi 1 gb ram i var cihazın o da gelecek konusunda endişelendiriyor.çünkü en az 2-3 yıl kullanırım ben aldığım zaman.

8. bende kendi düşünce mi dile getireyim htc one çıkarttı ve 2014 kadar telefon çıkarmıyacak şuan en üst telefonu diyebilirim htc one 2014 e kadar amiral gemisi olarak kalacağı için htc one ile htc one x plus a aynı değeri vereceğini düşünüyorum ve yakında sense 5 ile birlikte yeni güncelleme verecek :) 1 gb ram diyorsun da bu teknoloji işi değişik bir ortam eğer meraklıysan teknolojiye bir yerinden tutacaksın yok sa bekle o çıkacak bekle o çıkacak diye diye geçer :D

9. Not2 alırsan rahat edersin. Ben kotum varken cepte not2 ile okulun demirlerinden atladım sorunsuz bagcik bağladım. Yapman gerekn cebinin derinine ittirmek o kadar.

10. :zuhaha:

11. Note 2 veya xperia Z alabilirsinn ikiside pişman etmez.

12. :d :d

13. note 2

14. htc

15. Arkadaşlar peki nexus 4 nasıl sizce?? iyi degil midir ?? (note 2 yle kıyaslama anlamında degil )

16. En iyi fiyat performans telefonu ancak bütçen varsa başka telefonları öneririm çünkü multimedya niteliği çok zayıf

17. ne önerebilirsin bana arkadaşım?? note 2 nin büyüklüğünden çekiniyorum yoksa düşünmem bile ??

18. Bence s4

19. Bencede s4 ama 2000 TL den giriş yapıcak kesin o kadar veremem malesef :D

20. Telefonları büyütüp büyütüp satmaya çalışıyorlar yakında onları taşımak için cepreter tutacağız

Konu Durumu:
Daha fazla cevap için açık değil.
Yüklüyor...
15/11/2018 - 06:48