Sizce bu bilgisayar nasıl?

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
evet oc parçayı zorlayan bi işlem olduğu için ömrünü kısaltır ghz'ı ne kadar fazla arttırırsan o kadar kısaltır sen o işlemciyi 6 yıldır kullanıo olabilirsin belki 7. yılda bozulacak oc yapmasaydın belkide 10 yıl bile gidecekti :D

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
evet oc parçayı zorlayan bi işlem olduğu için ömrünü kısaltır ghz'ı ne kadar fazla arttırırsan o kadar kısaltır sen o işlemciyi 6 yıldır kullanıo olabilirsin belki 7. yılda bozulacak oc yapmasaydın belkide 10 yıl bile gidecekti :D
10 yılmı gitcek 20 yılmı gitçek orasını Allah bilir:) Ama bu yıl bilgisayarımı değiştirecem o kesin:ehe hergün bilgisayarın ekran kartıyla uğraşmaktan bıktım:vur

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
yeni ekran kartı al :P şaka şaka :D

Bana sorarsan en azından 2-3 ay sabret hemde para biriktir :)

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
yeni ekran kartı al :P şaka şaka :D

Bana sorarsan en azından 2-3 ay sabret hemde para biriktir :)
zaten 1. sayfadamı 2. sayfadamı ne dedim bunu şimdi kuram sonra geliştirecem işlemci gene amd olcak tabi:ehe

DarKeXRam

DarKeXRam

Üye
Kendi bildiğine git o zaman bu bu konuya yazacağım son mesaj :D sana son tavsiyelerim :

Ekran kartının CrossFire özelliği olmasına dikkat et ( geliştiricem diosan önemli )
Ram soketinin min. 4 tane olmasına dikkat et
PSU ' nu yüksek tut
Anakartını birçok işlemci ile uyumlu al aynı zamanla işlemcilerini OC uyumlu al ki eskidikçe OC yapabilesin

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Kendi bildiğine git o zaman bu bu konuya yazacağım son mesaj :D sana son tavsiyelerim :

Ekran kartının CrossFire özelliği olmasına dikkat et ( geliştiricem diosan önemli )
Ram soketinin min. 4 tane olmasına dikkat et
PSU ' nu yüksek tut
Anakartını birçok işlemci ile uyumlu al aynı zamanla işlemcilerini OC uyumlu al ki eskidikçe OC yapabilesin
'bu konuya yazacağın son mesaj'ını Değerlendireceğim:oke::ehe

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
Arkadaşlar biraz ilginç bir sorum olcak suan athlon 3000+ (socket 754) da Xılence fan var bunu yeni alacağim phenom x2 500 (socket am3) a takablirmiyiz?

PriZm

PriZm

Üye
    Konu Sahibi
hadi ama yardım edecek yokmu?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt