Telefon Tavsiyesi Sizce hangi telefonu almalıyım ? HTC Desire 820 - LG G2

Sponsorlu Bağlantılar

Exdkiller

Exdkiller

Üye
    Konu Sahibi
Sizce hangi telefonu almalıyım ? HTC Desire 820 - LG G2
Arkadaşlar bu iki telefondan hangisi sizce g2 yi bilmeyen yoktur zaten özelliklerini.Desire 820 yeni olduğu için özelliklerini yazacam buraya ona göre öneride bulunun bana şimdiden teşekkürler :)

• BOYUTLAR (UXGXK)
    157,7 x 78,74 x7,74 mm
    • CPU HIZI
      Qualcomm® Snapdragon™ 615, 1.5 GHz,
      dört çekirdekli CPU'lar & 1.0 GHz, dört çekirdekli 64 Bit CPU'lar

• KAMERA
        Ana Kamera:13MP, BSI sensörü, f/2.2, 28mm mercek, 1080p video kaydı
        Ön Kamera:8MP, BSI sensörü, 1080p video kaydı

HTC Eye™ Bölünmüş Yakalama*, Yüz Birleştirme, Canlı Makyaj, Otomatik Selfie*, Fotoğraf Kabini ile deneyimi yaşayın

*Otomatik Selfie & Yüz Birleştirme özelliği uygulama güncellemesi yoluyla kullanılabilir
        • BELLEK2
          Toplam bellek:16GB, kullanılabilir kapasite değişkenlik gösterir
          RAM:2GB
          128GB'a kadar ek depolama kapasitesi için microSD™ hafıza kartı kullanımını destekler (kart ürünle birlikte verilmez)
          • EKRAN
            5,5 inç, HD720
            • HTC BoomSound™
            • Çift ön stereo hoparlör ve dahili amfiler
            • Sense Voice
              • PIL3
                Kapasite:2600 mAh
                Gömülü yeniden şarj edilebilir Li-polimer pil
                Konuşma süresi:
                3G için 17.8 saate kadar
                Bekleme süresi:
                3G için 455 saate kadar

key43

key43

Üye
G2'nin işlemcisi daha iyi, Htc'nin ekranı TFT iken G2'de IPS Plus var ve 424 PPI var G2'de. Fakat Desire 820'yi pek bilmiyorum bi mağazada senin karşılaştırman daha iyi olur bence :)

• Beğen
Tepkiler: Exdkiller ve muhammettvurucu

furkankaya559758

Üye
Bence LG G2 al. Daha iyi bir telefon.

• Beğen
Tepkiler: Exdkiller
Ali Kurtaran

Ali Kurtaran

Üye
Desire 820 'yi alıp elime kullanmadım fakat mağazada mavi beyaz renklisi gerçekten tasarım anlamında harikaydı.64 bit avantajıda var.Android 5 güncellemesinide önümüzdeki sürede alacaktır.G2 efsane ama ben olsam 820 alırdım.

• Beğen
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
G2 zorlanmaz.Antrenman havasi.

• Beğen
El~PisToLeRo

El~PisToLeRo

Üye
Tabiki

• Beğen
GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Her şeyden önce G2 üst seviye iken Desire 820 orta-üst seviye bunu unutma. Ha şöyle bir şey de var G2 de yaptığın çoğu şeyi 820'de de yaparsın fakat bir G2 olamaz. 820 de aslında fena değil bence ikisini de eline al bi kurcala öyle karar ver. İkisi de pişman etmez. Ya da beklentilerini söyle ona göre tavsiye verelim.

• Beğen
Exdkiller

Exdkiller

Üye
    Konu Sahibi
820 de heryerde ısınma sorunu olduğu belirtiliyor ve şarjının kötü olduğu.Birazda tasarımı yüzünden almak istiyorum 820 yi :)

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
820 de heryerde ısınma sorunu olduğu belirtiliyor ve şarjının kötü olduğu.Birazda tasarımı yüzünden almak istiyorum 820 yi :)

Her telefon ısınır illa ki. G2 de bazen fazla ısınıyor. Isınmayı sorun olarak görme. Ha aşırı bi ısınma oluyorsa bilemem. Şarj konusunda 820 nasıldır bilemem ama G2 muhteşem. Tasarım konusunda bir şey demek istemiyorum zevkine göre takıl :D

• Beğen
98farom98

98farom98

Üye
Kesinlikle G2 :oke:

• Beğen
KayraBey

KayraBey

Üye
G2

• Beğen
Gönüldaş

Gönüldaş

Üye
Bütçene göre sana uygununa bak

• Beğen
Furkan Emekli

Furkan Emekli

Üye
Yalnız HTC Desire 820'de 64 bit işlemci var. Okuduğum yazıya göre 32 bit işlemcilerle 64 bit işlemciler arasında performans olarak %30 fark var. ( Android 5 için söylüyorum. ) HTC Desire 820 şebeke üzerinden internet ile 150 Mbps'ye sahipken LG G2 100 Mbps hıza sahip. Ekran konusunda LG G2 daha avantajlı. G2'de 1080p ekran varken diğer cihazda 720p ekran var. IPS de cabası. Seçim sana kalmış.

• Beğen
Luck Star

Luck Star

Üye
Yalnız HTC Desire 820'de 64 bit işlemci var. Okuduğum yazıya göre 32 bit işlemcilerle 64 bit işlemciler arasında performans olarak %30 fark var. ( Android 5 için söylüyorum. ) HTC Desire 820 şebeke üzerinden internet ile 150 Mbps'ye sahipken LG G2 100 Mbps hıza sahip. Ekran konusunda LG G2 daha avantajlı. G2'de 1080p ekran varken diğer cihazda 720p ekran var. IPS de cabası. Seçim sana kalmış.

internet hızları dikkatimi çekti yanlış anlama ama Türkiyede 100mbps hıza ulaşabilen internet var mı acaba :D

820 nin tasarımı çok güzel ben de çok beğendim ancak o telefona 720p ekran gitmemiş 1080p olsa onu almanı söylerdim belkide..
g2 şarj ve performans konusunda çok iyi tasarımda iyi ama 820nin mavisi çok güzel :D

• Beğen

Üst Alt