silinen hafıza kartındaki verileri geri getirmek

Sponsorlu Bağlantılar

batusXXX

Üye
baba ben video resim fln kurtarmak istemiyorum yaa hafıza kartımdaki msjları kurtarmak istiyorum nolur bana bi yardım yaa çok önemli bunu bana sağlayan arkadaş dilesin benden ne dilerse...:(

AnDreyLaurRenTe

AnDreyLaurRenTe

Üye
quzel bı paylasım ...!

cix585

Üye
ya arkadaşlar benim de bi sorum olcaktı ben hafıza kartını bilgisayara taktım.hafıza kartındaki fotoları sildim.şimdi hafıza kartı yanımda deil yani hafıza kartındaki fotoları bilgisayara atmadan silmiştim.şimdi bu programı bilgsayara yükleyince hafıza kartı olmadan da fotoları geri getirebilirmiyim cevaplarsanız sewinirim.

jeff hardy

Üye
teşekkürler dostum

ozgur gurtekin

Üye
ya bişey sorcam bu programlar kaç kota alır yükleyen arkadaş varsa lütfen [email protected] adresine gönderebilirmi lütfeeeeeeeeen

truva1234

Üye
S.a
ben bu programı kullandım ve geri getirdim resimlerimi ama nasıl alcam ordan alamadım gitti yardım edermsin

bluedream_41_41

Üye
üyelikte yaptık kardeş bu link nerde

--------------- Ekleme ---------------

ben bu linki hala göremiyorum

canbey06

canbey06

Üye
ellerine saglık sagul kardeş ellerin dert görmesin

dj_akman34

dj_akman34

Üye
download bulamıyom baska sey indirdi de

zezangel

zezangel

Üye
:oke:

nikz

Üye
Adam gibi link koyun lan işimiz gücümüz var sizin gibi toylarla mı uğraşacaz

buko59

buko59

Üye
eyvallah kardeşim sagolasın

abandonware

abandonware

Üye
yaw bilgisayar içn arıyorsanız öyle programlar yklaşk 500mb oliyy ama "Recovery Lost Data" adlı programın tam sürümü işinizi göreblir.

pronto__

Üye
selam arkadaşlar bir şey sorucaktım bilginiz vardıe umarm. Hafıza kartı ve telefonum yok ama eskiden kendi bilgisayarım üzerinden telefonu usb e takarak hafıza kartımdan bir şeyler izleyip yine bilgisayardan telefona bağlanarak silmiştim. Yani sormak istediğim şu ki telefonu veya hafıza kartını bilgisayara bağladığımızda içinde ki verileri bilgisayara kaydetmediğimiz halde izleip ve sildiysek o videoları ve ya resimleri bilgisayardan bulabilme şansımzı var mı bilgisayarı taratıp?

hasan karadağ

hasan karadağ

Üye
indiremiyorum

ilyas056

Üye
tdf

zeus0618

Üye
arkadaşlar ben resimleri buluyorum ama bulduklarımı kayıt edemiyorum nasıl olcak bilen varmı

eker28

Üye
eline sağlık kardeşim çok sağol

zeus0618

Üye
ya bi yardımcı olacak yokmu bu buldumuz resimleri nasıl kay edecez

--------------- Ekleme ---------------

eker sen kaydedınmı verilerini

yunusov

Üye
tşk

Üst Alt