Site hakkındaya açılan konular ve Yöneticilerin üyelerle arasındaki diyalogları hakkında

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Reşwan

Reşwan

Emekli Yönetici
    Konu Sahibi
Site hakkındaya açılan konular ve Yöneticilerin üyelerle arasındaki diyalogları hakkında
Yöneticiler için açılan konularda; Nerde açıldığına bakılmaksızın denetime alınız, "site hakkındaya taşımayınız"
Konu içeriği hakkında fikriniz yoksa yazmayınız,
Yöneticiler hakkında yazılan bir eleştiriye karşı vereceğiniz cevap; ( sakinleştirmek, onunla uzlaşmak, haksız bulduğu, yanlış bulduğu konuyu düzeltmeye yönelik bir yazı olsun )
Ortamın dahada gerginleşmesine ortak olmayınız, Not: Oldunuz demiyorum olmamanız için hatırlatıyorum.
Üyelerle karşılıklı kapışmaca içine girmeyiniz,

Arkadaşlar,

Site hakkında bölümüne açılan konuları artık yönetici onayına tabi kılıyorum.
O bölüm sadece bizi ilgilendiriyor, site hakkında öneri ve eleştiri yeri. Yazılanlar da tamamen bize yönelik. Bu nedenle, konunun bu denli önemli bir yerde olmayı hak edip etmediğine bakıp, sonrasında üyelerin gözünün önüne almamız daha mantıklı geliyor bana.

İlaveten,
Siteden giden ve yaptığımız eylem ve işlemleri eleştiren üyelere artık geçit vermeyeceğiz.
Bugün için bu odaya kolay girilmiyor. Ve burada olan her bir yönetici, hayatından-arkadaşlarından-eğlencesinden tasarruf ettiği zamanlarla gönüllülük esasına göre burada yer alıyor.
Dahası her biriniz arkasında binlerce doğru ve yerinde konuyla burada duruyorsunuz.
O halde asgari bir saygıyı hak ediyorsunuz.
Bu nedenle yapılacak duyuruyla,
bundan böyle konu taşıma-silme-onaylama-onaylamama vs... gibi eylem ve işlemler hakkında üyelerin konu açmalarına müsaade etmeyeceğiz. Aynen gidenlerin yapamayacağı gibi artık bir konu için şov yapamayacaklar.

Şikayet edebilirler mi? Elbette.
Deneme yöneticilerini size,
Sizi admine,
Admini de Root Admine...
ÖM YOLUYLA!!!

Praetor
Arkadaşlar bizim yönetim olarak üyelere hesap verme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.

Biz bunu yapıyorsak saygımızdan yapıyoruz. Ancak aksi hareketler "saygısızlık" olarak yorumlanamaz!.. Bu site sadece konu dışından ibaret değil. Her taraftan onlarca şikayet geliyor ve hepsiyle ilgileniyoruz.
O zaman kategori yöneticileri neden var diye sorabilirsiniz ancak burada herkes "gönüllülük" esasıyla çalışıyor.
Hani dönüp bakıyorum,
TÜRK TELEKOM GİBİ İNTERNET HİZMETLERİNDE NEREDEYSE TEKEL KONUMDAKİ ŞİRKETLER, TURKCELL GİBİ GSM SEKTÖRÜNDEKİ NEREDEYSE TEKEL ŞİRKETLER, BENİM CEBİMDEN ÇIKAN PARAYLA BANA HİZMET VERMELERİNE RAĞMEN TONLA AKSAKLIK İLE İŞ YAPIYORLAR. ÜSTELİK ŞİKAYET ETTİĞİMDE ADAM GİBİ KARŞILIK DA BULAMIYORUM! Ne muhatap, ne çözüm, ne de sonraki düzgün bir uygulama...
Biz burada el ele vermiş üç beş gönüllü olarak hayatımızdan tasarruf edebildiğimiz zamanlarla sizlere daha kaliteli hizmet vermeye çalışıyoruz. Buna rağmen HSBC gibi bir dünya devinin bana sağlayamadığı hizmet kalitesinin biz gönüllülerden beklenmesi, ancak beklenmesinden çok daha ötesi,
bulunamadığında bu denli saldırgan bir tutumla üstümüze gelinmesi,
hizmet kalitemizi düşüren bir acımasızlıktır!!!
Nitekim bugün artık yönetici arkadaşlar kuralları uygularken tedirgin oluyor, görevlerini bırakacak aşamaya geliyorlar.

Yöneticilik,
seçkin bir azınlığın sahip olduğu refah ve huzur dolu, sorunlardan uzak bir mertebe değildir.
Bilakis sorunların tam göbeğinde, istekleri tam olarak karşılanmadığı takdirde zehirli kelimelerini acımasızca üstünüze fırlatacak,
ve birbirinin zıddı iki farklı eylemin aynı anda gerçekleştirilmesini isteyen iki farklı insanın tam ortasında, dimdik ayakta durmaktır.
Ve adalet, bu iki insana yarımşar hakkı bölüştürmektir.
Yani ne o memnun olur günün sonunda ne bu.

