Size en uygun vodafone tarifesini bulmak istiyorsaniz buyrun içeri (sürekli güncel)

Sponsorlu Bağlantılar

MtaX

Üye
Kullandıgım tarife ;
her yöne : 200DK her yöne
int. : 200mb
sms : 2000 her yöne ama en fazla 1000 kullanıyorum.
ödediğim ücret 23 tl.
Buna en yakın vodafoneda bi tarife birde artı bir ücreti olabilir sorun değil. Bir numarayla sınırsız görüşme :)

burkan321

burkan321

Üye
    Konu Sahibi
Kullandıgım tarife ;
her yöne : 200DK her yöne
int. : 200mb
sms : 2000 her yöne ama en fazla 1000 kullanıyorum.
ödediğim ücret 23 tl.
Buna en yakın vodafoneda bi tarife birde artı bir ücreti olabilir sorun değil. Bir numarayla sınırsız görüşme :)

EĞER 25 YAŞ ALTINDAYSAN

1-FREEZONE YAZ 1525 ücretsiz mesaj gönder freezone geç
2- 'OZGUR' YAZ 7048'e GÖNDER cep özgür e geç
3-30 tl yükle sana 120 dk her yöne hediye edecekler 30tl cebinde

Bir numara dediğin vodafone ise mümkün ismi senle ben paketi seçtiğin bir vodafone numarası ile ayda 30 saat konuşabilirsin
"Aylık Cep senle ben" "AYLIK" boşluk indirimli konuşmak istediğiniz numarayı yazarak 7580'e gönderebilirsiniz.. (AYLIK 5XXXXXXXXX) AYLIK FİYATI 9.90

10.000 SMS’i Vodafone'lularla mesajlaşırken, 2.000 SMS’i diğer yönlere göndereceğin mesajlarda kullanabilirsin.
ONIKIBIN yaz 7999’a gönder, binlerce SMS senin olsun. AYLIK FİYATI 9.90(Bu tarifeyi önerdim çünkü bundan bir önceki tarife her yöne 500 sms sen 1000sms kullandığına göre sana yetmez)

ABONE GENCSUPER250 YAZ 3636 YA GÖNDER 250 MB
7 TL.

Heyöne 120 dk var + cebindeki kalan parayıda konuşmada kullansan 200 dk yakın birşey olur

efe-kentli

Üye
Aylık 20 tl yüklüyorum
sms ve inter olsun

öneriniz

G305305

G305305

Üye
En az 1 gb veya sınırsız internet olsun 150-200 dakika yeter bir de 100-250 sms arası olsa mükemmel olur. Ne kadara patlar bize? vodafon da var vodafone da diğer hattan geçebilirim. 2 hattım var yani. vodafone ve diğer hattan numara taşıma da olabilir.

burkan321

burkan321

Üye
    Konu Sahibi
En az 1 gb veya sınırsız internet olsun 150-200 dakika yeter bir de 100-250 sms arası olsa mükemmel olur. Ne kadara patlar bize? vodafon da var vodafone da diğer hattan geçebilirim. 2 hattım var yani. vodafone ve diğer hattan numara taşıma da olabilir.

SANA TAVSİYEM EĞER 25 YAŞ ALTINDAYSAN DİĞER HATTINI VODAFONE TAŞIMAN

HATTI VODAFONE TAŞIDIKTAN SONRA:

CEP ÖZGÜR TARİFESİ:

3-'ABONE GENCSUPER1GB' yaz 3636 ya gönder (14.5tl)
4-'MIDI' YAZ 7999 A GÖNDER HER YÖNE 500 SMS 7.9
5-30 tl yükle sana 120 dk her yöne hediye edecekler

30 tl den 1gb internetin VE sms parası kesilince cebinde 7.5 tl kalacak zaten 120 dk vardı kalan parayıda konuşmada kullanırsın(40 kuruşa vodafonlularla istediğin kadar diğer yönlere 5dk 40 krş)

ÖNEMLİ HUSUS DEDİĞİM MADDELERİ YAPARKEN GEÇME İŞLEMİ TAMAMLANDIKTAN SONRA MESELA FREEZONE GEÇTİNİZ DİYE MESAJ GELDİKTEN SONRA DİĞER MADDEYE GEÇ.ZATEN SEN HATTINI VODAFONE TAŞIDIĞIN İÇİN SANA YÜZLERCE DAKİKA SMS İNTERNET VERECEKLER ONLARI SAYMADIM BİLE

anlamamki

Üye
esimin hattini vodofoneye tasidim
15 tl her yone 500 dk 2 gun icinde acilacak hat
peki bana ne onerirsin ?
benim istegim bu yukleme ile 2 vodofone hatti .esimle ben .arasinda uzun sure konusmak icin,?
ama onun her yone 500 dk sinin gitmesini istemiyorum.
varmi bi onerin?

burkan321

burkan321

Üye
    Konu Sahibi
esimin hattini vodofoneye tasidim
15 tl her yone 500 dk 2 gun icinde acilacak hat
peki bana ne onerirsin ?
benim istegim bu yukleme ile 2 vodofone hatti .esimle ben .arasinda uzun sure konusmak icin,?
ama onun her yone 500 dk sinin gitmesini istemiyorum.
varmi bi onerin?

