Telefon Tavsiyesi Sizce hangisi???

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
buse_044

buse_044

Üye
    Konu Sahibi
Sizce hangisi???
Selam ben bu foruma yeni üye oldum.Telefonumu değiştirmek istiyorum.Tam q klavyeli modellerden istiyorum.Birkaç model arasında kaldım ve kullanan arkadaşlardan iyi kötü yönlerini söylemelerini rica ediyorum. Nokia c6, Nokia x6, Nokia e72 sizce hangisini seçmeliyim?Bu arada telefonda daha çok mesaj yazmak internette gezmek facebook , youtube a girmek müzik dinlemek lazım olduğunda fotoğraf çekmek.sizce bu isteklerim doğrultusunda hangisi uygun veya sizin önerebileceğiniz başka model var mı ? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.:oke:

--------------- Ekleme ---------------

kimse cevap vermeyecek mi ? boşu boşuna üye olmuşum:((((:vur:off::angry:

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
Bence X6 al harika bir telefon. C6'nın kaydırmalı klavyesi var ama X6'nın dokunmatiği çok hassas ekrana gelen qwerty klavye ile çok rahat yazarsın. E72'yi pek düşünme derim.

OğuzcanAbi

Üye
nokia x6 tabiki
olmadı nokia n8 derim :oke:

buse_044

buse_044

Üye
    Konu Sahibi
n8 i alabileceğimi sanmıyorum max 800 tl ve cevabınız için teşekkürler

e72 yi neden önermiyorsunuz acaba?

x6 da kasa açıklığı var diyorlar ama bilmiyorum . Bide dokunmatik telefonlar çabuk bozulur diye korkuyorum daha önce hiç kullanmadım o yüzden baktığım dokunmatik modeller q klavyeli

futbol123

futbol123

Üye
öncelikle hoşgeldiniz nokia e5 alın fiyatı 580tl yılbaşında fiyatlar düşer ama

buse_044

buse_044

Üye
    Konu Sahibi
aslında birşey merak ediyorum nokia c6 ile n97 arasında fazla fark yok hafızası ve diğer kçk özellikler dışında neden kimse c6 yı tercih etmiyor acaba aslında onu almk istiyorum ama brz şüpheliyim fazla kullanan yok neden acaba

bu arada e5 yerine e 72 yi tercih ederim telefondan yana şansım gülmedi o yüzden iyi düşncem bu alacağım telefonu uzun süre kullanmayı düşünüyorum ama karar veremedm:hmmm:allalla::allalla::hmmm

Silinen Üye 737108

Silinen Üye 737108

Kapalı Hesap
E72 biraz zayıf kalıyor diğer telefonların yanında. X6 al dedim çünkü kapasitif ekranlı dokunmatik ekranı yani Iphone kadar iyi dokunmatiği. Onun dışında C6 rezistiv ekran 5800 gibi tırnak ya da kalemle ancak rahat kullanabilirsin yani parmak ile dokunmak yerine baskı yapman gerekli, ama klavyesi olduğu için C6'nın kolaylık sağlayacağına eminim. Nokia X6 ile C6'nın işlemci, ram, kamera, işletim sistemi aynı yani eğer C6'yı istiyorsan rahatlıkla alabilirsin zaten N97 ile de arasında hafıza dışında fark yok.

buse_044

buse_044

Üye
    Konu Sahibi
x6 biraz kaba bi telefon onu o yüzden istemiyorum c6 yı da beğeniyorum hem dokunmatik hem klavyeli olması büyük artı benim için ama fazla kullanan olmaması biraz dikkat çekiyor .c6 nın türkçe video incelmesi bile yok o yüzden kararsızım okadar para veripte pişman olmak istemiyorum bakalım biraz daha araştırcam

ben araştırdım ama bulamadım c6 da ücretsiz ve sesli navigasyon var mı

bir de bu üç telefonu kullananlardan yorum yapanlar olursa sevinirim x6,c6,e72

özellikle c6 kullananlar yorumlarını bekliyorum

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt