Öneri Sizce 2013'ün En Kral Telefonu Hangisiydi - Neden ?

Sponsorlu Bağlantılar

matraxx22

matraxx22

Üye
    Konu Sahibi
Sizce 2013'ün En Kral Telefonu Hangisiydi - Neden ?
2013 yılında piyasaya muazzam miktarda telefon çıktı malumunuz ama sizce bu yılın en kral telefonu hangi markanın ve hangi özellikleri ile bu kral ünvanını hakedicek hadi gelin bunu bulalım

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
Bence lg g2 baya adından söz ettirdi donanımı ve uygun fiyatıyla piyasada söz hakkı oldu. Bu birincisiydi bence dahada iyi grafik yakalayan gmd. Gm android kullanarak diğer markalar olsa 1000 liradan aşağıya satmayacağı özellikle telefon çıkardı. Gayet iyi tutuldu ve artık her yerde bulunması daha çok tutulmasını sağlıyor. Şimdi yapması gereken bu telefonu biraz daha satıp güncelleme vermesi daha sonra da gmd 2 çıkarması şöyle biraz daha üstünde oynanmış 16 ve 32 gb seçeneği olan daha iyi kamerası olan 13 mp mesela bir cihaz çıkarıp biraz daha iyi bir batarya kullanıp bir kaç ekleme yaparsa Micro sd desteği falanda olacak. Çok güzel tutturur yine ve artık çin malı gözüyle bakılmaktan kurtulur

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
TheLastWarrior

TheLastWarrior

Üye
XPERİA Z1 VE NOTE 3 gerek özellikleri gerekte tasarım konusunda bu seneninen iyileri

MaxipmaN

Üye
5s tabiki

• Beğen
Tepkiler: muhammettvurucu
Orman Muhafızı Emre Doğu

Orman Muhafızı Emre Doğu

Üye
bence s4 veya note 3 her açıdan ikiside en iyi

erhank98

erhank98

Üye
z1 hepsinin aksine mükemmel bi çıkış yaptı.

Son düzenleme:
47MaDo47

47MaDo47

Üye
İphone 5s

• Beğen
AHKE

AHKE

Üye
gmd=)

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
Bence de gmd. :D

• Beğen
Ccihat67

Ccihat67

Üye
GMD :D

• Beğen
Invoke

Invoke

Üye
z1 hepsinin aksine mükemmel bi çıkış yaptı.

Mesela, ne yaptı? 4k dediler dediler, hepsinde geldi 4k çekim z1de yok. Kamerayı şişirdiler şişirdiler hani nerde? Ekranda yine Zde olduğu gibi farklı paneller kullanılmış. Bir Z1'in ekranı ile diğer Z1'in ekranı aynı olmayabiliyor. Hiç mükümmel olmadı. O kadar kamera koydun bari adam gibi xenon flash koyaydın, o da yok. Ses yüksekliği Z'ye göre artmış ama yine çok da iyi değil. Bu firmanın adı Sony. Seste iyi olması gerek, tamam kaliteli ses sunuyorsun, walkman filan güzel eq var ama ses çıkışı htc one ile yarışamıyor bile. Su geçirmez yapma cihazı, ses seviyesi yükselir böylece, hoparlörü gömmezsin derinlere... Koy htc one gibi iki tane hoparlör kalitelisinden. Hem cihaz eksik hem de 2200 Lira. Hiç de mükemmel olmadı. Tek mükemmel yanı malzemesi al eline bir Z1 bir de herhangi bir cihaz kalite farkını hissedersin zaten. Tek fark bu ama asıl aranılan özellikler 2200'ü haketmedikten sonra ne anlamı kaldı? =P

• Beğen
Tepkiler: The Shadow ve mehsevim

alperen kutuk

Üye
Lumia 1520 Xperia z Note 3 G2 bunlar kral :alkis

GuiTaRisT111

GuiTaRisT111

Üye
Neye göre kral? Öyle değişik bir soru sordun ki şimdi GMD desem GMD Z1'den daha mı iyi olacak :) Fiyatı katmıyorsak LG G2 ve Nokia Lumia 1520 diyorum.

• Beğen
Tepkiler: mehsevim
Invoke

Invoke

Üye
gmd garibanın telefonu :D
Bim olmasa aç kalacaz, gmd olmasa androidsiz kalacaz :D

• Beğen
Tepkiler: ~N.A.W.Y~, GDDR5, The Shadow ve 4 diğerleri
ARM_TR

ARM_TR

Üye
Lumia 1020

Invoke

Invoke

Üye
Sonradan anket eklenebiliyor mu ki? Ekleniyorsa anketli olsa daha güzel olur...

Note 3
S4
HTC One
Z Ultra
Z1
GMD
1020
1520

gibi seçenekler ekleyebilirsiniz, eğer ekleniyorsa*.Bu arada sadece TR düşünmüyorsak ben xiaomi mi3 derim. :D

MaxipmaN

Üye
baktım da androidciler 5si saymamışlar fakat hepsini tokatlar ekranı da kaliteli tartışmaya gerek yok bence

Mad EagLe

Mad EagLe

Üye
baktım da androidciler 5si saymamışlar fakat hepsini tokatlar ekranı da kaliteli tartışmaya gerek yok bence
Arkadaşımda 5s var kutuda duruyor 5i kullanıyor beğenmedim hiç istanbula gidince abime verecem çok dandik falan diyor :)

Üst Alt