Telefon Tavsiyesi Sizce? Z Ultra Mı Z1 Mi?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Kim bilir belki de Z1'in desteği daha çok olur :) Kesin konuşmayayım da. Sen romlarla halledersin ama :D

• Beğen
Tepkiler: Invoke

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Batarya tasarruf uygulaması da varmış sanırım şarja da takılma
Abi zultra çok iyiymiş ya çok kötü alasım geldi şuan

1gün zor çıkar(ek aksesuara ihtiyaç var.), stamina moddan bahsediyorsun işe yarar ama o enteresan reklamlara takılma, biraz abartıyorlar.
Tamamdır. :) O değil de Z2 çıkarsa ne yapacaksın sen?

Z2 çıkacak zaten de... Kasası küçük çıkarsa o zaman üzülürüm :/

Bir de Z1 için sonynin bilmem ne ses kartı diyorlardı o koyulmadı. Eğer o gelirse Z2 ile, o zaman ses sorununu da çözerler sanıyorum. Bir de 2.5k ekran çözünürlüğü ile gelebilir.(büyük ihtimalle s5 de öyle gelecek.) Ama ne gerek var ya =P

Kim bilir belki de Z1'in desteği daha çok olur :) Kesin konuşmayayım da. Sen romlarla halledersin ama :D

İşte sıkıntı şu: Xda deki Z1bölümü daha canlı olacak gibi duruyor. :D

0MG90

0MG90

Üye
1gün zor çıkar(ek aksesuara ihtiyaç var.), stamina moddan bahsediyorsun işe yarar ama o enteresan reklamlara takılma, biraz abartıyorlar.

Z2 çıkacak zaten de... Kasası küçük çıkarsa o zaman üzülürüm :/

Bir de Z1 için sonynin bilmem ne ses kartı diyorlardı o koyulmadı. Eğer o gelirse Z2 ile, o zaman ses sorununu da çözerler sanıyorum. Bir de 2.5k ekran çözünürlüğü ile gelebilir.(büyük ihtimalle s5 de öyle gelecek.) Ama ne gerek var ya =P

İşte sıkıntı şu: Xda deki Z1bölümü daha canlı olacak gibi duruyor. :D
Yok o değil Battery Stamina Mod varmış sitesinde o yazıyor

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Senin gönlün hangisinden yana?

0MG90

0MG90

Üye
Ben olsam zultra alırım arada pek fiyat farkıda yok zaten ama zultra beni çok cezbetti
Alabilsem onu alırım direk yani ama ben Z1s alabilirim belki her neyse sen en iyisi zultra al

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Kalem, kapak, kılıf, ayrıca stand, aynı zamanda + pil desteği süper bir aksesuar da Türkiye de bulabilir miyim acaba?

@0MG90

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Hocu peki illa Sony olması şart mı? LG G2 neden istemiyorsun? Ya da Nexus 5 falan?

G2 süper cihaz, arkadaşım da var aslında alasım da var biraz aklımın bir köşesinde ama hafıza kartı yok.

sienon

Üye
madem böyle bir kılıfı var şarj sorunuda çözülür kalemide güzelmiş :) al gitsin z2 çıkacak z3 çıkacak derken yaşlanırsın telefon sahibi olamadan :D

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
G2 süper cihaz, arkadaşım da var aslında alasım da var biraz aklımın bir köşesinde ama hafıza kartı yok.

Şuanki cihazının hafızası sana yetiyorsa LG G2 neden yetmesin ki? Hem OTG var. Küçücük bir aparatla hafıza kartı takıyorsun.

MaxiHan

MaxiHan

Üye
z1

• Beğen
0MG90

0MG90

Üye
Kalem, kapak, kılıf, ayrıca stand, aynı zamanda + pil desteği süper bir aksesuar da Türkiye de bulabilir miyim acaba?

@0MG90
Mediamarkt veya Teknosa ya gelir aksesuarları olmadı Amazon veya Aliexpress den de alabilrisin çok uygun oluyo fiyatı burdakine göre

Invoke

Invoke

Üye
    Konu Sahibi
Şuanki cihazının hafızası sana yetiyorsa LG G2 neden yetmesin ki? Hem OTG var. Küçücük bir aparatla hafıza kartı takıyorsun.

Hacı şuanki 3.3" diye film atmıyorum 5.2" g2 alsam 1080p filmle doldururmak isterim ama hemen dolar. ZUltra alsam +64gb sd kart olacak. Doldur doldur bitmez. :D

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Anladım. Hala Z1 :p

boran9999

boran9999

Üye
1080p filmler ön plandaysa kesinlikle Ultra derim çünki bana göre Sony'nin en başarılı ekranı Ultra'da 162mm büyüklüğünde ekranda film izlemek çok daha keyifli olur kanısındayım.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...