sizce ipod touch 4.nesil hala alınr mı ?

Sponsorlu Bağlantılar

The SLayeR

The SLayeR

Üye
    Konu Sahibi
Shufflela arasinda cok fark yoksa nanoya gecmek mantiksiz geliyo iste deneyebilsem :D
media markt ta deneyebilirsin genelde standda kulaklik takili sekilde oluyo tak kulakligi bak

0MG90

0MG90

Üye
Touch5 nasıl 700 lira? Apple Store'da 500 liradan başlıyor.

0MG90

0MG90

Üye
16 GB 579 lira ve artık 16GB versiyonunda kamera ve loop var

Luck Star

Luck Star

Üye

aynen eskiden yoktu . bende mavi 32gb vardı 840 liraya media martk'tan almıştım vatan'da 740'a düşünce para iadesi aldım media'dan saolsun lar :D valla ios6 yüklersen alınır çok güzel cihaz şarjı iyi gider oyun uygulama üzerine tanımam . tasarımı da süper. ancak 2 cihaz bir arada kesinlikle taşınmıyor bunu öncelikle bilin ben de o niyetle almıştım ancak dayanamadım 6 ay sonra sattım 650 liraya forumdan bir arkadaşa.

avast

avast

Üye
aynen eskiden yoktu . bende mavi 32gb vardı 840 liraya media martk'tan almıştım vatan'da 740'a düşünce para iadesi aldım media'dan saolsun lar :D valla ios6 yüklersen alınır çok güzel cihaz şarjı iyi gider oyun uygulama üzerine tanımam . tasarımı da süper. ancak 2 cihaz bir arada kesinlikle taşınmıyor bunu öncelikle bilin ben de o niyetle almıştım ancak dayanamadım 6 ay sonra sattım 650 liraya forumdan bir arkadaşa.
Mediamarktan nasil para iadesi aldin allah allah :DHadiya kamera varmi kamera varsa 16 sinda alinabilir aslinda
Dostum hala16 gb yi secince 16 gb icin loop ayni satilir vb diyo emimmisin

0MG90

0MG90

Üye
Mediamarktan nasil para iadesi aldin allah allah :DHadiya kamera varmi kamera varsa 16 sinda alinabilir aslinda
Dostum hala16 gb yi secince 16 gb icin loop ayni satilir vb diyo emimmisin
Loop bölümü var işte, o ip gibi şeyi Apple Store'dan alabilirsin

avast

avast

Üye
Loop bölümü var işte, o ip gibi şeyi Apple Store'dan alabilirsin
Kamerasi varmi kedin hocam birde simdi bunu almanin bir yolu varmi taksit falan appstoreda :D babam kredi karti kullanmiyo simdi her ay 100 lira verebilirim o sorun degil ama kart lazim ama 5 ay para biriktirsem buna o zamana kadar eskimis olur zaten

Luck Star

Luck Star

Üye
Kamerasi varmi kedin hocam birde simdi bunu almanin bir yolu varmi taksit falan appstoreda :D babam kredi karti kullanmiyo simdi her ay 100 lira verebilirim o sorun degil ama kart lazim ama 5 ay para biriktirsem buna o zamana kadar eskimis olur zaten

ipod telefon değil taksitle alınabilir heralde... Valla ilk çıktığı zaman aldım 840 liraya 1 hafta sonra vatanda 740liraydı gittim konuştum 100 liramı aldım . Fiyat garantisi veriyorlardı o zaman . 1 senedir alış-veriş yapmadım. Halen aynı mıdır bilemem ...

0MG90

0MG90

Üye
Kamera var galiba 5mp iSight kameraydı. Apple Store'da taksitte var ama kredi kartı ile.

Luck Star

Luck Star

Üye
Kamera var galiba 5mp iSight kameraydı. Apple Store'da taksitte var ama kredi kartı ile.

Aynen, 5mp anca iphone5 gibi çekiyor denedim farkı göremedim. özellik bakımından iphone5'e benzese de donanımı iphone4s ile aynı arkadaşlar. işlemci ram vs.

0MG90

0MG90

Üye
Aynen, 5mp anca iphone5 gibi çekiyor denedim farkı göremedim. özellik bakımından iphone5'e benzese de donanımı iphone4s ile aynı arkadaşlar. işlemci ram vs.
Apple keşke 6'yı tanıtsa. iPod serisini umursamıyor gibiler artık.

teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
teknolojibaronu

teknolojibaronu

Üye
zaten 5 , i5 ile aynı anda çıkmadı..

öyle deme her telefon ipod5 gibi değil ince hafif ,şarjı iyi görünüm tasarım süper :) touch 6 çıksın bi kötü bişe çıkarsa 2. el 5 alıcam bende :D

Bende iPod serisini seviyorum fakat gerçek bu yani :D Param olsa bende alırım :D

0MG90

0MG90

Üye
  • Beğen
Tepkiler: B.A.R.O.N