Sınav

Sponsorlu Bağlantılar

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi
Sınav
Arkadaşlar sizin zamanınızda SBS nasıldı ? Bu sene TEOGa girecem. Çok zorluyor mu adamı ?

Yunkaai

Yunkaai

Üye
Biz sbs ye ilk giren nesildik. Zamanında 3 sene ortalamam 404 dü. akyurt ve bala anadolu tutuyodu ama gitmemiştim. Teog hakkında bir bilgim yok.
Biz sbs ye ilk giren nesildik. Zamanında 3 sene ortalamam 404 dü. akyurt ve bala anadolu tutuyodu ama gitmemiştim. Teog hakkında bir bilgim yok.

Joker.

Joker.

Üye
SBS son giren nesilde bizdik.En zor soruda bizim nesile denk gelmişti galiba 470 filan almıştım.Bizden sonra teog oldu soruları gerçekten çok kolaydı.Düzenli çalışan günlük sadece 100 soru çözen biri rahatlıkla full çekebilir.

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi
:tşk: umarım o kadar kolay geçer. Günlük 100 soru değilde her konudan 200 test çözüyorum övünmek gibi olmasın :D

salock

salock

Üye
Tüm dersler kitabını 2 günde bitrmiştim. O yüzden değişik değişik kaynaklar alıp çözüyorum.
aman kardeşim alt tarafı teog kendini hırpalama o kadar ben sbs ye girdiğim senelerde hiç aşırı çalışmazdım ama 487 ort. tutturmuştum

Rygebin

Rygebin

Üye
Kişiden kişiye değişir kebsimi parçalayıp 370 aldım evet. Biraz da anlama kapasitene bağli

Jus7ice

Jus7ice

Üye
çalışma şeklini görüyorumda böyle devam et yeter :D

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi
380 biraz düşük değil mi ? @kaankulahli
Hedefim Fen bakalım ne olacak..

KAYIP-ADAM

Üye
teog sınavı zor bi sınav değil o kadar ama tabi çalışırsan. 2 güne 6 sınava giriliyordu sanırım.

Perşembe : Türkçe , Din , İngilizce
Cuma : Fen , Matematik , İnkılap olması gerekiyor.

çok fazla sıkmana gerek yok kendini soruların oldukça basit.
çalışma şeklin güzel skılmıyorsan devam et :D

Hermaphroditos

Hermaphroditos

Üye
    Konu Sahibi
teog sınavı zor bi sınav değil o kadar ama tabi çalışırsan. 2 güne 6 sınava giriliyordu sanırım.

Perşembe : Türkçe , Din , İngilizce
Cuma : Fen , Matematik , İnkılap olması gerekiyor.

çok fazla sıkmana gerek yok kendini soruların oldukça basit.
çalışma şeklin güzel skılmıyorsan devam et :D
Sıkılmak değilde resmen patlıyorum :D Ders çalışmayı bırakınca kafam patlıyacak gibi oluyor. Yakında fan taktırcam sanırım kafamın içine :D Biraz azaltmayı düşünüyorum.

zombaka

zombaka

Üye
Ben sbs de 192 mi ne almıştım

KAYIP-ADAM

Üye
Sıkılmak değilde resmen patlıyorum :D Ders çalışmayı bırakınca kafam patlıyacak gibi oluyor. Yakında fan taktırcam sanırım kafamın içine :D Biraz azaltmayı düşünüyorum.
çalışma şeklin gayet güzel mesela ben asla öle bir şey yapamam çünkü sıkılırım ama senin ki biraz aşırıya kaçmış. Full çekersin diye düşünüyorum ben 1 saat çalışıp sıkılırım genelde :D
günde 1 saat çalışsan zaten yeterli olur diye düşünüyorum çok sıkmana gerek yok kendini o kadar bi plan yap 1-2 saat çalış sana uygun olarak çalış. :D

Mert

Mert

Üye
sbs'lerden üniversiteye, yaşlandık lan!

• Beğen
Tepkiler: Hermaphroditos, KAYIP-ADAM ve kaankulahli

KAYIP-ADAM

Üye
şimdi ygs ile lys de kalkacakmış diye duydum. Lise notlarına göre üniversite'ye gireceksin ve teog gibi bir sistem gelecek.

CsWqIve34

Üye
gecen sene sorularuina iyi bak

Üst Alt