sis ve sisx Uygulamalarını Türkçeleştirme Anlatımı

Sponsorlu Bağlantılar

atarax29

Üye
ilyas abi aslında ekleme modunu öğrenmek istiyorum ama daha 1arpa yolu yol kadetemedim

h716043

h716043

Üye
sen biraz daha araştır bulamazsan ben sana öğretirim aslında alışırsan kolay gelir ilk başta zordur ama uğraşmaya değmez bence bi zaman sonra insanın kafası ağırıyor çünkü tek tek uğraşıyorsun zaman alır bide düşünsene uğraş uğraş sonra son anda yanlış yap hepsi çöpe ben bi ara uğraştım başıma geldi

atarax29

Üye
emeklerin karşılığı son anda kaybolunca eminim insanı çilden çıkarır. Ama yılmadan çalışmaya devam. Bir şey soracağım operanın anladığım kadarıyla herşeyini çözmüş sün. Kendi çabaların la mi hallettin bu operayı yardım aldın mi bende ona göre yol çizeyim kendime deneme yapmaktan bir hal oldum doğrusu.

h716043

h716043

Üye
kendim kimseden yardım almadım zamanında bazı kişilerden yardım istedim yardım etmediler şimdiye kadar bulduklarımin hepsini kendim buldum ha benden alanlar var kendi adına yayınlıyorlar yayınlasinlar ama olsun sonuçta biliyorumki ben yaptım oda bana yeter

Mert045

Mert045

Üye
Sensation senin verdiğin zntxhan dokunmatik te çalışmıyor virtual keyle bile ben bi tane buldum o çalışıyor virtual keyle buyur bunu konuya ekle denendi :o

atarax29

Üye
yiğidi öldür ama hakkını ver demişler bence çok doğru söz kimin hakkı ise onda kalmalı telif hakkı. :)

Mert045

Mert045

Üye
kendim kimseden yardım almadım zamanında bazı kişilerden yardım istedim yardım etmediler şimdiye kadar bulduklarımin hepsini kendim buldum ha benden alanlar var kendi adına yayınlıyorlar yayınlasinlar ama olsun sonuçta biliyorumki ben yaptım oda bana yeter

Evet haklısın sende bize biraz yardımcı olsan iyi olcak hani :D bana faceden anlatmıştın ama ben anlamadım . Şimdi kendim deneme yanılma yoluyla yapmaya çalışıyorum . Ama yinede anlattin bana yol gösterdin oda yeter . Teşekkürler .

h716043

h716043

Üye
ekleme modunu kimse yazmassa ben resimli olarak buraya yazarım baksana konu sahibi baya bi yazmış ınanki ben bukadar yazmam

h716043

h716043

Üye
mert ınanki senin gibi çok kişi var hepsiyle nasıl uzun uzun ilgileneyim sen şöyle

atarax29

Üye
olsun yol göster yeter bizde biraz uğraşalım olur inşallah

atarax29

Üye
ayrıca facede yoksun hayırdır

h716043

h716043

Üye
niye olabilir sence faceyi tamamen sildim artık çekiliyorum size bırakıyorum o yüzden nasıl yapıldığını sizlere yazıyorum artık siz kendimiz yaparsınız eski grubu neden kapattım biliyorsun

atarax29

Üye
hayırlısı olsun. Herşey saygı sevgi içinde olması lazım. Anlıyorum seni . Paylaşımlarını artık maxiden takip edecez.

Mert045

Mert045

Üye
sen bir sürü kişiyi bırak bana anlat :D şuan yapmaya uğraşıyorum unpack.exe çıktı gerisini yaşamadım :)

h716043

h716043

Üye
evet ramazan artık burdan
Mert onlarda merti bırak diyor :)

Mert045

Mert045

Üye
şimdi yardım et biraz ya . Unpack çıkardım exeyi xplore geldim adını hallettim daha sonra ne yapcam

atarax29

Üye
ilyas abi düzelteyim halıl. daha yeniyim tabi buralarda ismim yanlış olabiliyor önemli dil ama

h716043

h716043

Üye
serveri yazdınmi oraya

atarax29

Üye
mert çok sabırsızsın hi hi hi

h716043

h716043

Üye
mert konuyu dağıtmayalim arkadaşın ben daha sonra resimli bi şekilde siteye yazarım