İpod Touch 6

Sponsorlu Bağlantılar

eminemtioner

Üye
    Konu Sahibi
İpod Touch 6
Merhabalar 1 hafta önce Apple Store'dan 6.nesil İpod Touch aldım. Sizlere birkaç soru soracağım. İlk sorum 6.nesil İpod Touch hatırladığım kadarıyla İOS 8 ile çıkmıştı ama benim cihazda İOS 9.1 yüklüydü sizce bu cihaz kullanılmış bir cihaz mı? İkinci sorum 6.nesil İpod Touch için kılıf ve ekran koruyucusu satın alacağım güvenli yerler neresi? Üçüncü sorum İpod Touch 6.nesil için Apple Peel var mıdır ve varsa nereden temin edebilirim? Son olarak sizce 6.nesil İpod Touch almakla doğru mu yaptım? İyi günler.

eminemtioner

Üye
    Konu Sahibi
Ulan bir Allah'ın kulu bile cevap yazmamış nasıl bir forum bu!

İp5furkan

İp5furkan

Üye
Ulan bir Allah'ın kulu bile cevap yazmamış nasıl bir forum bu!
Arkadaşım herkesin işi gücü var forumda takılacak vakit bulamamaları çok normal. Böyle sert bir tavırla konuşmana gerek yok. Bende de 4. Nesil var. Fakat sürümü ios 6. Apple storedan aldığına göre oynamaları imkansız. Size gelen 9.1 güncelleme sonrası türkiyeye giriş yapan cihazdır.

eminemtioner

Üye
    Konu Sahibi
Tamam herkesin işi olabilir eyvallah ama Windows Phone forumunda bile cevap veriyorlar bu forumda cevap verilmemesi garibime gitti. Eğer sert bir üslup kullandıysam özür dilerim.

Serhan

Serhan

Üye
Merhabalar 1 hafta önce Apple Store'dan 6.nesil İpod Touch aldım. Sizlere birkaç soru soracağım. İlk sorum 6.nesil İpod Touch hatırladığım kadarıyla İOS 8 ile çıkmıştı ama benim cihazda İOS 9.1 yüklüydü sizce bu cihaz kullanılmış bir cihaz mı? İkinci sorum 6.nesil İpod Touch için kılıf ve ekran koruyucusu satın alacağım güvenli yerler neresi? Üçüncü sorum İpod Touch 6.nesil için Apple Peel var mıdır ve varsa nereden temin edebilirim? Son olarak sizce 6.nesil İpod Touch almakla doğru mu yaptım? İyi günler.
1- Otomatik güncellenmiş oluyor.
2- Ekran koruyucuyu telefonculara sorabilirsin ama ben iPod Touch 6 için hiçbiyerde kılıf bulamadım kılıfsız kullanıyorum.
3- Bilmiyorum :D
4- İyi yaptın :oke:

3onur5

3onur5

Üye
kutuyu açarken bir jelatin oluyor o yoksa kullanılmıştır ama sanmam apple storedan almışsın mahalle esnafından değil sonuçta
son sorunuda cevaplıyorum ;
şarjı çok iyi gidiyor whatsapp falanda yüklemiştim ben bir ara ama 2-3 ay kullandıktan sonra bıkmaya başladım yanımda 2 cihaz taşımak zor gelmeye başladı onun yerine iphone 5 2.el temiz alabilirdin hem telefon hemde ipod amaçlı kullanılabilirdi ama tercih senin:ok2:

0343434

0343434

Üye
iPhone bile almaya kalkışsan su an 9.0 dam asagisini orjinal mağazasında stokta kalmamışsa bulamazsın. Çünkü yeni gelen kutularsa arkadasın da dediği gibi güncellenmiş geliyor.