Sıfırdan farksız siyah 808 PureView

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

taxali

Üye
    Konu Sahibi
Sıfırdan farksız siyah 808 PureView
Arkadaşlar öncelikle merhaba, cihazım fotoğraflardanda anlaşılacağı üzere sıfırdan farksızdır. Kılcal çizik vs yok hep silikon kılıf ile ekran jelatiniyle kullanıldı. Kullandığım kılıfını Türkiyede bulmanız çok zor lens cover ile tam koruma sağlıyor. Genelde piyasadaki 808 PureView'ların kamera kısmındaki metal aksamda aşınma soyulma vs vardır. Benim cihazımda kesinlikle en ufak bir çizik yoktur dediğim gibi koleksiyonluk bir cihaz. Türkiye cihazıdır. Kutusu, faturası, garanti belgesi, kullanım kitapçığı ıvır zıvır herşeyi duruyor. Orjinal Nokia AC-50E sarj cihazı duruyor. Yine Orjinal Nokia BV-4D bataryası mevcuttur. Batarya elbetteki ilk günkü performasında değil lakin bol bol fotoğraf çekip gündelik işleri halletmeme rağmne bir günü rahat çıkarıyor. Kutu takıntısı olan bazı vatandaşlara hitaben söylüyorum kutusunda herhangi bir deforme yoktur. Alan kişi kesinlikle çok memnun kalacaktır, kamera mevzusuna hiç girmek istemiyorum alacak olan kişi zaten cihazın meziyetlerini bilerek alıyordur zaten ama şunu rahatlıkla söyleyebilirim piyasadaki birçok kompakt fotoğraf makinesinden daha iyi kamera performansı var. Kısada olsa Lumia 1020 deneyimim var, şahsen fotoğraf konusunda Lumia 1020'den daha başarılı buldum. Alan kişi kesinlikle memnun kalacaktır. Aklıma gelenler bunlar arkadaşlar. Aklınızda en ufak soru kalmasın merak ettiklerinizi sorabilirsiniz. Satılacak cihaz değil normalde ama şartlarım anormal, üniversite öğrencisiyim maddi yönden ufak bir sıkışıklıktayım. Cihazıma kefilim.
Fotoğraflar;

Fiyat: 500 TL

Son düzenleme:

taxali

Üye
    Konu Sahibi
İlk fotoğrafı flaşlı çektim ekrandaki jelatindir. Cihazın ekranı tertemizdir.

Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Öneri ve buna benzer mesajlar için özel mesaj kullanınız, harici mesajlara bu kategoride izin vermiyoruz.

• Beğen
Tepkiler: taxali
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Cihaz Cidden Temize Benziyor. 1020 yi Satıp Almayı Düşünmüyor Değilim

taxali

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz Cidden Temize Benziyor. 1020 yi Satıp Almayı Düşünmüyor Değilim
Dostum inan satılacak cihaz değil ama maddiyata sıkıştığım için mecburiyetten satıyorum eğer düşünürsen fiyatta bir şeyler yaparım.

• Beğen
Tepkiler: DarkredBlue61
DarkredBlue61

DarkredBlue61

Üye
Dostum inan satılacak cihaz değil ama maddiyata sıkıştığım için mecburiyetten satıyorum eğer düşünürsen fiyatta bir şeyler yaparım.
Şu An Değilde İleriye Doğru Düşünüyorum. 3 5 Ay Sonra Anca.Tşk Ederim

• Beğen

taxali

Üye
    Konu Sahibi
Cihaz satıldı. Ama şu benim çok dikkatimi çekti. İlan için arayan herkes ne hikmetse daha önce 808 kullanıp satmış daha sonra pişman olup tekrar aramaya koyulmuşlar bende dahil buna. :) neyse konu patlatılabilir sayın yönetici ve moderatör arkadaşlar.

• Beğen
Tepkiler: Baydırman
Mesut Aktaş

Mesut Aktaş

Co-Admin
Cihaz satıldı. Ama şu benim çok dikkatimi çekti. İlan için arayan herkes ne hikmetse daha önce 808 kullanıp satmış daha sonra pişman olup tekrar aramaya koyulmuşlar bende dahil buna. :) neyse konu patlatılabilir sayın yönetici ve moderatör arkadaşlar.
Şikayet sistemini kullanınız. İyi forumlar.

• Beğen
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...