Sınav

Sponsorlu Bağlantılar

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi
LYS merkez patlıyor herkes desene :D

Mert

Mert

Üye
4 yıl ilk okul 4 yil orta okul 4 yil lise 4 yil universite 2 yil master 2 yil g.master 20 ymiş pardon :ehe
ilk 12 yılda sıkıntı yok da geri kalan kısmı 8 yılda tamamlamak soru işareti :D zaten piyasaya atılmak istiyorsan okuduğun bölüme bağlı olarak yüksek lisansa bile çok gerek olmuyor.

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi
ilk 12 yılda sıkıntı yok da geri kalan kısmı 8 yılda tamamlamak soru işareti :D zaten piyasaya atılmak istiyorsan okuduğun bölüme bağlı olarak yüksek lisansa bile çok gerek olmuyor.

Rygebin

Rygebin

Üye
ilk 12 yılda sıkıntı yok da geri kalan kısmı 8 yılda tamamlamak soru işareti :D zaten piyasaya atılmak istiyorsan okuduğun bölüme bağlı olarak yüksek lisansa bile çok gerek olmuyor.[/QUOT bilmeme :D
Hukuk istiyorum artik :D

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

ÜÇÜNCÜ_SAHIŞ

Üye
ben teoga girdim ilki kolay ama ikinciye çalış
ben 380 aldım havam olsun. d

Türk-X

Türk-X

Üye
Kesinlikle çalışma şeklini değiştirme çok iyi böyle devam et, kendimden örnek vereyim;

İlkokulda hiç ders çalışmazdım ders yerine faklı şeylerle uğraşırdım (ki buna şimdi çok pişmanım).En yakın arkadaşım ta 6.sınıftan dersaneye gidip işi ciddiye almaya başlamıştı. SONUÇ; o güzel bir anadolu lisesine yerleşti ben endüstri meslek lisesine yerleştim ve şimdi o istanbul teknik üniversitesinde makine mühendisliği okurken ben kötü bir üniversitede otomotiv teknolojisi okuyorum.

Yolun açık olsun.:oke:

UpOneTR

UpOneTR

Üye
Vay anasını be şuan iki üni okuyorum sbs be ne günlerdi :) 340 falandı 3 senenin ortalaması

cihanata_1

cihanata_1

Üye
2.teog sınavına girenlerdenim şuan anadolu lisesi okuyorum rahat ol bence hedefine ulaşacaksın:)

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi
PALA.

PALA.

Üye
hayatım çok kötü hedeflerimin hiçbirine ulaşamadım ama olsun :)
Burası Türkiye, okumanın boş kabul edildiği yer. Öyle kişiler var ki, doğru düzgün lise bile okumamış yada sadece kağıt üzerinde okumuş, torpil ve yalakalık yaparak, hak edenlerden çok daha iyi yerlere geliyor, sonra da kendisinden daha iyi olanları kullanıp kullanıp ayağını kaydırıyorlar...

Mücadele vermiş insanlar kaybetsede mutlu olurlar, hayatın başından sonuna kadar pes etmeyin, mücadeleye devam edin, elbet birgün karşılığını da alırsınız, hayata bakış açınız farklı olur. Kendisini geliştiren insan ömür boyu öğrenci kalmayı da bilmelidir.

Üst Alt