sınırsız cepnet 96kbps'ye ulaşan varmı...

Sponsorlu Bağlantılar

Malamadrı

Malamadrı

Üye
iyide nasıl bakılıyo söyleyin bizde bakalım

---------- Eklendi @ 12:00:42 ---------- Yazıldı @ 12:00:27 ----------

nereden bakılıyo

---------- Eklendi @ 12:25:10 ---------- Yazıldı @ 12:00:42 ----------

kimse bilmiyor galiba :)

yaren_dede

yaren_dede

Üye
ya artık kimseye internet hızımla ilgili birşey söylemiyecegim gereksiz bir muhabbet olup çıkıyor bana yetiyor oda bana yeter yetmeyen hızı beğenmeyen arkadaşlarda operatör değiştirip daha hızlı tarifelere geçsin yani

Malamadrı

Malamadrı

Üye
yaren dede yi kızdırmayın :)

erkanyk06

Üye

yalan söyediğimi ima etmişsin ama daha beni tanımıyorsun bile,
bu konuda ne kadar bilgilisin kaç mb indirmesi gerekiyor acaba bir kaynak göster bilelim telefonunda sende kalsın satıp parasıyla hızlı internet satın alabilirsin

Sen ilk önce hız sınırını ögren ondan sonra bana soru sor tamam 2dk 1 mb indirebiliyon

punisher123

punisher123

Üye

mesaj bana ise 3g kapalı çok şarj yediği için kullanmıyorum tabi seni bilemem
Arkadaşım yanlış anlama,Eğer araştırırsan 2g/edge ile ulaşılacak maximum hızın 236.8 kbit/s olduğunu görürsün,oda yaklaşık 25-26 kb yapıyor saniyede,Yani anlayacağın 1mbite ulaşması imkansız (Kavramlarda karışıklık olmasın dakikada 1 megabyte indiremezsin demedim) 1mbit demek saniyede 120 kb indirmek demek.

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum boşver zaten ne veriyolarsa onu kullanıyoruz yapıcak birşey yok
ttnet bile 8 diyor 5 göremiyoruz
arayıncada alt yapı diyor bölge diyor çıkıyor işin içinden türkiyede işler böyle yürüyor söz verilir ama tutulmaz

punisher123

punisher123

Üye
Evet türkiyede öncelik müşteriyi kazıklamak,Yıl olmuş 2012 hala verdikleri hıza bak..

tayfun38

Üye
dostum boşver zaten ne veriyolarsa onu kullanıyoruz yapıcak birşey yok
ttnet bile 8 diyor 5 göremiyoruz
arayıncada alt yapı diyor bölge diyor çıkıyor işin içinden türkiyede işler böyle yürüyor söz verilir ama tutulmaz

ttnet 8 diyo ama biz saniyede 1.2 mb gördük yani kaç mbit eder bilmiyorum ama 8den fazla ona eminim :D siz ttnet'E güvenin derim :D

yaren_dede

yaren_dede

Üye
dostum sana vermiş bana vermemiş onu diyorum herkes farklı birşey söylüyor
onu anlatmaya çalışıyorum

smart07

Üye
Arkadaşlar merhaba,

Hattımı vodafone a taşıyacağım ve sınırsız internet paketini kullanmak istiyorum. Paketi genellikle nimbuz ve skype programları için kullanacağm /sesli aramalar için/. 96 kbps internet işimi görür mü? Bu iki programı da bu hız ile sorunsuz kullanabilir miyim?

Teşekkürler

Mert045

Mert045

Üye

ama cepnet değil turkcell hat :)

---------- Eklendi @ 20:43:52 ---------- Yazıldı @ 20:43:00 ----------

Arkadaşlar merhaba,

Hattımı vodafone a taşıyacağım ve sınırsız internet paketini kullanmak istiyorum. Paketi genellikle nimbuz ve skype programları için kullanacağm /sesli aramalar için/. 96 kbps internet işimi görür mü? Bu iki programı da bu hız ile sorunsuz kullanabilir miyim?

Teşekkürler

Bence görmez.

AHMED...

AHMED...

Üye
ben vodafon kullanırken hiç bir zaman o hiza ulaşamadım

Malamadrı

Malamadrı

Üye
yeterlidir geç vodafone ye

phasan

phasan

Üye
Arkadaşlar merhaba,

Teşekkürler

arkadaşım sadece bunları yapacaksan rahat yeter ben cepnet skype kullandım

yunus1309

yunus1309

Üye
    Konu Sahibi

ama cepnet değil turkcell hat :)

---------- Eklendi @ 20:43:52 ---------- Yazıldı @ 20:43:00 ----------

Bence görmez.

Ben cepnet ilk 100 de 3470 gördüm 100mb sonra ölçüm yaptım 800 civarına düştü ama ölçüm yaptığın programa göre hız farkediyo ben operada ölçüm yaptım kendi web tarayıcısında ilk 100 de 320 yi geçemedi opera çok etkili internet konusunda hatta ayarlardan görüntü kalitesini düşük olarak ayarlarsanız tadından yenmez

punisher123

punisher123

Üye
Sanırım arkadaşlar arasında 96kbps hızı saniyede 96kb dosya indirecek zannedenler var,Hayır saniyede 12-15kb civarı bi hıza denk geliyor 96kbps.

okanbiz

okanbiz

Üye
evet telefonun kendi real playeri üzerinden en düşük kalitede youtubeden video izleyebilirsin ve çok rahat bir şekilde şöyleki arkadaşlar bende c5-03 var size şöyle anlatayım hemen m.youtubeden bi videoyu izleyin hemen video izleme yerinin altında switch to standart video player yazar tıklayın sonra açılan sayfada videonun resminin üstüne tıkladığınız takdirde çok rahat bir şekilde düşük kalitede youtubeden video izlersiniz arkadaşlar denedim ve sorunsuz bir şekilde izleniyor düşük kalitede tv için w ww. antensiztv. com /bada tv (link paylaşmam daha aktif edilmediği için linki böyle paylaştım arkadaşlar özür dilerim) adresine girdiğiniz takdirde çok rahat şekilde izlersiniz hızım 16 kilobyte kadar ve rahat bi şekilde izleyebiliyorum bi deneyin arkadaşlar . . . .

kinng

kinng

Üye
2g de turkcelde saniyede 24kb gordum

izmitli1983

izmitli1983

Üye
zenginin malı züğürtün çenesini yorar misali :)) operotörlerin demek istedigi ne kadar ekmek o kadar köfte:)) hade şimdi kaybolun

Üst Alt