Simfree beyaz iphone 4 32gb 650tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
can karayel

can karayel

Üye
    Konu Sahibi
Simfree beyaz iphone 4 32gb 650tl
Cihaz 1 yil once alinmistir. 2012 yili temmuz ayinda sivi temasi olmustur ve garantisi sadece alindigi ulkede gecerli oldugu icin ozel bir teknik servise verilmistir. Temmuz ayindan beri cihaz kullanilmadi ici temizlenip yeni parcalar icin bekletildi. 2 gun once onarimi tamamlandi su an cihazi kullaniyorum.
Cihazda 2 adet sorun vardir. O yuzden fiyati bu kadar alcak tuttum.
1-kameralar calismiyor. Tamiri icin cok ciddi rakamlar istediler yaptirmadim.
2-ekran parlakligini yarinin altina indirince parlaklik dengesizlesiyor. Parlakligi en aza getirince ekran tamamen karariyor. Parlakligi yarinin ustunde kullaninca sikinti olmuyor sorunsuz kullaniliyor. (otomatik parlakligi devre disi birakmaniz gerekiyor)

Bunun disinda hicbir sorunu yoktur. Acik acik tum sorunlarini yazdim.
Kutusu ve icerigi eksiksiz duruyor. Aksesuarlarin hepsi orijinal. Alindigi gunden beri ekrani koruyucu ile kullanildi. Ekraninda kilcal denecek bir cizik bile yoktur. Arkasi da ayni sekilde ekrani gibi tertemizdir. Metal cercevede 2 adet cizik vardir onun disinda tertemizdir. Fiyat olarak 650 tl istiyorum. Gayet uygun soyledigimi dusunuyorum. Takas olarak sadece samsung galaxy nexus olur. Diger telefonlarla takas dusunmuyorum. Aras kargo ile kapida odemeli gonderebilirim. Alanya veya gaziantep ici elden teslim edebilirim.
Fotograf ve videoyu birkac gune eklerim su an seyahatte oldugum icin ekleyemiyorum. Alana simdiden hayirli olsun.

düzeltme: Dün fark ettim. cihazın kamerası çalışıyor. orijinal kamera uygulaması ile çalışmıyor ancak app store dan indirilen herhangi bir kamera uygulaması ile çalışıyor. ön kamera çalışmıyor ancak arka kamera eskisi gibi sağlam çalışıyor. belki de yazılımsal bir sorundur müsait olunca restore edip deneyeceğim. Birazdan video da ekleyeceğim.

esokmen

esokmen

Üye
Urunun gorsellerini ilana eklemelisin.. Hayirli satislar

Cezzbedici3

Cezzbedici3

Üye
24 saat içerisinde ilanınızı düzenleyiniz:ünlem:

can karayel

can karayel

Üye
    Konu Sahibi
Fotoğraflar eklenmiştir en kısa sürede video da eklenecektir.

Bberkan40

Üye
Pahali.

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Millet niye bozuk teli alıp kafayı yesin ilan sahibi sen olsan alırmıydın böyle bi telefon :))açıkçası 200 tlde olsa vermem ..

can karayel

can karayel

Üye
    Konu Sahibi
Millet niye bozuk teli alıp kafayı yesin ilan sahibi sen olsan alırmıydın böyle bi telefon :))açıkçası 200 tlde olsa vermem ..

Birinin alıp almaması önemli değil ben ilanımı yaptım. Şu an telefonumu kullanıyorum zaten satılana kadar da kullanırım. Ben olsam ben de almazdım tamir görmüş telefonu ama bütçesi kısıtlı olup ön kameraya önem vermeyenler için uygun bir telefon.

Senin için pahalı olabilir, bir başkası için de pahalı olabilir ama satabileceğim en uygun fiyatı yazdım. Ben sadece tamiri için 300 lira ücret ödedim 650 liranın altında satmak mantıksız olmaz mı? bana neredeyse 1900 liraya mal oldu bu telefon daha düşük fiyata satacağıma birine hediye ederdim. Kaldı ki öyle büyük problemleri yok bu telefonun. yalnızca ön kamerası çalışmıyor ve parlaklığı yarının üzerinde kullanmak gerekiyor. Yine de sonuçta tamirli telefon ben de olsam almadan önce çok düşünürdüm.

TuRKGuCu

TuRKGuCu

Üye
Sende haklısın kardeşim sakın bni yanlış anlama kndi düşüncemi yazdm. Hayırlı satışlar.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...