Sıfır Orjinal HPM-77 kulaklık arıyorum ( Sony Ericsson W serisis kulaklık )

Sponsorlu Bağlantılar

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Captain

Üye
    Konu Sahibi
Sıfır Orjinal HPM-77 kulaklık arıyorum ( Sony Ericsson W serisis kulaklık )
Sony Ericsson W995 telefonum var yanında verilen kulaklık HPM-77 idi Bu kulaklıktan bir tane daha istiyorum orjinal ve sıfır olsun satan arkadaşlar PM atabilirler yada profilden konuşabiliriz :oke:

ellinika

Üye
vereceğiniz fiyat nedir?

ellinika

Üye
orjinalleri 60 tl civarında o nedenle sordum. elimde yok ama yönlendirmek istedim.
ben de W810i'me her defasında orjinal kulaklık alıyordum ve bulmakta zorlanıyordum. orjinale benzetilmiş çakma kulaklıkları 50 liralardan çoook sattılar bana...

Captain

Üye
    Konu Sahibi
orjinalleri 60 tl civarında o nedenle sordum. elimde yok ama yönlendirmek istedim.
ben de W810i'me her defasında orjinal kulaklık alıyordum ve bulmakta zorlanıyordum. orjinale benzetilmiş çakma kulaklıkları 50 liralardan çoook sattılar bana...

teşekkürler kardeş peki orjinal olup olmadığını nasıl anlayabilirim ? :hmmm

--------------- Ekleme ---------------

up up up

ellinika

Üye
plastik kalitesi kendini ele veriyor. alacağın zaman, paketi açıp kulaklığı görmek istediğini söyle.
bunun haricinde gitti gidiyorda şu an bir kullanıcı kullanmadığı için orjinalini 10 lira gibi bir fiyata veriyor.

Captain

Üye
    Konu Sahibi
plastik kalitesi kendini ele veriyor. alacağın zaman, paketi açıp kulaklığı görmek istediğini söyle.
bunun haricinde gitti gidiyorda şu an bir kullanıcı kullanmadığı için orjinalini 10 lira gibi bir fiyata veriyor.

tmm teşekkürler kardeş :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Üst Alt