Telefon Tavsiyesi Asus-Samsung Hangisi

Sponsorlu Bağlantılar

Cost07

Üye
    Konu Sahibi
Asus-Samsung Hangisi
Arkadaşlar yeni telefon alıcam kararsız kaldım sizce hangisini almalıyım

Samsung Galaxy S7 (Bütçeyi biraz fazla aşıyor)
Asus Zenfone Max (Batarya sorununu tamamen ortadan kaldırıyor ama hız sorunu var)
Asus Zenfone 2 (Tasarımı iyi değil ve Batarya sorunu var)
Sizde önerilerde bulunabilirsiniz

Luck Star

Luck Star

Üye
Asus'lar donanım arayüz olarak güzeldir. Ancak ekranlarını beğenmiyorum. Ekran konusunda da kuşkusuz lider Samsung'dur. Arayüzü de donanımı da kendini belli eder zaten. Ben S7 Edge aldım gerek şarj gerek performans olarak daha iyisi olabileceğini düşünmüyorum. Ancak bu demek olmuyor ki illa onu alman gerekiyor. Hayır, hangisini beğenirsen onu alabilirsin. Ancak tasarımını sevmediğini söylediğine göre ZenFone'lar harici opsiyonlar gerekiyor sana.

MaxipmaN

Üye
samsungun fiyatı 2 aya düşer

Luck Star

Luck Star

Üye
düşen cihazın fiyatını güvenilir bir siteden atabilir misin?

Seglopsi

Seglopsi

Üye
aralarında en iyisi fiyatına göre zenfone2 dir. performansı kötü değil, batarya problemi malesef ki var. yoksa s5/s6 performansında bir telefon.

• Beğen
Tepkiler: GodMode
GodMode

GodMode

Üye
aralarında en iyisi fiyatına göre zenfone2 dir. performansı kötü değil, batarya problemi malesef ki var. yoksa s5/s6 performansında bir telefon.

Bu batarya sorunumuz ne olacak belli değil. Bu ay içinde Zenfone 2'nin Android 6.0' güncellemesi alacağı söyleniyor. Performans olarak herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bazı oyunlarda uyumsuzluk problemi olabiliyor tabiki. Ancak güncellemelerle falan giderildiğini biliyoruz. O konu hakkında rahat olabilirsin. Sadece bataryası sıkıntılı söylendiği gibi onu da inşallah şu lanet 6.0 güncellemesiyle düzeltirler :) Yine de 1 gün çıkarıyor beni.

Samsung'un S7'sinin sadece fiyatını biliyorum elime alıp ta kullanma gibi bir şansım olmadı. 2.500 TL'cik. S7 Edge de 3.000 TL galiba. Performansı tartışmasız çok çok iyi.

Zenfone Max'i yoğun bir şekilde sosyal medya kullanıyorsanız öneririm. Onun haricinde yüksek bir performans beklemeyin. Bütçe dostu bir cihazdır kendileri :)

man20

man20

Üye
Bu batarya sorunumuz ne olacak belli değil. Bu ay içinde Zenfone 2'nin Android 6.0' güncellemesi alacağı söyleniyor. Performans olarak herhangi bir sıkıntı yaşamadım. Bazı oyunlarda uyumsuzluk problemi olabiliyor tabiki. Ancak güncellemelerle falan giderildiğini biliyoruz. O konu hakkında rahat olabilirsin. Sadece bataryası sıkıntılı söylendiği gibi onu da inşallah şu lanet 6.0 güncellemesiyle düzeltirler :) Yine de 1 gün çıkarıyor beni.

Samsung'un S7'sinin sadece fiyatını biliyorum elime alıp ta kullanma gibi bir şansım olmadı. 2.500 TL'cik. S7 Edge de 3.000 TL galiba. Performansı tartışmasız çok çok iyi.

Zenfone Max'i yoğun bir şekilde sosyal medya kullanıyorsanız öneririm. Onun haricinde yüksek bir performans beklemeyin. Bütçe dostu bir cihazdır kendileri :)
2500, 3000 tl olsa yine iyi. 2800, 3300 tl

Luck Star

Luck Star

Üye
operatör ile alınca faturanıza ödediğiniz parayı dusunmezseniz yani sonuçta önceden de ödüyorsunuz. s7 edge ayda 90 liraya kadar düşüyor. toplam 2160tl eder bu da.

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Samsung

• Beğen
Tepkiler: Luck Star
yeumyang

yeumyang

Moderator
Samsung s7 bir iki aya fiyatı düşecektir bekleyip s7 alabilirsiniz

D5803 ile uygulamasından gönderildi.

