Telefon Tavsiyesi Sizce? Z Ultra Mı Z1 Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

sienon

Üye
ohoo kardeşim okadar düşünme ya gerçekten hoşuna gideni al işte :)

Penci Hoca

Penci Hoca

Üye
Z Ultra

• Beğen
Tepkiler: Invoke
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Ahhahaha bi dakika ya Z ultra'da flaş yokmuş?? :D

fk555897

fk555897

Üye
Z1'in bazı multimedya özellikleri daha iyi. Z Ultra çok büyük.

BLooD_ReG

BLooD_ReG

Üye
Telefon dediğin az ele sığacak

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Hocu nasıl ya? Dünyanın parasını vereceksin ve geceleyin fotoğraf çekemeyeceksin. Sony'ye sormak lazım acaba neden flaş koymamışlar :D

Çünkü tablet sayılır, fotoğraf çekme amacı yok, o kamerayı gece manzara çekmen için koymamışlar. Flash zaten 1020deki gibi olmadıktan sonra gece de pek bir işe yaramaz, en fazla fener görevi görür. Flash sanki 10metre de nereyi çekiyorsun gece? =P

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Çünkü tablet sayılır, fotoğraf çekme amacı yok, o kamerayı gece manzara çekmen için koymamışlar. Flash zaten 1020deki gibi olmadıktan sonra gece de pek bir işe yaramaz, en fazla fener görevi görür. Flash sanki 10metre de nereyi çekiyorsun gece? =P

Gece derken manzaradan bahsetmedim hacı. Fotoğraf çekme amacı yoksa hiç koymasalarmış kamerayı madem. Harbiden çok garibime gitti bu telefonda flaş olmaması. Sebepsizce gülüyorum :D

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Gece derken manzaradan bahsetmedim hacı. Fotoğraf çekme amacı yoksa hiç koymasalarmış kamerayı madem. Harbiden çok garibime gitti bu telefonda flaş olmaması. Sebepsizce gülüyorum :D

Hoca derste bir şey anlattı çıkardın tahtayı çektin bitti ya da önündeki bir kağıdı çektin arkadaşına vatzappdan gönderdin, son günlerde çok kullandığım şeyler bunlar ve bu amaçlarla olduğunu düşünüyorum ya da işte ne biliyim vb. Flash bir halta yaramıyor hacı, kamerayı etkileyeceğini düşünmüyorum şu olur, -Fener ahanda bir eksi daha bulduk =P elektirik kesilirse fenerin yok =P

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
İlla alcan yani Zultra yı :)

Nextman

Nextman

Emekli Yönetici
:locked2:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...