silinen hafıza kartındaki verileri geri getirmek

Sponsorlu Bağlantılar

CECİLE

Üye
inşallah işe yarar

asezdram

Üye
saol kardeşim 1 deniycem işimi görürse cok süper olur valla

seriouseagle

Üye
sağolasın şu an deniyorum umarım o eski fotoğrafımı bulabilir

urfalı276327

Üye
tşk kardeşim Allah razı olsun

canum

Üye
Arkadaslar tl hafıza kartına biçimlendir dedim tüm resimlerim silindi geri nasıl getirebilirmi lütfen acil cvp

sefface

Üye
pc in virüs görmesin. tşkr

vanlı heci

Üye
madem böyle bi program yapmışsanızsa altınada türkce açıklama yazınızzzz biz türkiyedeyizzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz

badstudent

Üye
ya bu programı kayıt edemiyoruz yardım edebilecekmisiniz ...

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
d900i icın gecerlımı

Süheyla1

Üye
Benim Nokıa 6300 model cep telefonum var. Hafıza kartından sadece fotoğrafları silmek istedim ama kızıma ait videolar da silindi. Bunu geri alabilmek için yukarıdaki programı yüklesem geri alabilir miyim ve yükledikten sonra ne yapmam gerekiyor. Hafıza kartını bilgisayara takıp bu kartın içinde mi programı çalıştırmalıyım yardımcı olabilir misiniz?

--------------- Ekleme ---------------

Tekrar merhaba kimse cevap yazmamış ama ben dün akşam denedim bunun gibi ne kadar program varsa hepsi ücretli. Silinen kayıtları buluyor fakat programı satın almadan kaydedemiyorsunuz. Benim anlamadığım madem böyle bir durum var burada neden sanki hemen kaydedebiliyoruz gibi anlatılıyor neden acaba arkadaşlar bizi uyarmadılar satın almanız gerek diye!!!!

federiko68

Üye
çok teşekkür ederim kardeşlerim benim helal olsun hepinize

halil1024

halil1024

Üye
hafıza kartınız bi şekilde silindimi verileriniz mi lazım alın size süper bi program daha...

bunu yükleyin verilerinize kavuşun...

EMEGE SAYGI....:oke:
çok saol

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
sagol dostum

fotoemre2006

Üye
SLM arkadaşlar nasilsiniz paylaşim icin tşk kusurabakmayın ben programı indirdim ama kaydedemiyorum demo olduğu icin nedense

cevaplarinizi bekliyorum arkadaşlar acil

romans01

Üye
türk üçünede deditirme..bi işe yaramaz

dercemili

dercemili

Üye
demoya eline sağlık demem arkadaş...

Amedly Fatih

Amedly Fatih

Kapalı Hesap
d900i icinde gecerlımı acaba

kozalak_06

Üye
resimleri buldum ama karta nasıl taşıyacagımı bilmiyorum yardımcı olabilirmisiniz

neyzenz

Üye
kardeş emeklerini sağlık. virüs tarayıcı ne var ne yok hepsini silmiş inşallah geri getireceğim. çok teşekkür ederim

gençler demo olmayanında da şifre istedi şifresi olan varmı ?

betül yıldırım

Üye
arkdslarrr ya samsung u600 kartımdakıler sılındı alamıorum geri:S yardımcı olurmusunuzzzzzzz =(

Üst Alt