Satılık / Takas Apple Iphone 5 16 GB Izmir

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

LordSeco35

Üye
    Konu Sahibi
Apple Iphone 5 16 GB Izmir
Arkadaslar cihazi aldigimda kilit tusu bozuktu. Serviste sifir cihazla degisim yapildi kulaklikta ayni sekilde. Orjinal spigen ve belkin kiliflariyla kullanildi. Ekrandaki film ve camlari duzenli degistirdim. Cihazin sikintisi yoktur. Sifirdan farkida yoktur. Ezil cizik vuruk yoktur. Sadece kulaklik girisinin orda forografimida cektim nokta nazarlik mi desem nasil oldu bilmiyorum. Arkadada film vardir ondan cizik gorulebilir kasada yoktur. Kulakligini hic kullanmadim. Sarj aleti orjinaldir fakat kopmalar kronik sorun oldugu icin bantladim sorunsuz calismaktadir. 900 lira istiyoruz kiliflariyla vericem. 5S yada 6 ile takas olur izmir ici. Uzay grisiyle.sacma tekliflerle gelmeyin 5s in ustune 500 isteyenler var. Takas olursa kulakligimi alirim. Yani kulakliklari takas etmeyiz. Karsi tarafin istegine gore sarj aletleride takas olmaz. +si icin mesaj atabilirsiniz. Ilk jelatini durmaktadir.Touch id tusu aldim gorsel olarak 5s benzemektedir. Cihaz 5'tir. Sehirdisina ptt kargo kapida odeme ile yolllabilirim. Masraflari karsilamaniz sartiyla
900 TL
Resimler

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...