Bizler sırf MaxiCep'i, birbirimizi ve birbirinden değerli pek çok üye arkadaşımızı sevdiğimizden, bir gönüldaşlar topluluğu olarak buradayız.
Doğrularımızla, yanlışlarımızla.
Ben konuyu doğru yere taşıdığımda kimse buraya gelip "Helal Sana Praetor, ne de afili taşıdın o konuyu bee" diye konu açmıyor,
Ben hakaret eden üyeyi yasaklayıp adamın tüm mesajlarını tek tek tarayıp, siteye yararlı olanları bırakıp, hakaret ve reklam içerenleri sildiğimde kimse buraya gelip "Praetor yine bizim daha temiz bir foruma sahip olmamızı sağladı" demiyor.
Diğer arkadaşlarım için de aynısı geçerli.
Ancak en ufak bir hatamızda konular açılıyor, eleştiriler ardı arkasına sıralanıyor.
Biliniz ki hatasıyla eleştirilen her bir yönetici, arkasında binlerce doğru ve yerinde, kimi görünen ancak pek çoğu görünmeyen, yönetim eylemleriyle karşınızda durmaktadır.

4 doğru 1 yanlışı götürüyor bizde arkadaşlar.
Bizde böyle.
Hak ettiğimize inandığımız asgari saygı gereğince...
Sürç-i lisan ettiysek affola.

(Not: Bundan sonra site hakkında bölümüne açılan konular yönetici onayına tabi tutulacak açılabilecek konulara dair bazı kısıtlamalar getirilecektir.
Bilginize).

Ve bu açılan konu hakkında konuşmak istiyorum http://www.maxicep.com/site-hakkinda/forum-denetimde-kalsin-737004.html konu hakkında fikri olan yada olmayan herkez yazabilir arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Nextman

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Konu hakkında bir fikrim yok ama aklımda bir sürü soru var abi..

Neden herkes şikayetçi? Neyi yanlış yapıyoruz veya neyi eksik yapıyoruz?
Neden herkes sürekli ortamın, dengenin bozulduğundan şikayetçi?
Niye yalakalar dışında gerçekten bu forumu hakkıyla öven insan yok..
Meyve veren ağaç taşlanır tamam. Ama hep bu böyle olmak zorunda mı?

Ve hepsinden önemli bir soru..
Bu soruları nasıl çözüme kavuşturacağız.. Üye kalitesini arttırmak için neler yapabiliriz..
Cidden ben de sıkılıyorum artık bu durumdan. Seviyesiz çoluk çocuktan çok, bizim kaliteli üyelere ihtiyacımız var.
Bunu nasıl sağlayabiliriz :hmmm

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve Dede
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
Özelden konuştukta beni sevyo biraz yumuşatayım.

Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
çoğu şeyi hatta herşeyi burada bulabildikleri için düşüyor kalite .. 15 yaşındaki bebe 50 liralık telefonuna oyun program ararsa, arada 100 liralık da laf ederse , peşine de 2-3 cahil cühela takılırsa vay anam vaayy ..

• Beğen
Tepkiler: Nextman ve Dede
Mobilator

Mobilator

Emekli Yönetici
mesajım hazır konu açılırsa şöyle diyeceğim konu altına:
Tabi ki her üyenin, her yöneticinin, her insanın hatası olabilir. Yoksa insan olmazdık öyle değil mi? :)
Gelelim sizin sorununuza, biz elimizden geldiğince üyelere yardımcı olmaya, onların sorunlarını çözmeye, başkalarına yardımcı olmaya çalışan üyelerede zemin hazırlamaya çalışıyoruz. Bunu yaparkende olabildiğince adil olmaya çalışıyoruz. Yani üyeye özel muamele gibi bir durum yok, neden böyle düşünelim ki? Bizim için üyeler değerlidir, hiç biri bir diğerinden üstün değildir. Ancak sizin sorunlarınız genelde üzerine tartışılabilecek ve daha fazla ceza almaya sebep olabilecek sorunlar. Yani sorununuzu en kötü ihtimalle bizimle konuşarak çözebilirsiniz. Hatamız varsa düzeltiriz, emin olun.
.....
Daha birşey demedim adama özelden felan..

EroL

EroL

Emekli Yönetici
Bu üyeye aramızdan biri gerçekten bu mesajın yüzünden seni banlarım dedi mi?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
üyelerin açtığı konulara kim cevap verecek peki dustojnik gibi sessiz sakin adam bile gelip symbian3 genel bölümüne moderatörler kendine çeki düzen versin işini layıki ile yapsın diye konu açıyorsa ben buna cevap yazarım yani 2 saat onayda konusu bekliyor diye özür dilememizi bekliyorlar.

Sonra bir başka karaktersiz geliyor modlar benim yazdığım konuya yorum yazamaz diyor, gitsinler konu onaylasınlar, konu açsınlar işlerini doğru düzgün yapsınlar diyor.

