Satilik - iphone 4 - 32gb - simfree - kayitli- 950 tl

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

FRAPSDH

Üye
    Konu Sahibi
Satilik - iphone 4 - 32gb - simfree - kayitli- 950 tl
Merhaba arkadaşlar , bir arkadaşıma ait 32gb iphone 4 u satışa çıkarıyoruz. Cihaz 2011 üretimli bir cihazdır ve pil durumu gayet iyidir.
Bazı iphone larda olan sarımtırak ekran veya sarı lekeler vs yoktur. Beyazlar led tv gibi bembeyazdır buna dikkat eden arkadaşlar var o yüzden yazıyorum.
Ve ilk çıkan 2010 iphone4 lerin bazılarında olan anten çekmeme gibi problemleri yoktur.
Cihazda son sürüm ios 5.1.1 yüklüdür.

Cihaz hiçbir şekilde Tamir görmemiştir. Cihazı elden görün inceleyin ....

2011 ağustos ayında satın alınıp Türkiyeye getirilmiştir. Pasaport kaydı onaylı ve sağlamdır 1 yıldır hiçbir sorun çıkmadan kulanılmıştır.Pasaport kayıt belgeleri vardır ve alıcıya teslim edilecektir. Cihazı geçen yıl alan kişi kaydı yurtdışından gelen komşusunun üzerine yapmış. Pasaporttan düşme gibi bir sorun çıkacağını sanmıyorum.

Cihaz sıfır olarak alındığı ilk ay içinde jelatinsiz kulanılmıştır. Bu yüzden önünde ve arkadasında birkaç çizik olmuş daha sonra jelatinli olarak kullanılmıştır. Şuan önünde ve arkasında mat jelatin vardır.Genel olarak temiz durumdadır.

Yanında kutu , şarj aleti , usb kablo ve Orjinal APPLE İPOD kulaklığı verilecektir.

Fotoğraflar cihazın kendisine aittir.Temsili değildir. SAdece istanbul içi elden teslim vardır.
Fiyatı zaten uygundur , bu fiyata forumda 16 gb kayıtlı cihazlar satılıyor. Hatta 200 lira aşağısına ancak 16gb ,geveyli ve kayıtsız cihazları bulabilirsiniz. Bu cihaz hattını tak ve kullan, size sadece cihazın keyfini çıkartmak kalıyor

Fiyat 950 Tl dir. Takas ve pazarlık teklif etmezseniz sevinirim. Telefon numaram : 0555 565 27 68

- - - Eklendi - - -

gogis

gogis

Üye
çok pahalı dostum çizikli bi cihaza göre

FRAPSDH

Üye
    Konu Sahibi
Not: Ciddi alicilar dişinda kimse ilana yorum yapmasin .fakat alici iseniz her türlu sorunuza yanit veririm . Tum mesajlara geri donus yapiyorum . İyi alisverisler

FRAPSDH

Üye
    Konu Sahibi
925 lira olmuştur. İlan günceldir

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt