Satılık / Takas Sorunsuz,Tertemiz Nexus 4 16GB

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
mtrkmn61

mtrkmn61

Üye
    Konu Sahibi
Sorunsuz,Tertemiz Nexus 4 16GB
Merhaba arkadaslar telefonumda nokta cizik yok desem yeridir sifir niyetine alip kullanabilirsiniz telefonum full kutuludur. herhangi bir sorunu yoktur. kendi kullandgm cihazdir. Cihazimi oncelik olarak takaslamak istiyorum. Cihazimin garanti durumu pek bilmiyorum ama sanirim bi kac ay vardir. 301K seridir telefonda ekranda nokta cizik yoktur zaten jelatinleri vardir.
onceligim takastir. Takas teklifleriniz degerlendirilir piyasadan haberim var az cok biliyorum lutfen sacma teklifler etmeyin..
takasta onceliklerim Huawei p6,Htc One,Xperia Z,ZR,ZL,Iphone5
takasta telefonun durumuna göre alti-üstü konusulup anlasilir zaten.

Lg Nexus4ün farki ve avantaji nedir?
Lg nexus4 Google ile ortaklasa cikarttigi bir telefondur ve saf androiddir. Yani launcher ivir zivir reklamlar fln yoktur telefonda 4 cekirdek 2 gb ram vardir ve bosta ki ram miktari bende 1.2den asagi dusmuyor Resim koyma geregi suanda duymuyorum dedigim gibi sifir gibi tertemizdir cizik bulamazsiniz desem yeridir belki gunes altinda asagidan arka tarafta bi kac kilcal cizik ya gorursunuz ya goremezsiniz o derecede yani.
Not: Son guncelleme olan 4.4.4 de gelmistir.

icinde ki uygulamalara gelince;"Mx Player,zedge,Lig TV,Sahibinden,Dolphin tarayici,facebook,Facebook messenger,Twitter,Fouraquare,Instagram,Line,dead trigger 2,Subwaf Surfes,Candy Crush,Infinte Flight imülator Fast farious 6,Whatsapp "bunca uygulamalra ragmen telde hala bosta ki ram miktari 1,2gbden asagi dusmuyor amcamin oglunda g2 var neredeyse bunun yarisi kadar uygulamasi var bosta ki ram miktari 800mblerde... ve 5.0 sürümüne kadar güncelleme almasi bekleniyor resmi olarak daha sonra stock,custom romlarla bu 6-hatta 7yi de bulur :)
siteden mesajla ulasin gun icerisinde cevap verilir...
isteyen olursa whatsappden resimleri de atablrm

Sahibinden.com ilan Numarasi 160793463
Arkadaslar sahibindendeki ilan eskidir. garanti olayini yanlis yazdim...
istedigim fiyat 700TLdir.

NOT: ben istanbuldayim arkadaslar takas yapacagimiz kiside istanbulda olursa cok iyi olur. Her iki tarafta cihazlari görerek almis olur. Kimsenin aklinda da süphe bulunmaz.

muhammettvurucu

muhammettvurucu

Üye
Kurallar gereği resim ekleyiniz

Kadir Cem

Kadir Cem

Üye
discovery + para ?

Omer fb

Omer fb

Üye
ultraturk' Alıntı:
Merhaba arkadaslar telefonumda nokta cizik yok desem yeridir sifir niyetine alip kullanabilirsiniz telefonum fu ll kutuludur. herhangi bir sorunu yoktur. kendi kullandgm cihazdir. Cihazimi oncelik olarak takaslamak istiyorum. Cihazimin garanti durumu pek bilmiyorum ama sanirim bi kac ay vardir. 301K seridir telefonda ekranda nokta cizik yoktur zaten jelatinleri vardir.
onceligim takastir. Takas teklifleriniz degerlendirilir piyasadan haberim var az cok biliyorum lutfen sacma teklifler etmeyin..
takasta onceliklerim Huawei p6,Htc One,Xperia Z,ZR,ZL,Iphone5
takasta telefonun durumuna göre alti-üstü konusulup anlasilir zaten.

Lg Nexus4ün farki ve avantaji nedir?
Lg nexus4 Google ile ortaklasa cikarttigi bir telefondur ve saf androiddir. Yani launcher ivir zivir reklamlar fln yoktur telefonda 4 cekirdek 2 gb ram vardir ve bosta ki ram miktari bende 1.2den asagi dusmuyor Resim koyma geregi suanda duymuyorum dedigim gibi sifir gibi tertemizdir cizik bulamazsiniz desem yeridir belki gunes altinda asagidan arka tarafta bi kac kilcal cizik ya gorursunuz ya goremezsiniz o derecede yani.
Not: Son guncelleme olan 4.4.4 de gelmistir.

icinde ki uygulamalara gelince;"Mx Player,zedge,Lig TV,Sahibinden,Dolphin tarayici,facebook,Facebook messenger,Twitter,Fouraquare,Instagram,Line,dead trigger 2,Subwaf Surfes,Candy Crush,Infinte Flight imülator Fast farious 6,Whatsapp "bunca uygulamalra ragmen telde hala bosta ki ram miktari 1,2gbden asagi dusmuyor amcamin oglunda g2 var neredeyse bunun yarisi kadar uygulamasi var bosta ki ram miktari 800mblerde... ve 5.0 sürümüne kadar güncelleme almasi bekleniyor resmi olarak daha sonra stock,custom romlarla bu 6-hatta 7yi de bulur :)
siteden mesajla ulasin gun icerisinde cevap verilir...
isteyen olursa whatsappden resimleri de atablrm

Sahibinden.com ilan Numarasi 160793463
Arkadaslar sahibindendeki ilan eskidir. garanti olayini yanlis yazdim...
istedigim fiyat 700TLdir.

NOT: ben istanbuldayim arkadaslar takas yapacagimiz kiside istanbulda olursa cok iyi olur. Her iki tarafta cihazlari görerek almis olur. Kimsenin aklinda da süphe bulunmaz.
Pahali demisin haci gerci

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...