Buna karşılık hiçbir yaptırımla karşılaşmıyor ne yazıkki bu şahısların ceza alması için küfür etmesi gerekiyor! Bize istedikleri gibi saklayabiliyorlar bunun adida "şikayet" olarak nitelendiriliyor eğer öyleyse haklı olduklarında nasılki biz uyarılıyorsak haksız olduklarındada ceza almalılar. Çamur at izi kalsın yani bu kadar basitmi bunun adı düşünce özgürlüğümü acaba? Benim canımı sıkacak yada arkadaşlarımı karalayici şekilde yorum yapacak üyeye cevap vermiyelim tamam! ama peki üyeye yaptırım uygulanacakmi?

Şehriyar

Şehriyar

Üye
Şimdiye kadar hiçbir üyeye şakayla bile seni banlarım gibi birşey demedim ben..
Ama moderatöre şakayla demişliğim var banlarım diye :)

anılbaran

anılbaran

Üye
Şimdilik tam okuyamadım ama abi şu dikkatimi çekti ''Praetor
Arkadaşlar bizim yönetim olarak üyelere hesap verme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.''

Bu malesef böyle değil özellikle de bana karşı .Böyle dik üyeler bana gıcık olan özellikle rambo olayı ve benim mod olmam neticsi ile benim hatamı aramaya çalışanlar bana bir güzel hesap soruyor cevap vermeyince ben suçlu oluyorum.Yok şuna niye cevap vermedin yok konuyu şöyle üst konu yaptın yok konumu niye çöpe taşındın yok mesajımı niye sildin yok şikayete şunu dedin .... diye bu liste uzayıp gider.

Yaşımın küçük olması neticesi ile üyeler beni hiç tınlamıyor azcık yaşım büyüyk olsaydı ha ben konuşmuşum ha başka ya da bir üye yani normal de bi ağırlığım olması lazım ooooo bunlar hiç beni dinlemiyor ki ... Aslın da bir sebeb daha onların içinden gelen biri olduğum için sanırım

askerin , komutana hesap sorması gibi bişi yani

yaren_dede

yaren_dede

Üye
pm şikayet sistemi yokmu şikayet panelini kullanıversinler herşeyi çok biliyorlar bunu akıl edememişmi acaba...
ayrıca hangi üyeden bahsediyorsunuz?

yaren_dede

yaren_dede

Üye
Şimdilik tam okuyamadım ama abi şu dikkatimi çekti ''Praetor
Arkadaşlar bizim yönetim olarak üyelere hesap verme yükümlülüğümüz bulunmamaktadır.''

Bu malesef böyle değil özellikle de bana karşı .Böyle dik üyeler bana gıcık olan özellikle rambo olayı ve benim mod olmam neticsi ile benim hatamı aramaya çalışanlar bana bir güzel hesap soruyor cevap vermeyince ben suçlu oluyorum.Yok şuna niye cevap vermedin yok konuyu şöyle üst konu yaptın yok konumu niye çöpe taşındın yok mesajımı niye sildin yok şikayete şunu dedin .... diye bu liste uzayıp gider.

ben pm alımıni kapattım artık gına geldi özel mesajla her adımımı sorguluyor adamlar

anılbaran

anılbaran

Üye

ben pm alımıni kapattım artık gına geldi özel mesajla her adımımı sorguluyor adamlar

bi ara bende kapattım ilk mod olduğum zamanlar....Sonra açtım tekrar, arada kapatmak lazım ama

anılbaran

anılbaran

Üye
Abi bi de bu konu kiminle alakalı :hmmm

yaren_dede

yaren_dede

Üye

bi ara bende kapattım ilk mod olduğum zamanlar....Sonra açtım tekrar, arada kapatmak lazım ama

Küfür edecek seviyeye getirdiler yani ya Küfür edecektim yada kapatacaktim sanırım doğru olanı yaptım :D

ANIL

ANIL

Admin
Profil bilgileri: Furkan Emekli - MaxiCep.Com :D

Benim özel mesajım açık ve öyle kalır umarım. Gelen soruları fırsat buldukça yanıtlarım. Bilmiyorsam bilmiyorum derim hiç uzatmam. Öyle gereksiz saçma özel mesaj atanda pek olmadı bana.

anılbaran

anılbaran

Üye
İşte bana saçma mesaj atanlar çok oluyor :D

xavxmaxi

xavxmaxi

Emekli Yönetici
Benim mesaj atanım bile yok :D

Sent with badaBoard!

• Beğen
Tepkiler: noss_bar
Samsunspor

Samsunspor

Emekli Yönetici
ben moderatorlerin ban hakkina sahip olduklarini bile gizli tutarim.. bunu ona soralim hangi mod demiş bakalim

anılbaran

anılbaran

Üye
Vallahi ben demedim :D İş bana kalır şimdi kesin yaşım küçük diye :zzz:

KayraBey

KayraBey

Üye
Sakin olmak lazım ama oda zor zanaat...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...