SİZE ÖNERİM BAŞKA BİR VODAFONE HATTIYLA UZUN KONUŞMALAR İÇİN:
"Aylık Cep senle ben" "AYLIK" boşluk indirimli konuşmak istediğiniz numarayı yazarak 7580'e gönderebilirsiniz.. (AYLIK 5XXXXXXXXX) AYLIK FİYATI 9.90 (AYLIK 30 SAAT BUDA 1800DK EDER.)

LAZOFLU

LAZOFLU

Emekli Yönetici
Konu güzel, teşekkürler, güncelliği devam ettiği süre içinde Üst konu olarak kalacaktır.

burkan321

burkan321

Üye
    Konu Sahibi
Konu güzel, teşekkürler, güncelliği devam ettiği süre içinde Üst konu olarak kalacaktır.

Öncelikli olarak görüşünüz için teşekkürler isteklere en geç ertesi gün cevap veriyorum ve elinden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum

burkan321

burkan321

Üye
    Konu Sahibi

Öncelikli olarak görüşünüz için teşekkürler isteklere en geç ertesi gün cevap veriyorum ve elimden geldiği kadar yardımcı olmaya çalışıyorum

PremiumLife

PremiumLife

Üye
İSTEDİĞİM HAT TİPİ:FATURASIZ

FİYAT ARALIĞIAYLIK) (En az)10tl ile (en çok) 17 tl arası aylık ücret ödeyebilirim

KULLANDIĞIM İNTERNET(AYLIK): sınırsız

KULLANDIĞIM SMS(AYLIK):0 SMS bana aylık yeter

KULLANDIĞIM DK (AYLIK):30 DK bana yeter

EN ÇOK HANGİ OPERATÖRÜ ARIYORSUNUZ:hepsi

SMS KULLANIMIM:yok

KULLANIM DETAYI:internet en az 50kb/s(hiz) lik lazim

- - - Eklendi - - -

vodafone

burkan321

burkan321

Üye
    Konu Sahibi
İSTEDİĞİM HAT TİPİ:FATURASIZ

FİYAT ARALIĞIAYLIK) (En az)10tl ile (en çok) 17 tl arası aylık ücret ödeyebilirim

KULLANDIĞIM İNTERNET(AYLIK): sınırsız

KULLANDIĞIM SMS(AYLIK):0 SMS bana aylık yeter

KULLANDIĞIM DK (AYLIK):30 DK bana yeter

EN ÇOK HANGİ OPERATÖRÜ ARIYORSUNUZ:hepsi

SMS KULLANIMIM:yok

KULLANIM DETAYI:internet en az 50kb/s(hiz) lik lazim

- - - Eklendi - - -

vodafone

ARKADAŞIM MALESEF VODAFONE DA AYLIK OLARAK SINIRSIZ PAKET YOK BİR PAKET VAR FAKAT HAFTALIK O DA İŞİNİ GÖRECEĞİNİ SANMAM.

haftalık 6 tl'ye sınırsız cepnet paket 50 mb adil kullanımı var sonrasında 64 kbps'e düşüyor hız, almak istersen ABONE HAFTALIK CEPNET yaz 3636'ya gönder.

kanarya55

kanarya55

Üye
Vodafone her yöne aylık dakika varmı 10 _ 20 tl arası

kanarya55

kanarya55

Üye
aylık 10 tl lik yokmu ;)

madrew

madrew

Üye
İSTEDİĞİM HAT TİPİ: FARKETMEZ

FİYAT ARALIĞI (AYLIK) : 20 tl (en çok)

KULLANDIĞIM İNTERNET(AYLIK): . kullanmıyorum

KULLANDIĞIM SMS(AYLIK):.. kullanmıyorum

KULLANDIĞIM DK (AYLIK): 500 DK bana yeter

EN ÇOK HANGİ OPERATÖRÜ ARIYORSUNUZ: HER İKİSİ

SMS KULLANIMIM: yok

KULLANIM DETAYI: Şu an avea kullanıyorum, aylık sadece 500 dk konuşma bana yeterli başka bir şeye gerek yok. Önceki yaz çıkmış olan "15 tl 500dk" kıvamında sadece ve öz bir tarife arıyorum.

