silinen hafıza kartındaki verileri geri getirmek

Sponsorlu Bağlantılar

sedef92

Üye
merhaba..ya bu muthis bi program ama ben tatil fotograflarımı sıldım yanlıslıkla hafıza kartından bu programı yukledım gerı yuklemek ıcın...ama sıldıgım butun dıger fotolar geldi.asıl aradıklarım yok...bunun sebebi nedir??ne yapmam lazım...lutfen bana yardım edin...tesekkur ederim

--------------- Ekleme ---------------

sorunu ben buldum galiba ama cozumu bulamıyorum..sanırım aradıgım fotograflar telefon hafızasındayken silinmis.onları geri getiremiyo muyuz?..nolurr acil yardımmm.....

Lacrymosa

Üye
merhaba..ya bu muthis bi program ama ben tatil fotograflarımı sıldım yanlıslıkla hafıza kartından bu programı yukledım gerı yuklemek ıcın...ama sıldıgım butun dıger fotolar geldi.asıl aradıklarım yok...bunun sebebi nedir??ne yapmam lazım...lutfen bana yardım edin...tesekkur ederim

sorunu ben buldum galiba ama cozumu bulamıyorum..sanırım aradıgım fotograflar telefon hafızasındayken silinmis.onları geri getiremiyo muyuz?..nolurr acil yardımmm.....

Telefonu bilgisayara USB ile bağlayın. Bilgisayarın telefon hafızasını görmesini sağlayın. (Hafıza kartını çıkartın.) Aynı işlemi telefon hafızasına uygulayın.

sedef92

Üye
cookk tesekkur ederim...fotograflarımı buldum..ama yukleyemiyorum...benden o programı satın almamı istiyor.ne yapmam lazım??...tekrar tesekkur ederim...yardımınızı beklicem.

merhaba tekrar...ben hallettim fotograflarımın yarısını da olsa sayenızde kurtardım.cok mutlu oldum...cok tesekkur ederim...iyi calısmalar...

oxo3455

oxo3455

Üye
Tşkler

uzunefe_51

Üye
teşekk

uzunefe_51

Üye
eyvallah

canbey06

canbey06

Üye
teşekkürler

Tuncay.erol

Tuncay.erol

Üye
Yararlı bir program bende fullu var yakın zamanda koyucam

terminator23

Üye
2 yıl once kaybetiğim fotoları bulduum

silestra

Üye
ya bunu yapan kımse bravo ama bak dalgana

3xlarge

Üye
indirdim açmaya çalıştım ama internet sayfası açılıyo ileri dediğimde , özel mesajdan yardımcı olabilecek var mı acaba?

edr_patron

Üye
kldklsafşldkjsvhsefoıunv

ceyda@

Üye
bu programla hafıza kartından silinen mesajlar da geri gelir mi acabaaa ??

logosin

logosin

Üye
biçimlendirdigimiz hafıza kartındaki resimleri nasıl geri getircem yardım edin

efooooo

efooooo

Üye
bırısı de sıfresını verse program demo kardesım sıfre yokmu bunun

ramazan_çimen

ramazan_çimen

Üye
sa. ark. tel hafıza kartını biçimlendireyim dedim hafıza kartındaki video .mp3 pro. felan pc ye kopyaladım ancak resimleri unutmuşum ve silindi çok özel resimlerim vardı ve silinmiş oldu epeyce pro. denedim ve olmadı bi resimli anlatımla yardım eden olursa çok teşekkr ederim lütfen yardım edin

Üst Alt