Luck Star

Luck Star

Üye
Samsung s7 bir iki aya fiyatı düşecektir bekleyip s7 alabilirsiniz

D5803 ile uygulamasından gönderildi.

s6 nin fiyatı 12 ay sonra 400lira düştü. Ne kadar düşmesini bekliyorsunuz daha yeni çıkan telefonun :) 3100 civarı veren 3300 veremeyecek sanki...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
s6 nin fiyatı 12 ay sonra 400lira düştü. Ne kadar düşmesini bekliyorsunuz daha yeni çıkan telefonun :) 3100 civarı veren 3300 veremeyecek sanki...

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Tamam Şampıyon Sakın Ol :hmmm

ZaZuM

ZaZuM

Üye
Arkadaşım arada 3 katı gibi bir fiyat farkı var anladığım kadarıyla öğrenci adamsın ne işin var 3 binlik telefon ile al zen 2 yi öğrencinin her türlü ihtiyacını karşılar ha dersin ki asfalt 8 işte FIFA 16 falan oynayacağım biraz da hava atayım al kardeşim 2. El Apple 6 Bilmem nesini

Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
Arkadaşlar yeni telefon alıcam kararsız kaldım sizce hangisini almalıyım

Samsung Galaxy S7 (Bütçeyi biraz fazla aşıyor)
Asus Zenfone Max (Batarya sorununu tamamen ortadan kaldırıyor ama hız sorunu var)
Asus Zenfone 2 (Tasarımı iyi değil ve Batarya sorunu var)
Sizde önerilerde bulunabilirsiniz

3000 tl lik cihazla 1000 tl lik cihaz arasında kıyaslama yapmanıza anlam veremedim açıkçası... Samsung j7 alabilirsiniz.
samsungun fiyatı 2 aya düşer

Düşer derken kaç olur sanki 1000 tl olacak :) Herkes aynı şeyi söylüyor sonrada Bi üst modeli çıkacak diye onuda alamıyor. Ha düştü ha düşecek

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
3000 tl lik cihazla 1000 tl lik cihaz arasında kıyaslama yapmanıza anlam veremedim açıkçası... Samsung j7 alabilirsiniz.

Düşer derken kaç olur sanki 1000 tl olacak :) Herkes aynı şeyi söylüyor sonrada Bi üst modeli çıkacak diye onuda alamıyor. Ha düştü ha düşecek

S6 2500'den çıktı şuan düzgün mağazalarda 2100 tl . 12 aydan uzun süre geçmesine rağmen. Şimdi gelip S7 2800 tl'den çıktı ama hepsiburada da 2300 tl diyorlar. Ya akıl var mantık var Samsung, 2800 tl'den satmak varken ne diye TR garantili cihazı ucuza sattırsın :D O fiyata alınacak cihazın ithalatçı garantili olduğunu bilmesi gerekir. Satan mağazayı reelde görse almaz zaten.

Bir de abi seni yakalamışken bu parmak izi ile uygulama açmaya yarayan yapımcının adını biliyor musun halen ? :D Ez studio muydu neydi bir türlü bulamadım işe yarar şeyler yaparlar yine belki.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb
Bahadir_fb

Bahadir_fb

Üye
S6 2500'den çıktı şuan düzgün mağazalarda 2100 tl . 12 aydan uzun süre geçmesine rağmen. Şimdi gelip S7 2800 tl'den çıktı ama hepsiburada da 2300 tl diyorlar. Ya akıl var mantık var Samsung, 2800 tl'den satmak varken ne diye TR garantili cihazı ucuza sattırsın :D O fiyata alınacak cihazın ithalatçı garantili olduğunu bilmesi gerekir. Satan mağazayı reelde görse almaz zaten.

Bir de abi seni yakalamışken bu parmak izi ile uygulama açmaya yarayan yapımcının adını biliyor musun halen ? :D Ez studio muydu neydi bir türlü bulamadım işe yarar şeyler yaparlar yine belki.

EHZ studios

Aynen öyle 1 yılı geçti s6 2000 tl bandında ve biraz daha düşsün diyenler var çevremde :D s8 çıkacak neredeyse :ehe

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
EHZ studios

Aynen öyle 1 yılı geçti s6 2000 tl bandında ve biraz daha düşsün diyenler var çevremde :D s8 çıkacak neredeyse :ehe

Teşekkürler abi :) Benim akraba var yakında gözlüksüz 3D tv çıkacak demişti 3-4 yıl önce ve o yüzden tv almamıştı boş bahane ile beklemeye devam. Halen alamadı :D Yazık gerçekten. İnsan 2-3bin lira verip kendini neden riske atar ki.

• Beğen
Tepkiler: Bahadir_fb

MaxipmaN

Üye

100-150tl duşse yeter be abi :ehe

Üst Alt