Şimdiden teşekkür ediyorum

SouLLeSS7

SouLLeSS7

Üye
İSTEDİĞİM HAT TİPİ: FATURASIZ
FİYAT ARALIĞI: (AYLIK) 0 TL ile 20 TL
KULLANDIĞIM İNTERNET(AYLIK): Sınırsız yada sınırsıza yakın olsa iyi olabilir :)
KULLANDIĞIM SMS(AYLIK): max. vodafone içi 6000 diğer yöne 1000 yeterli olur
KULLANDIĞIM DK (AYLIK): bedava oldukça konuşuyorum
EN ÇOK HANGİ OPERATÖRÜ ARIYORSUNUZ:VODAFONE,TURKCELL ve SABİT HATLAR
SMS KULLANIMIM:Her yöne sms atıyorum
KULLANIM DETAYI: kısaca istenen her yöne konuşma,her yöne sms çok kısıtlamadan net paketi..

Şu anda vodafone özgür gençteyim yükleme koşulu olmadan ki tarifede yetiyor (hatta sms pakedi fazla,haftasonu konuşma için yapıyorum)ama net paketi yok.sms ten kısıp net pakedi olan bir kampanya yok mu ?

burkan321

burkan321

Üye
    Konu Sahibi
İSTEDİĞİM HAT TİPİ: FARKETMEZ

FİYAT ARALIĞI (AYLIK) : 20 tl (en çok)

KULLANDIĞIM İNTERNET(AYLIK): . kullanmıyorum

KULLANDIĞIM SMS(AYLIK):.. kullanmıyorum

KULLANDIĞIM DK (AYLIK): 500 DK bana yeter

EN ÇOK HANGİ OPERATÖRÜ ARIYORSUNUZ: HER İKİSİ

SMS KULLANIMIM: yok

KULLANIM DETAYI: Şu an avea kullanıyorum, aylık sadece 500 dk konuşma bana yeterli başka bir şeye gerek yok. Önceki yaz çıkmış olan "15 tl 500dk" kıvamında sadece ve öz bir tarife arıyorum.

Şimdiden teşekkür ediyorum

O HALDE YAKINDA VODAFONE GEÇİCEKSİNİZ DEMEKKİ
EĞER 25 YAŞ ALTINDAYSANIZ

1-
FREEZONE YAZ 1525 ücretsiz mesaj gönder freezone geç
2- GENC yazıp 7048’e göndererek, ÖZGÜR GENÇ TARİFESİNE GEÇİN
3- GENC 500 Her Yöne Konuşma Paketi için: GENC500 yazıp 7000’e SMS gönder4- GENC 5000 Her Yöne SMS için: Yükleme yapmadan önce GENC5000 yazıp 2222e SMS gönder.
5-20 LİRA YÜKLEYİN

PAKETİNİZ: 500DK HERYÖNE VE 5000SMS HER YÖNE KAZANIYORSUNUZ

20 LİRAYA HER YÖNE 500 DK VAR AMA +5000SMS İN OLDUĞU PAKETDE 20 TL OLDUĞU İÇİN BUNU ÖNERDİM

- - - Eklendi - - -

İSTEDİĞİM HAT TİPİ: FATURASIZ
FİYAT ARALIĞI: (AYLIK) 0 TL ile 20 TL
KULLANDIĞIM İNTERNET(AYLIK): Sınırsız yada sınırsıza yakın olsa iyi olabilir :)
KULLANDIĞIM SMS(AYLIK): max. vodafone içi 6000 diğer yöne 1000 yeterli olur
KULLANDIĞIM DK (AYLIK): bedava oldukça konuşuyorum
EN ÇOK HANGİ OPERATÖRÜ ARIYORSUNUZ:VODAFONE,TURKCELL ve SABİT HATLAR
SMS KULLANIMIM:Her yöne sms atıyorum
KULLANIM DETAYI: kısaca istenen her yöne konuşma,her yöne sms çok kısıtlamadan net paketi..

Şu anda vodafone özgür gençteyim yükleme koşulu olmadan ki tarifede yetiyor (hatta sms pakedi fazla,haftasonu konuşma için yapıyorum)ama net paketi yok.sms ten kısıp net pakedi olan bir kampanya yok mu ?

İSTEDİKLERİNİ 20 LİRAYA HAYATTA YAPAMASSIN

AMA 30 LİRA AYLIK VERİRİM DİYORSAN EĞER:

CEP ÖZGÜR TARİFESİ:

3-'ABONE GENCSUPER1GB' yaz 3636 ya gönder (14.5tl)
4-HYMAKSI" yazıp 7999'a kısa mesaj gönder(VODAFONLULAR İLE 10000 HER YÖNE 2000 SMS 9.90)
5
-30 tl yükle sana 120 dk her yöne hediye edecekler

30 tl den 1gb internetin VE sms parası kesilince cebinde 5.5 tl kalacak zaten 120 dk vardı kalan parayıda konuşmada kullanırsın(40 kuruşa vodafonlularla istediğin kadar diğer yönlere 5dk 40 krş)

Üst Alt