Sizlerden tavsiye istiyorum hangisini almalıyım??

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

deepsound777

Üye
    Konu Sahibi
Sizlerden tavsiye istiyorum hangisini almalıyım??
bundan arkadaşlar 3 ay önce falan samsung galaxy s2 telefonum vardı ve babam sayesinde o telefon artık yok,toprağı bol olsun :D şimdi yeni bir telefon alıcam babam destek çıkıcak tabiki kendisi sebebiyet verdiği için :D ve eskisinden daha iyi bir şey almayı düşünüyorum.
Aklımda
+Samsung galaxy note 2
+Nexus 4
+lg optimus g de olabilir mi??
+Samsung galaxy s3
+htc one x+
+htc one x
+Bir de sony xperia z (bulunabiliyor sanırım Türkiyede şuan)... gibi modeller var.

Aslında bana kalsa biraz daha beklerim s4 çıksın falan ama işte dediğim gibi alıcaksan parayı vericem almıycaksan vermem bir daha diyo bide.yinede sağolsun :D yardımcı olursanız sevinirim arkadaşlar hangisini tavsiye edersiniz biraz geniş bir liste oldu ama sizlerin içinde benden daha iyi bilgiye sahip arkadaşlar vardır.teşekkürler şimdiden

Buhara15

Üye
ben note 2 çok memnunum tavsiye ederim...

deepsound777

Üye
    Konu Sahibi
note 2 gerçekten çok çok güzel bencede ama işte büyüklüğü yok mu onun.kuzenimde var gözün alışınca küçük geliyor ama kafamda soru işareti bırakmıyor değil yani cebinde tabak taşır gibi asdasda

- - - Eklendi - - -

Arkadaşlar yok mu aklı hür fikri hür tavsiyeleriniz ??

furkey

Üye
Xperia z tabii ki biraz bekleyin yakında Türkiye de resmi olarak satışa çıkacak...

deepsound777

Üye
    Konu Sahibi
teşekkürler arkadaşlar başka var mı tavsiye ?

emreli01

emreli01

Üye
vay arkadaş herkez samsun xperia z bunların dışında tel yok mu . htc one x plus al çok memnunum tasarım olsun kamera olsun beatsound olsun dahili hafızası olsun ekran kalitesi olsun ara yüz olsun :) herşeyi ile profosyonel bir şekilde tasarlanmış bir telefon karar senin
sitemizde malesef samsung fanatiği fazla tutuşmuşlar note 2 eline aldın mi bilmiyorum ama bildiğin tablet ya eğer cep telefonu hissi veriyorsa ben teknolojiden anlamıyorum demektir
iyi forumlar

deepsound777

Üye
    Konu Sahibi
vay arkadaş herkez samsun xperia z bunların dışında tel yok mu . htc one x plus al çok memnunum tasarım olsun kamera olsun beatsound olsun dahili hafızası olsun ekran kalitesi olsun ara yüz olsun :) herşeyi ile profosyonel bir şekilde tasarlanmış bir telefon karar senin
sitemizde malesef samsung fanatiği fazla tutuşmuşlar note 2 eline aldın mi bilmiyorum ama bildiğin tablet ya eğer cep telefonu hissi veriyorsa ben teknolojiden anlamıyorum demektir
iyi forumlar

Ya aslında çok haklısın ve yani one x+ ın tasarıma gercekten hastayım ama htc ne kadar güncelleme veriyor o konuda bilgim yok.ve tabiki simdi 1 gb ram i var cihazın o da gelecek konusunda endişelendiriyor.çünkü en az 2-3 yıl kullanırım ben aldığım zaman.

emreli01

emreli01

Üye
Ya aslında çok haklısın ve yani one x+ ın tasarıma gercekten hastayım ama htc ne kadar güncelleme veriyor o konuda bilgim yok.ve tabiki simdi 1 gb ram i var cihazın o da gelecek konusunda endişelendiriyor.çünkü en az 2-3 yıl kullanırım ben aldığım zaman.

bende kendi düşünce mi dile getireyim htc one çıkarttı ve 2014 kadar telefon çıkarmıyacak şuan en üst telefonu diyebilirim htc one 2014 e kadar amiral gemisi olarak kalacağı için htc one ile htc one x plus a aynı değeri vereceğini düşünüyorum ve yakında sense 5 ile birlikte yeni güncelleme verecek :) 1 gb ram diyorsun da bu teknoloji işi değişik bir ortam eğer meraklıysan teknolojiye bir yerinden tutacaksın yok sa bekle o çıkacak bekle o çıkacak diye diye geçer :D

aleranol

aleranol

Üye
Not2 alırsan rahat edersin. Ben kotum varken cepte not2 ile okulun demirlerinden atladım sorunsuz bagcik bağladım. Yapman gerekn cebinin derinine ittirmek o kadar.

MrExpert

MrExpert

Üye
Note 2 veya xperia Z alabilirsinn ikiside pişman etmez.

CiaCelebrity

Üye
note 2

messevim

messevim

Üye
htc

deepsound777

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar peki nexus 4 nasıl sizce?? iyi degil midir ?? (note 2 yle kıyaslama anlamında degil )

furkey

Üye
Arkadaşlar peki nexus 4 nasıl sizce?? iyi degil midir ?? (note 2 yle kıyaslama anlamında degil )

En iyi fiyat performans telefonu ancak bütçen varsa başka telefonları öneririm çünkü multimedya niteliği çok zayıf

deepsound777

Üye
    Konu Sahibi
En iyi fiyat performans telefonu ancak bütçen varsa başka telefonları öneririm çünkü multimedya niteliği çok zayıf
ne önerebilirsin bana arkadaşım?? note 2 nin büyüklüğünden çekiniyorum yoksa düşünmem bile ??

ibrahim19031997

Üye
Bence s4

boyabatlı

boyabatlı

Üye
Telefonları büyütüp büyütüp satmaya çalışıyorlar yakında onları taşımak için cepreter tutacağız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...